Reklama

Obřízka

Mirek (Po, 11. 7. 2005 - 11:07)

Nejde o žádné přihřívání polívčičky ani o děsení maminek. Přečetl jsem dle mého zajímavou informaci a tak jsem se o ní podělil. V Německu, kde žiji je zcela běžné, že vám před každým úkonem v nemocnici dají podepsat papír, kde je úkon popsán, vysvětlen jeho význam, ale i všechna rizika a člověk se svobodně rozhodne, zda toto riziko podstoupí a lékařům podepíše, že je se vším srozuměn. Navíc zde v případě, že obřízka je prováděna z lékařských důvodů, máte určitou informaci, kterou když vezmete v potaz a budete připravena na určitě možné souvislosti s budoucí agresivitou dítěte, tak můžete včas vyhledat metody pro zmírnění nežádoucího vlivu - homeopatie, kineziologie...

dvid (Pá, 8. 7. 2005 - 19:07)

také jsem docela vážně přemýšlel o obřízce,do 18 let mi nešla při erekci přetáhnout předkožka.Tak jsem ji ale velmi často zkoušel přetahovat a problém se vyřešil sám a předkožka se roztáhla že se teď při erekci přetáhne sama.Možná jsem rád že jsem nepodstoupil obřízku protože vnitřní strana předkožky je velmi citlivá a když se při styku přetáhne až ke kořenu je pak penis citlivý po celé délce a né jen žalud což je podle mě výhoda.Také bych chtěl říct že teď beru AD léky (neurol atd.) a ty velmi otupují smysly a způsobí přesně opačný problém než je předčasná ejakuace takže si nedovedu představit mít po obřízce menší citlivost penisu než mám protože už teď mi trvá dost dlouho než přijde orgasmus (často i 1-2hodiny!!!)to človek dřív padne vysílením :-))Taky se mi nelíbí že v USA dělají obřízku u 60% dětí aniž by je zajímalo jestli to v dospělosti budou vůbec chtít mít,navíc si myslím že jim nejde tak ani o hygienu jako o náboženské ideály.

x (Pá, 8. 7. 2005 - 10:07)

mirek ma ale pravdu v tom, ze taketo praktiky maju vo zvyku nasilne kultury (zidovska, moslimska, americka, tribalna africka). spojitost tam urcite je.

Hanka (Čt, 7. 7. 2005 - 20:07)

Mám dojem Mirku,že jste si spletl stránky.Tady se lidé chtějí něco dozvědět,případně uklidnit,poradit se s lidmi se stejnými,nebo podobnými zkušenostmi.Ale vy jste na nejlepší cestě je vyděsit.Myslím,že to směřujete někam úplně jinam a zdá se mi,že si tu přihříváte svou vlastní polívčičku.Pokud máte potřebu se nějak vyjádřit,stačí napsat www stránky na dané téma a člověk,který by se o toto zajímal nějak blíže,si to může sám vyhledat.A ne,aby jste tu děsil matku,která má tento problém a snaží se najít pro své dítě ten nejlepší způsob,jak to vyřešit!Tu asi momentálně nějaké statistiky ze světa moc zajímat nebudou.A tím míň, Váš vlastní pohled na svět.

Mirek (Čt, 7. 7. 2005 - 18:07)

Pro zamyšlení zkopírováno z osudu.cz:Jedním z těch nejnásilnějších úkonů, běžně provozovaných v porodnicích jak v Izraeli, tak především v USA, je obřízka, tedy chirurgická úprava penisu. Podle psychologa D. Chamberlaina je obřízka místo, kde se poprvé setkávají sex a násilí. Všeobecně se tvrdí, že provedení obřízky má minimálními důsledky. Jenže výzkum prokázal, že obřezaní chlapci ve věku 4 až 6 měsíců mají daleko výraznější reakci na běžná další vyšetření, než chlapci neobřezaní. Projevují silnější reakci na jakoukoliv bolest a pláčí daleko déle. Jak taková obřízka vypadá? Penis novorozence je velmi bolestivě potřen dezinfekčním roztokem, aby došlo k erekci, a pak je předkožka odříznuta. V USA je dodnes obřezáváno 60% novorozených chlapců! Není právě tohle také zárodkem násilí v americké (a židovské) společnosti (jejichž obrazem a odrazem je také záplava pro tuto společnost tak typických thrillerů, hororů a válečných a dobrodružných filmů, oplývajících potoky krve)?

Marcela (St, 6. 7. 2005 - 19:07)

Souhlasím,synovi ji dělali v 6 letech v narkoze.Mají nějaké lehčí narkózy pro děti.Jeden den měl nástup,naposled večeře,v noci čaj,druhý den asi půl hodiny před zákrokem injekce(na oblbnutí).Zákrok trvá asi 10-15 min.Pak musí být asi 2 hodiny bez pití(to je nejhorší ty děti udržet,aby pochopily,že nesmí pít):já měla štěstí,že můj syn spal asi 3 hodiny a pak už mohl pít.Další den jdete domů.Neměl moc velké bolesti.Musel si to ve vaně pravidelně přetahovat a já mu to hodně mastila.Asi dva,nebo tři dny měl na tom obkládek s hodně framikoinovou mastí.Pravidelně vyměňovat.

zouzef (St, 6. 7. 2005 - 15:07)

ak nie su zapaly, nechaj to tak do 6-7 rokov...

