Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 11. 5. 2021 - 08:05)

Ivoši, ty jsi nezaznamenal, že Libor už Kláru přestal psát a že to s jeho svolením píše nějaká paní? A ani jsi nepoznal, že je to daleko umírněnější?

..... (Út, 11. 5. 2021 - 08:05)

Klára je stále stejná a to co píše píše stejná osoba stále . Kolikrát to tady už mám opakovaně psát,abyste to pochopili?

Návštěvník (Út, 11. 5. 2021 - 08:05)

Nebud trapnej,vetsina normalnich vi,ze uz to pise jakou dobu nekdo jinej,porovnej si to,sle pokud to nechces vedet,tak si ty povidky cti a ver jim

Ivoš (Po, 10. 5. 2021 - 22:05)

Trapná poznámka od člověka, který nezná pravdu. Jedná se o normální holky, z nichž ta starší sem již píše přes dva roky. Ta mladá nikoliv, ta má samozřejmě zákaz, protože jí nebylo ještě 15 let. Tím zdravím Klárku a věřím, že dnešní vlahá procházka a noc s Liborem pro vás byla opravdu vlahá v srdcích i tam dole.

Jana (Po, 10. 5. 2021 - 19:05)

Klárko,asi ti tu procházku opravdu přeji. Bude moc hezký večer.

Mirek (Po, 10. 5. 2021 - 19:05)

Jo,ta procházka bude super.

Ivan L. (Po, 10. 5. 2021 - 18:05)

Jejda,dnes bude romantický večer. To ta procházka bude asi se vším všudy....

Lucka (Po, 10. 5. 2021 - 18:05)

Byla jsem venku,je krásně. Taky jsem se vyčůrala za rohem. Pa.

Jitka (Po, 10. 5. 2021 - 18:05)

A jak maturita? Bude v pohodě?

Voyeur (Po, 10. 5. 2021 - 14:05)

Já si jednu taky vyhlídl. Nakonec skončila na WC a já vedle na panskem ale ten její proud jsem slyšel a byl dost silný. Vždyť se už chytala za pipinu pod sukni.

Láďa (Po, 10. 5. 2021 - 13:05)

Holka asi 17 ze školy a chcala u plotu z pod sukně světlý proud,jen mírně ohnutá a kalhotky jen trochu stažený. Větší louže po ní.

Mirek (Po, 10. 5. 2021 - 11:05)

Klárko ,moc hezký. Taky si myslím,že to trochu přeceňuješ a Niki to nijak nemyslela. Ale cítí se s vámi normálně a tak ví že jí Libor neokukuje a tak se vyčůrala a pohoda. A co ve škole po té pauze? Jak to jde?

Návštěvník (Po, 10. 5. 2021 - 10:05)

Osm. Tak na paní Krejčovou kalíme!!!

Martin1 (Po, 10. 5. 2021 - 09:05)

Klárko ahoj. Myslím taky,že jen Niki to neřešila a je v pohodě. Jen nechápu,proč tě ozetkovala paní dozorčí, když vlastně píšeš na ochranu Niki a Libora. Ne abys ji naváděla k něčemu,co je zakázané. Hezký den a dobře dojeďte.

Znalec (Po, 10. 5. 2021 - 11:05)

Navíc nezákonně prolamují hesla . K 10.5.nebylo nic takového povoleno a přesto se stalo.

Klára (Po, 10. 5. 2021 - 06:05)

Vstaly jsme brzy a kupodivu je čas u snídaně i ještě napsat. Libor vstal s námi a udělal nám galantně papání a kávu a sdílí tady s námi ten první den dojíždění. Byly jsme s Nikou čůrat jako po.ránu samozřejmě a měly jsme bříška taky plný a Niki jsem nechala první a hned ji to proudilo živě z pipinky a měla v ní hodně vody a ta moje taky čůrala jako o závod a vydatně. Ještě než půjdeme tak se jednou vyčůráme. Po kafi to třeba trochu půjde, abychom si nemusely zastavovat. A když se nám to bude chtít, tak si zastavíme a vyčůrame se. Včera jsme si udělali výlet do Schandau, ale tam bylo zavřeno a tak jsme se prošli kousek lesem a ikdyž jsem čůrala,tak jsme měli i Nikolu a tak se Libor musel víc brzdit. Ale jednou jsme čůraly s Nikou a chtělo se nám a Niki byla ta rychlejší a normálně ani neodešla a v lese u cesty se zastavila a vyhrnula sukni a stáhla kalhotky a hned na bobečku čůrala a to byl Libor hned vedle a já taky a tak jsem taky se vyčůrala s ní a udělaly jsme prudší větší loužičky. Libor se tedy chvilku díval a řekl,no čůrá vám to hodně a odešel dál, ale musel vidět moji a Nikoly pipinku v čůrání a ona je taková,že mi to připadlo, že to udělala naschvál,aby jí viděl čůrat. Vždyť mohla odejít kousek za strom ,ale ona hned a ještě se otočila k němu a čůrala směrem k němu. Tak jsem se jí na to zeptala ,a ona,že musela a nemohla vydržet, ale kecá. Těch pár metrů by za strom došla. Já vím,že ona má k Liborovi důvěru a vyčůrá se normálně i když čůráme všichni dohromady, ale čůrá popinkou víc na druhou stranu a ne takhle, aby se mu vystavila. Ale nebudu to řešit. Třeba to bylo jen spontánní a nic tím nemyslela. Tak nám držte palce, abychom dnes vše dobře zvládly. Mamča je teď taky už vzhůru a je v pohodě a budou i ty druhý výsledky a Libor už ji taky objedná do Prahy k tomu léčiteli zase na někdy v květnu.

Jana (Po, 10. 5. 2021 - 09:05)

Zdravím Klárko. Hele,ony ty holky normálně provokují. Ale neboj,Libor je nad věci.

Z (Po, 10. 5. 2021 - 08:05)

Z

Ivan L. (Po, 10. 5. 2021 - 07:05)

To je milé, že jsi napsala. Krásné. Myslím,že u Nikoly to byla jen normální reakce a znáte se a tak to udělala hned a asi to neřešila. Nechal bych to, jestli ho ona jinak neprovokuhe a nesvádi ,tohle bych přešel. A jestli provokuje tak by to měl Libor ale ustát..Holka je sice ještě malá, dle můžou už v ní pracovat hormony a já si myslím,že by Libor nic takového neudělal, to je o průser, ale má tebe a opatrný by asi měl být. Už proto,jak si minule na něj vymyslela ten styk. Nikola asi bude nevyrovnaná. Držím palce, ve všem!

Ivoš (Ne, 9. 5. 2021 - 23:05)

Klárko,krásně ti to čůralo a i Martině . Zítra ti přeju úspěšný den.

Reklama

Přidat komentář