Reklama

Trvale stažená předkožka

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

blbost ničemu to nevadí

Tobiáš (Po, 5. 4. 2021 - 11:04)

Mě je 16 a kuzicka se mi sama stáhla za zalud. Ve slipech v pohodě. Nevidím v tom žádný rozdíl od ostatních. Pro mně je to úplně jedno, jestli má někdo ohrnutou kuzicku za žaludem nebo né. Mojí holce je to sum a fuk.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 23:04)

Mne sama nie, musel som jej pomáhať, spočiatku dost veľa, ale v boxerkách a pevnejšom prádle sa to celkom dalo. Horsie bolo pyžamo a voľne trenky, plavky a shortky. Ale to si pomerne rychlo zvyknes a už nevnímáš. Teraz je von trvale.

Matyáš (Ne, 4. 4. 2021 - 23:04)

Mně je 15 a mám předkožku pořád na žaludu a když ji stáhnu tak se mi vrátí. I v erekci ji mám na žaludu.

Abe (Po, 5. 4. 2021 - 00:04)

Pokud jde předkožka snadno stáhnout až za žaluda, nic se neděje. Je to normální. Dbej na hygienu a řádně, obnažený žalud i penis omývej.

Ondra (Ne, 4. 4. 2021 - 23:04)

Ano mám pořád stažený i když mi nestojí. Prostě mi to tak drží, ale můžu si klidně dát předkožku i na žalud.

Idk (Ne, 4. 4. 2021 - 18:04)

A jak mám vyrobit ten,, nástroj,, co to udrží stále stažené?

Ondra (Ne, 4. 4. 2021 - 09:04)

Ahoj, já když mám s holkou pohlavní styk tak nemusím vysunovat žalud, mám ho pořád venku. Je mi 17.

filip (Ne, 4. 4. 2021 - 18:04)

Pořád znamená i když nejsi vzrušenej? A to máš tak samo od sebe?

filip (So, 3. 4. 2021 - 10:04)

Kluci a jak to máte se stykem, vysunujete si před tím žalud?

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 23:04)

nevysuvam, pretože ho nosím odkrytý asi od 14 rokov a aj keď sa niekedy ešte prikryje sám, je to skor výnimočne a nezakryje sa cely, ale len kúsocek a pri erekcii sa aj tak sám odkryje a nedá sa zakryť úplne už vôbec

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 01:04)

já to mám podobně, i v klidu mám žalud odkrytý, samo od sebe úplně ne, spíš záměrně . Jen výjimečně se stane že se sám zakryje. Při erekci už také zakrýt nejde, kůžička se hned zase stáhne, dost rozdíl oproti tomu když jsem ho kdysi míval i v erekci zakrytý. A co se týče prádla tak v těsnějším a jemnějším to bylo snesitelnější, ale brzy jsem si zvykl a teď už je mi to jedno

Abe (Út, 30. 3. 2021 - 00:03)

Asi se budu opakovat, což třeba Steve nestráví, ale já měl v dětství kvůli zcela přirostlé a zanícené předkožce komplikovanou operaci penisu. Matka si, (zřejmě záměrně) nepřála aby byla předkožka odstraněna. Pak nastala povinná a zpočátku velmi bolestivá masturbace. Doktoři mi to udělali přesto dobře. Když je penis v klidu, předkožka zpola kryje a chrání žalud. Tím plní svojí funkci. Dojde li k erekci, žalud se obnaží tak, že předkožka zcela zmizí. Soudím, že tak by to mělo být.

Ich weise nicht (Ne, 28. 3. 2021 - 15:03)

Ok, a nemáte nějaký způsob jak to za tím žaludem udržet? Je mi 14.

Pavel1 (Ne, 28. 3. 2021 - 21:03)

Nemusíš se bát,jak píšou,dá se pořídit kroužek a nic ti neodumře,ale dám ti radu zadarmo a to tě nebude nic stát,dělal jsem takhle já,stahoval jsem jí pořád,když se mi vràtila,tak jsem to cítil,strčil ruku do kalhot a zase stáhl,teď už drží v pohodě,ale občas se mi stane,že mi sjede zpatky,tak ji zase přetáhnu,mám to takhle už 30 let

Návštěvník (Po, 29. 3. 2021 - 16:03)

pouhé stažení nemusí stačit, kůžička bude mít tendence se vracet do své běžné polohy na žalud. Proto je třeba tomu zabránit. Nasazení kroužku nebo čtverečku s dírou skrz žalud tomu zabrání že se dál nedostane. Pak si zvykne i na to že její běžná poloha je za žaludem. Pokud někde něco vyloženě neškrtí nebo extrémně neotéká, tak je to bezpečné, nějaké odumření fakt nehrozí.

Alex (Ne, 28. 3. 2021 - 16:03)

Zpusobu je vice....me nejvic pomohl maly krouzek(erekcni), kterym sem prostrcil zalud a tim je predkozka fixovana.A nemuze se vratit zpet na zalud.

filip (So, 27. 3. 2021 - 16:03)

Mně žalud vysunutej nevydrží dlouho, tak když to jde, tak si ho vysunu. Nejsnadnější je to samozřejmě doma nebo na nudi, prostě ta,m kde jsem bez oblečení.Nevýhody jsem nezaznamenal, naopak mi to tak vyhovuje.
Kluci, když se vám začal žalud sám vysouvat nebo jste mu pomáhali, mělo to na vás nějakej účinek?

Pavel1 (So, 27. 3. 2021 - 11:03)

Mám ho odkrytýho od 20 let a teď je mi pade,za 30 let jsem nenašel žádnou nevýhodu,jsi do toho a uvidíš,že to za čas oceníš a když se ti to nebude zamlouvat,tak ho vrátíš zpátky do zakrytýho

Honza (So, 27. 3. 2021 - 03:03)

Kluci, kterým vylezl žalud sám od sebe, napište tu, v kolika letech vám začal vylezat, jak dlouho trvalo, než zůstal celý venku, jak vám to vadí, nebo jestli se vám to líbí, jak na to reagovali vaši kamarádi, když viděli, že máte najednou žalud venku a co na to holky. Já jsem se o tom bavil s kamarády, mně začal poslední dobou žalud vylezat sám od sebe, už nejde celý schovat. Jeden kamarád má celý žalud venku již asi dva roky a prý mu to nevadí. Ostatní kamarádi ale mají žaludy schované a jsou s tím spokojeni. Ještě jeden má žalud vylezlý asi do jené třetiny. Mně se to moc nelíbí, nevím jestli budu mít celý žalud venku, nebo jenom část. Napište prosím jak se vám to stalo.

Reklama

Přidat komentář