Sona (St, 6. 7. 2005 - 13:07)

Ahoj, mám doma 2,5letýho kluka, a má taky úzkou předkožku, doktor říkal, že to mám nechat být do 3let, pak by šel na urologii a tam prý rozhodnou. Taky jsem chtěla napsat, u nás na městě některé děts.doktorky to klukům přetahujou už od snad půl roku, snad i dřív, takže některé děti kamarádek to už mají, ale je to prý hrozné strhne jim to až do krve. No a můj dět.doktor s tím nic nedělá , rozhodně ne do roka, ale jak říkám, klukovi budou 3, a zatím to nechává být. Takže jak který doktor.Hlavně jsem se chtěla zeptat jak probíhá obřízka u takto malých dětí. Děkuji

Jindra (Út, 5. 7. 2005 - 22:07)

Ahoj všichni.Jako asi plno z Vs jsem měl také problé s přirozením a musel jsem prodělat zákrok (obřízku) ve 32letech.při vyšetření mě paní doktorka ujistila že jde o běžný zákrok který se může dělat i v hospodě.Nastopil jsem do nemocnice v Českých Budějovicích kde jsem druhý den prodělal zákrok.Operace se nepovedla a tak jsem musel vše prodelat nanovo.Při druhém zákroku tedy reoperaci operoval nejlepší z doktoru co tam byl.Opět se to nepovedlo a při návštěvě primáře mi bylo zděleno ať to radši necham tak jak to je nebo by cituji doslova to posrali jestě víc.Prosím jestli někdo ví o soukromé ordinaci ve které by mi byla provedena oprava operace at mi dá vědět.Pokuď možno okolí Č.B.Děkuji.

killer (Út, 24. 5. 2005 - 14:05)

Zdravim .Chcem sa spytat som chalan a mam problem dostat predkozku za zalud. Nejde to ona tam je prirastená , ked si ho cistim tak len povrchovo a obcas si kusol roztrhnem aby som dostal von tie male biele hrudky.

killer (Út, 24. 5. 2005 - 14:05)

Zdravim .Chcem sa spytat som chalan a mam problem dostat predkozku za zalud. Nejde to ona tam je prirastená , ked si ho cistim tak len povrchovo a obcas si kusol roztrhnem aby som dostal von tie male biele hrudky.

Luboš (Ne, 22. 5. 2005 - 21:05)

Mám obřízku několik let a chtěl bych zpět předkožku. Chtěl jsem se zeptat zda esxistuje nějaké řešení jako např. plastika předkošky? Něco jsem o tom již slyšel. Díky

Luboš (Ne, 22. 5. 2005 - 21:05)

Mám obřízku několik let a chtěl bych zpět předkožku. Chtěl jsem se zeptat zda esxistuje nějaké řešení jako např. plastika předkošky? Něco jsem o tom již slyšel. Díky

Luboš (Út, 17. 5. 2005 - 00:05)

Mám obřízku několik let a chtěl bych zpět předkožku. Chtěl jsem se zeptat zda esxistuje nějaké řešení jako např. plastika předkošky? Něco jsem o tom již slyšel. Díky

Honza (Čt, 3. 2. 2005 - 13:02)

Lucy,a některý dětský doktor ti řekne,že můžeš začít opatrně přetahovataž ve třech letech.

XXX (St, 12. 1. 2005 - 18:01)

Mám předčasnou ejakulaci.Pomohla by mi obřízka?Napište kdo má nějakou zkušenost a názor žen na obřízku.

Lucy (So, 1. 1. 2005 - 18:01)

Ahoj Probere,take s tebou nemohu souhlasit, s pretahovanim od utleho veku. Mam doma trileteho chlapecka a predkozku mu od jednoho roku pretahuji denne. Nema zadne problemy. Ale do jednoho roku ditete se predkozka nepretahuje potvrdi ti to kazdy detsky lekar.

Smaky (Út, 19. 10. 2004 - 11:10)

Tak a uz jsem po obrizce.Je to nares videt na bimbase jen stehy a jak je chudák cely natekly.Musim uznat ze to nebylo az tak strasne.Uvidime jak se to zahoji a potom dam zase vedet.A hlavne jake to potom bude xi xi xix Zatim cau

Smaky (Út, 19. 10. 2004 - 11:10)

Tak a uz jsem po obrizce.Je to nares videt na bimbase jen stehy a jak je chudák cely natekly.Musim uznat ze to nebylo az tak strasne.Uvidime jak se to zahoji a potom dam zase vedet.A hlavne jake to potom bude xi xi xix Zatim cau

Smaky (Pá, 8. 10. 2004 - 05:10)

Ty jsi na to prisel az tak pozde ??Od mala si ji pretahuju a taky ziju.Za tyden si ji pretahovat nebudu a budu taky zit.Co tím chtel basnik rici??.

Reklama

Přidat komentář