Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mirek (Út, 11. 5. 2021 - 17:05)

Klárko,jak ti to čůrá?

Návštěvník (Út, 11. 5. 2021 - 17:05)

Tak jsem taky viděl kakat holku a taky ji to taky šlo velký a lezlo to z ní pomalu a tlačila jako blázen a ještě u toho čůrala když tlačila.

Návštěvník (Út, 11. 5. 2021 - 17:05)

To jsi celkem klikař, holky chčijou venku pořád, ale to druhý vůbec. Dost možná jsi viděl tu Kristynu co sem píše? Záleží kde..

Návštěvník (Út, 11. 5. 2021 - 18:05)

Kristýnu jsem neviděl, byla to tady od nás dobrá kámoška Simona,čůrat se mnou se nebojí,ale tohle bylo jednou a já se nedíval, ale když jí to nešlo moc tak pak jsem se dívala ona se tak snažila,že už jí to bylo jedno a já jsem to viděl celý jak jí to šlo s námahou a ikdyž to nemusím, vzrušilo mě to v tu chvíli taky.

Návštěvník (Út, 11. 5. 2021 - 18:05)

Kámo ta musela bejt hodně plná! Co tě na tom vzrušilo?

Klára (Út, 11. 5. 2021 - 14:05)

Už jsme doma. Čůraly jsme zase v lese na stejným místě a obě hodně stejně. Napíšu víc večer.

Navstěvník (Út, 11. 5. 2021 - 12:05)

To Klára s Nikolou se asi zase vymočí v tom lese jestli si nedojdou ve škole.

..... (Út, 11. 5. 2021 - 09:05)

Někdo píše za mě? Vždyť už jsem tady psal,že sem Klára nebude psát,že odešla,tak to píšu znovu a opětovně

Pavlína (Út, 11. 5. 2021 - 08:05)

Klárko, taky vám oběma přeji úspěšný den.

Mirek (Út, 11. 5. 2021 - 07:05)

Klárko ahoj. Napíšeš jaká byla včerejší procházka s Liborem? Jestli bylo něco?

Kristýna (Út, 11. 5. 2021 - 07:05)

Tome,já jsem včera kadila a to jsem byla s kámoškou venku u rybníka a mě se chtělo a silněji až jsem ji to řekla a ona z toho měla prču jako tak klidně ať se vykadím a mě se chtělo fakt, že jsem měla do zadečku silný tlak a plný ,že to bylo až nepříjemný. Tam byl spadlý strom a tak jsem si u něj stáhla kalhotky s dala sukni nahoru a držela se silný větve a začala kadit v takovém podřepu . Mě se chtělo už ukrutně ,ale tlačila jsem a nešlo to. Tlačila jsem hrozně a zadek byl našponovanej k prasknutí, to hovínko bylo na krajíčku ale nešlo to vykadit a pak jsem udělala několik větších bobků, ale strašně se mi ještě chtělo a bylo to stále uvnitř až pak jsem to přetlačila a začala jsem kakat pomalu a pak už se to rozjelo a vykadila jsem se. Prý kámoška ,že mám krásný velký hovínko. Ona se pak jen vyčůrala. Já jsem byla vykaděná,ale stejně jsem měla pocit,že ještě budu a tak jsem ještě u cesty jednou stáhla kalhotky a už jen trochu zatlačila a vylezly hned ze zadečku ještě asi tři měkký šišky a to bylo celý.

Tom (Út, 11. 5. 2021 - 21:05)

Videt Te takhle kakat tak bych se na ty tvoje bobky asi vystrikal

Tom (Út, 11. 5. 2021 - 14:05)

Ahoj Kristýno. Páni to muselo být hezké představení! Asi bych si přál být na místě tvé kamarádky a moct to vidět. To bylo poprvé, co jsi kakala venku? Jinak vůbec jsi se nezmínila o čůrání, žádné nebylo při tom? Děkuju ti za hezky napsané vyprávění, ale asi se ozve někdo, kdo s tím zase bude mít problém, že to patří do jiné diskuze nebo mailu, no uvidíme. PS a čím jsi se utírala?

Lucka (Út, 11. 5. 2021 - 06:05)

Klárko dobré ráno. Asi jsi už na cestě tak ti posílám přání.

Ivoš (Po, 10. 5. 2021 - 23:05)

Teď jsem si teprve uvědomil, že jsem zareagoval na něco, co nebylo na mne. Ale tak aspoň víte,čím se živím. Omlouvám se.

Klára (Po, 10. 5. 2021 - 17:05)

Školu jsme zvládly v pohodě, Niki na mě ani nemusela moc čekat a vyzvedla jsem ji v Mimoni a měly jsme domů. Ráno jsme to zvládly bez čůrání ,zpátky jsme si zastavily za Mínění v lese a já jsem udělala z plný pipinky větší louži a Niki jen malou,protože si došla ve škole a já ne. Teď jsme doma a pohoda a čůrame jen na záchodě, ale Libor mně chce na procházku po večeři vzít a tak si nechám pipinku nevyčůranou, abych něco měla na spuštění pro něj.

Návštěvník (Po, 10. 5. 2021 - 22:05)

Klárko, to si Nika taky holí pipinu? Už? Ve dvanácti? Proč?

Klára (Po, 10. 5. 2021 - 22:05)

Trapné povídky psané mužem pod ženským jménem.

Návštěvník (Po, 10. 5. 2021 - 23:05)

Tak dobře a ty dokážeš napsat povídku, která ti nebude připadat trapná? Ukaž nám tedy něco lepšího z tvé tvorby :)

Ivoš (Po, 10. 5. 2021 - 23:05)

Já nejsem tvořitel. Příběh Kláry není povídka, ale životní děj a myslím,že ani ona to nebere jako psaní povídek. Z mé tvorby bych ti mohl ukázat vypěstované zemědělské produkty nebo živočišné. To umím.

Reklama

Přidat komentář