Reklama

Trvale stažená předkožka

Pavel1 (Čt, 22. 4. 2021 - 13:04)

Promiň,ale proč tady píšeš takový blbosti,si asi ještě mladej,mám jí staženou 30 let a nemyslím si,že jsem debil,v čem by mi to mělo vadit?

Steve (Čt, 22. 4. 2021 - 16:04)

1.) ochrana 2.) vysychání žaludu 3.) dobrovolné horší znecitlivění - později může přijít problém vůbec s vyvrcholením protože penis bude málo citlivý a dráždivý. Já myslím že je to logické, stačí se špetku zamyslet.

Pavel1 (Čt, 22. 4. 2021 - 20:04)

A to ti řekl kdo? Nebo to máš nějak ověřené? Z vlastní zkušenosti? Po 30 letém stažení necítím změny,které popisuješ,ale řeknu ti,až mi bude 80,jestli to má vliv.

Abe (Čt, 22. 4. 2021 - 23:04)

Svojí pravdu máte oba. Obřízka u mužů je obvyklá nejen z nábožensko- mravních důvodů, ale také z hygienických, zvláště u jižních populací. Kdyby to mělo nějaký vliv na snížení kvality sexuálního života tak by to určitě nedělali. Osobně jsem rád, že když nestojí, žalud je částečně kryt. Když stojí, je zcela obnažen. Obřízku bych nebral.

Erik (Út, 20. 4. 2021 - 22:04)

Jak k tomu přijdou obřezaní? Nejsem, ale nemyslím si, že jsou debilní.

Návštěvník (Čt, 22. 4. 2021 - 12:04)

Obrezany je ine, ako skinbacking :-) ale to čo človek, to názor ... ja som od mala predkozku sťahoval iba na wc a v sprche; nikde inde. Až moja frajerka v 17 rokoch (teraz už manželka) ma nejak nasmerovala k tomu, aby som kvôli hygiene a tak skúsil nosiť žaluď odkrytý. Skúsil som, ale sťahovalo sa to stále naspäť. Kus som na to viac začal dbať a keď bola príležitosť, tak som ju znovu pretiahol, aby zostal žaluď odkrytý. Po asi mesiaci intenzívneho “naprávania” to tak aj zostalo a asi od 19 si žaluďa neprekrývam vôbec. Keď ju aj stiahnem na zalud, nezakryje ani cely už a hneď sa stiahne a odkryje ho. Ta uzdicka dole povolila a odkryva ho už stále. Mám to ako obrezany a aj čo sa sexu týka, tým, že nechodí už predkožka hore-dole, len je za zaludom (aj v klude - skrátila sa), ked sa postaví - detto už nemám ziadnu, teda nechodí nic hore-dole, len sa trie žaluď a sex je úplne o niečom inom ;-) TOP! Predtým to sťahovalo kondom a nedrzalo poriadne, teraz úplne iný pôžitok. Ja za seba to môžem len odporučiť!

Návštěvník (Čt, 22. 4. 2021 - 19:04)

mám to podobně, když si předkožku zkusím natáhnout na žalud, tak se mi hned zase stáhne a odkryje ho, protože už je zvyklá na to že běžně je stažená. Ale skoro vůbec už ani nekouším jí dávat na žalud, prostě jako obřezaný. Ochrana žaludu není nutná (tu plní prádlo), a citlivost je naopak tak akorát. Rozhodně na tom nic špatného není

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Tak a teď poraďte, když mám žalud schovaný, tak se mi i v těhle chladných dnech docela nepříjemně za pár hodin zapaří, vyskočí vyrážka a dost nepříjemně svědí, naopak když stáhnu předkožku za žalud, tak zalud v pohodě, ale pro změnu se mi zapaří předkožka hned za žaludem jak je srolovaná. Takže to vidím na obřízku

Steve (Pá, 16. 4. 2021 - 01:04)

