Reklama

Kam se spermatem pri masturbaci

Hanka (Po, 13. 4. 2020 - 14:04)

Na střední sotva, tam už kluci nosili spodky a a co vím tak čistý , takže nejspíš v sedmičce na základce, ale tam se toho ještě klukům moc nerýsovalo.

Steve (Po, 6. 4. 2020 - 00:04)

:-D +1

Návštěvník (Ne, 5. 4. 2020 - 23:04)

Já si o přestávce nasadím kondom a pak při hodině si ti udělám a pak ho vyhodím a nemám žádný flek

Hory (Pá, 3. 4. 2020 - 14:04)

Na horách před mnoha lety jsme jezdili na pomě a ta tyč v rozkroku mě vzrušila tak, že jsem se udělal i několikrát za den normálně do trenek. Večer jsem pak měl pořádný flek i na punčochách, který jsem měl na celý kurz pouze dvoje.

Luky (Po, 6. 4. 2020 - 10:04)

Když jsi nosil ještě punčocháče tak jsi moh asi sotva stříkat.

Hory (Út, 7. 4. 2020 - 13:04)

Dříve nebylo termoprádlo a na výběr byly buď punčocháče, nebo spodky pro důchodce. Takže když se na horách hrála flaška, tak si mohly aspoň holky dobře prohlédnout velikost rýsujícího se nádobíčka a množství zaschlých skvrn. Mít punčocháče čisté byla tenkrát docela ostuda.

Hanka (Po, 13. 4. 2020 - 17:04)

Svýma pocmrndanýma punčocháčema jsi možná zaujal svý pubertální spolužáky ale holky určitě . Chápu, u kluků nějakou tu nehodu v tomto věku, ale jen prase si prádlo nevymění za čisté.

Luky (Čt, 9. 4. 2020 - 08:04)

Tak to je tada nechutné. To bylo na základce nebo na střední?

Ja (Pá, 3. 4. 2020 - 13:04)

Doma jsem to vystrik rybyčkam do akvarka. Ve škole si to dělám o hodině, že ho mackam mezi stehnama az vytecu do trenek, zatím to nikdy neprosaklo pres rifle.

H (Ne, 5. 4. 2020 - 15:04)

To toho asi moc nevystříkáš co? V 9. třídě mi to dělala spolužačka, jen tak mě hladila v rozkroku při nudné hodině a měl jsem teda pěkný flek. A hrála si tak často, poprvý jsem ji odstrkoval ruku, ale ona se nedala a tak jsem ji nechal. Bylo to příjemné a tak jsem ji v tom už nikdy nebránil. Na oplátku jsem ji to dělal taky. Potom jsme z toho měli srandu, jak máme fleky. Naštěstí jsme byli dobrá třída, bez nějakých posměšků a každý to bral jako normální věc. Občas si ke mě sedla jiná, protože já jediný jsem seděl s holkou, tak aby to mohly dělat. Skončilo to tak, že někteří kluci se rozsadili s holkama a poslední hodinu, pokud to šlo se honilo. Po škole jsme se všelijak scházeli a tam se i šukalo. Chodil jsem s ní ještě i na střední.

Luky (Po, 6. 4. 2020 - 10:04)

S tim flekem kecáš, tolik sperma nemáš, protože mě neprosakne ani pres tepláky a ty jsou slabší. A to že ti to dělá spolužačka o hodině je taky blbost.

H (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Tak to teda flek udělá, tak to asi jen bryndáš. A proč by to nemohla dělat, sedíme v poslední lavici a psal jsem, pokud je možnost. Pokaždé to nejde, záleží na hodině a vyučujícím. Dělalo se to i o přestávce za pozorování ostatních a nebyl jsem v tom sám.

Luky (Čt, 9. 4. 2020 - 08:04)

Sperma je hustý a jen tak přes kalhoty neprosákne, to ses asi počural. A žádná holka na základce by tohle nedělala.

H. (Po, 13. 4. 2020 - 15:04)

V 9. proč ne?

Hanka (Po, 13. 4. 2020 - 17:04)

Taky pochybuji, že by na to normální holka přistoupila. Možná nějaká hodně jednoduchá.

H. (Po, 13. 4. 2020 - 17:04)

Proč by měla být taková? Normální holka, tak když se jí chtělo. Neznamená, že když ty jsi to nedělala, tak proč by ona ne?

Hanka (Po, 13. 4. 2020 - 17:04)

Protože nejen já, ale ani žádná má spolužačka na základce ani na střední by se k tomu nesnížila. Spíš jsi usnul během hodiny, něco se ti zdálo a ve spánku ses trochu pomočil. Nebo jsi žákem pomocné školy tam možná se podobné věci dějí.

H. (Po, 13. 4. 2020 - 18:04)

Když myslíš, tak to asi máš pravdu a usnul jsem. Víc to už komentovat nebudu a psát také ne.

Jirka. (Po, 13. 4. 2020 - 18:04)

Tak na základce u nás ještě ne, ale na střední jsme už holky protahovali. Na základce jsme se jen prohlíželi a byli zvědaví a to ne všichni. Já jsem seděl s holkou, ale spíš jsme se jen bavili o čem se jen s holkou dalo a chodili spolu do Kina a kam jsme mohli. Zkoušeli jsme líbání a ruční práci, ale to spíš jen ze zvědavosti, jaké to je. Ty to máš asi nastavené, že až po svatbě a do té doby ani nevíš co s tím dělat, je to tak? Každý ale takový není. V prváku už normálně ruční práce, kouření a i zásun. Netvrdím, že každá hned, ale několik takových bylo. A co do toho motáš nějakou pomocnou školu. Teď to je ale asi jiné, radši každý čumí do mobilu. Za mě byly jen obyčejné tlačítkové a byli jsme víc spolu.

Ja (Ne, 5. 4. 2020 - 23:04)

To jako i přes rifle? Já mám flek jen na trenkách.

Reklama

Přidat komentář