Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ivoš (St, 5. 5. 2021 - 23:05)

Klárko, za maminku jsem moc rád,že ji je lépe a výsledky to potvrzují. A na přírodní léčbu se nedívám zkrs prsty,naopak. Ale tady,Klárko , je potřeba ty obě linie spojit. Tady jsou doktoři taky důležití.

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Líbí se mi jak si ten Kristýna konečně získal přízeň Kláry a rázem na ostatní kašle.

Kristýna (St, 5. 5. 2021 - 20:05)

Návštěvníku, tys nepoznal ještě, že jsem holka? A že čůrám jako holka to není důkaz? Spíš si myslím, že si děláš legraci.

69 (St, 5. 5. 2021 - 20:05)

Kristýno, z toho si moc nedělej. Tady se někteří jednodušší osoby myslí, že každá holka ,co sem napíše je chlap. Asi potřebují chlapa.

Klára (St, 5. 5. 2021 - 18:05)

Kristýno já jsem to měla stejný a když mi bylo jako tobě a stalo se mi to,taky jsem si myslela,že jsem se počůrala normálně, ale teď vím,že je to jiný a je to z lásky. Dnes jsem čůrala jednou venku dělali jsme tady na zahradě a tak jsem si odešla do rohu a na bobečku to pustila asi jako ty ,jak jsi tady psala odpoledne . Holky čůrají většinou podobně. Někdy víc někdy méně, ale je to podobný. Mamča má ty základní výsledky dobrý a příští týden budou ty hlavní. Cítí se taky dobře a to je důležité. Hezký večer.

Kristýna (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Děkuji ti za odpověď. Tak ty jsi to měla podobný. Holky ,co já znám tak to nemají a nebo se to stydí přiznat. A máš pravdu,že holky čůrají asi podobně, ale kluci taky.J Maminka je dobrá? To je moc dobře, jsem ráda.en nemusí stáhnout kalhotky a sednout si svlečení jako my. Ale já bych se asi už taky tolik nestyděla se vyčůrat když bych potřebovala a musela bych i kdyby tam byl cizí člověk.

Martin1 (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Jéé to je dobře, že se to tak s maminou dobře odvíjí. A to ranní čůráníčko a pipinkovaní bylo úžasný. Skvělý!

Pavlína (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Děkuji za dobré zprávy. Také si myslím, že má maminka nejhorší zkoušku za sebou a ta přírodní léčba pomohla víc než lékaři. Jen tak dál . Příjemný zbytek večera.

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 22:05)

Přírodní léčba pomáhá akorát tak léčitelovi.Jeho kontu.

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Jak můžeš napsat takovou blbost,to snad ani neni možný

Pavlína (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Moje dcera se díky přírodní medicíně vyléčila ze závažné nemoci jen díky tomu,že jsme odmítli lékařské postupy. To by ji zabilo. Proto si toto dovolím napsat a obhájit. Ale nikomu nevnucuji žádnou možnost. Ale u nás to bylo spásotvorné.

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Ale nemůžeš přeci paušalizovat,třeba jí pomáhá lékařská péče v kombinaci s přírodní léčbou,třeba by jí pomohla jen lékařská nebo přírodní,jak můžeš vědět,že by doktoři tvou dceru zabili,je dobře,že se tvá dvera uzdravila,ale nemůžeš to tvrdit,když jste zvolili jinou léčbu a oni tu možnost léčit neměli

Pavlína (St, 5. 5. 2021 - 20:05)

Mohu,protože jsem z oboru.

Ivan L. (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Moc na tebe myslím. Já vím že mi nejspíš na tmtuoji ranní prosbu,ale i tak jsem rád,že jsi.

Lucka (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Za maminku jsem ráda a mám opravdu z toho dobrý pocit. Pa.

Holkočůr (St, 5. 5. 2021 - 12:05)

Klárko, Kristýnko, jak vám čůrá pipinka?

Kristýna (St, 5. 5. 2021 - 12:05)

Čůrá mi hodně. Jsem asi nastydlá a hned to mám rychlý ale stihnu to a nepočurám se.

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 14:05)

A jakou máš moč,světlou, a je jí hodně?

Kristýna (St, 5. 5. 2021 - 16:05)

Dívala jsem se jak čůram, teď jsem byla a potřebovala jsem hodně, z pipiny mi to šlo jako voda světlý, chviličku to teklo jen málo na pipinu a pak už jsem čůrala hodně a z pipiny víc dopředu a pak už zase jen maličko pramínek dolů pod sebe když už to skoro bylo a bylo to hotový.

Tom (St, 5. 5. 2021 - 17:05)

Když čůráš ve škole, tak je to stejný jako doma?

Reklama

Přidat komentář