Musíš větrat, tak jako ženský ... Co nosíš doma za oblečení? Nos nějaké lehké volné plátěné kalhoty nebo nějaké látkové krat'asy ... či co já vím co. Hlavně né rifle nebo dlouhé tepláky.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 23:04)

tak tak, aby došlo k zaškrcení to by teda musel být hoooodně těsný kroužek. Jinak ať si to každý má jak chce

bláznivá (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

sousedka před lety dala kocourovi na ocas gumičku, po čase mu ocas za gumičkou upadl. Podobně může fungovat i erekční kroužek. Ten omezuje průtok krve, je to jeho cílem, krátkodobě to nemusí vadit, docílí se tak erekce. Dlouhodobě to může fungovat jak u toho kocoura a gumičce na ocasu. Předkožka vzadu nevadí jen u menší části mužů, u větší vadí, u někoho dost výrazně, hrozí parafimóza vč. možné gangrény žaludu. Předkožka vzadu žádný podstatný přínos nemá, jistě, nezapařuje se pak toli, ale zas žalud není chráněný. Riziko že nepůjde zpátky je značné, při močové katetrizaci u mužů je přímo v pokynech po proceduře předkožku dát zpět. Vůbec je divné, když někdo druhý radí dalším, aby si předkožku nechával vzadu. To zavání deviací, normálně člověk neřeší přirození druhých lidí.

Alex (Út, 13. 4. 2021 - 22:04)

si vůbec nepochopil podstatu věci. Erekční kroužek nemusí sloužit jen na udržení erekce i když je k tomu primárně určen. Může právě sloužit i k fixování předkožky, aby se nevracena zpět na žalud. Furt lepší než-li podstupovat zbytečnou obřízku. Ničemu to nevadí a nijak to průtok krve neomezuje pokud se zvolí správná velikost. Přínosy jsou jen samé pozitivní včetně lepší hygieny, menší citlivosti což partnerky velice ocení a vzhled se ženám také více líbí.
P.S to s tím kocourem je již přehnané. Sousedka zaškrtila právě průtok krve, ale tímto způsobem nedojde k zaškrcení, ale k fixovaní předkožky a průtok krve zůstane normálně zachován.

Jo (Čt, 15. 4. 2021 - 23:04)

Souhlas

Pavel1 (Po, 12. 4. 2021 - 23:04)

Už jsem to tady psal,pořád dokola jsem jí stahoval a nakonec držela,sjela mi i někde venku,nikdo okolo nebyl,sahnul jsem do kalhot a zase přetáhl a věř mi,že časem držela a drží už 30 let

Ona (Po, 12. 4. 2021 - 23:04)

Ona sa ale sťahuje stále

Pavel1 (Út, 13. 4. 2021 - 07:04)

Ano,taky jsem to tak měl,ale po nějakém čase už držela

Trvale stazená… (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

už jsem vyzkoušel vše až na ten erekční kroužek, který vzhledem k tomu že mi je 14 neseženu... Nemáte tedy nějaký tip, jak udržet staženou předkožka bez erekční ho kroužku? Díky

Alex (Po, 12. 4. 2021 - 22:04)

Staci odkliknout vek,ze je ti 18 a nikdo nebude zkoumat skutecny vek. Stejne tak kdyz si to nechas zaslat napr. do zasilkovny.

Uj (Pá, 9. 4. 2021 - 19:04)

Nazdar má niekto nejaký overený spôsob ako udržať predkozku stiahnutu za zaludom bez toho aby sa vrátila ? Poraďte neviem si dať rady

Alex (So, 10. 4. 2021 - 07:04)

zkus treba maly erekcni krouzek....ale nesmi te to moc skrtit....aby mohla proudit krev.To spolehlive udrzi predkozku stazenou a za cas si predkozka zvykne. Schovanyho zaluda nosi jen srabici co se boji,ze ztrati citlivost. A pritom to neni vubec pravda.
Poradny chlapy nebo kluci nosi zaludy ven.

Reklama

Přidat komentář