Reklama

Kam se spermatem pri masturbaci

Steve (Út, 25. 8. 2020 - 23:08)

Jsou ubrousky, kapesníky, staré plenky či hadříky ... Jen čuně to sříká do povlečení či na prostěradlo pod ssebou.

Liba (Ne, 26. 7. 2020 - 10:07)

Syn měl v červnu 12, dělá si to už tak ze dva roky a konečně se naučil, nebo na to přišel, že se utírá většinou do trička nebo látkového kapesníku. Předtím, jakmile po polucích začal s onanií, měl semeno všude. Ale nijak jsem to neřešila. Spodní prádlo jsem mu každý den přečváchla a prostěradlo s povlečením jednou týdně. Žádná hrůza.

kubakubula (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Moje mamka je až přehnaně háklivá na čistá prostěradla, spím zásadně nahý. Když mi začaly časté poluce, tak ji nebavilo převlíkat obden prostěradlo. Požádala mne, abych se každý večer před spaním pořádně vyhonil. Dělal jsme to ve sprše, chodila mi pravidelně umýt záda. Takže mne při to občas vídala. Mně ani jí to nevadilo, spíš naopak.

Liba (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Tak o něčem takovém vůbec nemohu se synem promluvit. Je velice stydlivý, hlavně co se týče jeho intimního života. Baví mě, když mu převlékám povlečení a on je u toho, jak se stydí za to, že pak objevím jeho semeno. Ale dělám, jako že nic. O těchto věcech nemluvíme a vím, že na všechno už přišel sám.

Kača (Ne, 23. 8. 2020 - 17:08)

Jsme rodina kde se o těchto věcech taky nemluví. Syn na všechno přišel sám, teď má 13 a půl a taky se naučil po onanii dokonale utřít a vždy jde poté do koupelny. Tak vím, že už to má za sebou. Navíc musí onanovat způsobem, že mu semeno nikam nestříká. Tak mám ušetřenou práci s praním povlečení, neboť je většinou úplně čisté.

Z (Út, 25. 8. 2020 - 23:08)

Z

kubakubula (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Mamka je na tohle úžasná, nikdy jí nevadilo si se mnou o čemkoli povídat. Měl jsem potíže s předkožkou, po malém operačním zákroku (ne obřízka) mi to musela nějaký čas ošetřovat a pak masírovat jizvu spešl mastí, aby tam nezůstaly zatvrdlé uzlíky. Proto jsem se před ní nikdy nestyděl, ji těšilo, když mne viděla nahého i s erekcí. Vždycky říkala, že má radost, jak jsem se jí povedl.

mrdak (Ne, 26. 7. 2020 - 07:07)

rad bych tu tvoji mrdku ochutnal

honza (Ne, 26. 7. 2020 - 07:07)

rad ti ho necham vykourit a spolykat mrdku,napis a odkud jsi,posli tel,

Hanka (Po, 13. 4. 2020 - 14:04)

Na střední sotva, tam už kluci nosili spodky a a co vím tak čistý , takže nejspíš v sedmičce na základce, ale tam se toho ještě klukům moc nerýsovalo.

Steve (Po, 6. 4. 2020 - 00:04)

:-D +1

Návštěvník (Ne, 5. 4. 2020 - 23:04)

Já si o přestávce nasadím kondom a pak při hodině si ti udělám a pak ho vyhodím a nemám žádný flek

Hory (Pá, 3. 4. 2020 - 14:04)

Na horách před mnoha lety jsme jezdili na pomě a ta tyč v rozkroku mě vzrušila tak, že jsem se udělal i několikrát za den normálně do trenek. Večer jsem pak měl pořádný flek i na punčochách, který jsem měl na celý kurz pouze dvoje.

Luky (Po, 6. 4. 2020 - 10:04)

Když jsi nosil ještě punčocháče tak jsi moh asi sotva stříkat.

Hory (Út, 7. 4. 2020 - 13:04)

Dříve nebylo termoprádlo a na výběr byly buď punčocháče, nebo spodky pro důchodce. Takže když se na horách hrála flaška, tak si mohly aspoň holky dobře prohlédnout velikost rýsujícího se nádobíčka a množství zaschlých skvrn. Mít punčocháče čisté byla tenkrát docela ostuda.

Hanka (Po, 13. 4. 2020 - 17:04)

Svýma pocmrndanýma punčocháčema jsi možná zaujal svý pubertální spolužáky ale holky určitě . Chápu, u kluků nějakou tu nehodu v tomto věku, ale jen prase si prádlo nevymění za čisté.

Luky (Čt, 9. 4. 2020 - 08:04)

Tak to je tada nechutné. To bylo na základce nebo na střední?

Ja (Pá, 3. 4. 2020 - 13:04)

Doma jsem to vystrik rybyčkam do akvarka. Ve škole si to dělám o hodině, že ho mackam mezi stehnama az vytecu do trenek, zatím to nikdy neprosaklo pres rifle.

H (Ne, 5. 4. 2020 - 15:04)

To toho asi moc nevystříkáš co? V 9. třídě mi to dělala spolužačka, jen tak mě hladila v rozkroku při nudné hodině a měl jsem teda pěkný flek. A hrála si tak často, poprvý jsem ji odstrkoval ruku, ale ona se nedala a tak jsem ji nechal. Bylo to příjemné a tak jsem ji v tom už nikdy nebránil. Na oplátku jsem ji to dělal taky. Potom jsme z toho měli srandu, jak máme fleky. Naštěstí jsme byli dobrá třída, bez nějakých posměšků a každý to bral jako normální věc. Občas si ke mě sedla jiná, protože já jediný jsem seděl s holkou, tak aby to mohly dělat. Skončilo to tak, že někteří kluci se rozsadili s holkama a poslední hodinu, pokud to šlo se honilo. Po škole jsme se všelijak scházeli a tam se i šukalo. Chodil jsem s ní ještě i na střední.

Luky (Po, 6. 4. 2020 - 10:04)

S tim flekem kecáš, tolik sperma nemáš, protože mě neprosakne ani pres tepláky a ty jsou slabší. A to že ti to dělá spolužačka o hodině je taky blbost.

Reklama

Přidat komentář