Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kristýna (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Děkuji ti za odpověď. Tak ty jsi to měla podobný. Holky ,co já znám tak to nemají a nebo se to stydí přiznat. A máš pravdu,že holky čůrají asi podobně, ale kluci taky.J Maminka je dobrá? To je moc dobře, jsem ráda.en nemusí stáhnout kalhotky a sednout si svlečení jako my. Ale já bych se asi už taky tolik nestyděla se vyčůrat když bych potřebovala a musela bych i kdyby tam byl cizí člověk.

Martin1 (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Jéé to je dobře, že se to tak s maminou dobře odvíjí. A to ranní čůráníčko a pipinkovaní bylo úžasný. Skvělý!

Pavlína (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Děkuji za dobré zprávy. Také si myslím, že má maminka nejhorší zkoušku za sebou a ta přírodní léčba pomohla víc než lékaři. Jen tak dál . Příjemný zbytek večera.

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 22:05)

Přírodní léčba pomáhá akorát tak léčitelovi.Jeho kontu.

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Jak můžeš napsat takovou blbost,to snad ani neni možný

Pavlína (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Moje dcera se díky přírodní medicíně vyléčila ze závažné nemoci jen díky tomu,že jsme odmítli lékařské postupy. To by ji zabilo. Proto si toto dovolím napsat a obhájit. Ale nikomu nevnucuji žádnou možnost. Ale u nás to bylo spásotvorné.

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Ale nemůžeš přeci paušalizovat,třeba jí pomáhá lékařská péče v kombinaci s přírodní léčbou,třeba by jí pomohla jen lékařská nebo přírodní,jak můžeš vědět,že by doktoři tvou dceru zabili,je dobře,že se tvá dvera uzdravila,ale nemůžeš to tvrdit,když jste zvolili jinou léčbu a oni tu možnost léčit neměli

Pavlína (St, 5. 5. 2021 - 20:05)

Mohu,protože jsem z oboru.

Ivan L. (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Moc na tebe myslím. Já vím že mi nejspíš na tmtuoji ranní prosbu,ale i tak jsem rád,že jsi.

Lucka (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Za maminku jsem ráda a mám opravdu z toho dobrý pocit. Pa.

Holkočůr (St, 5. 5. 2021 - 12:05)

Klárko, Kristýnko, jak vám čůrá pipinka?

Kristýna (St, 5. 5. 2021 - 12:05)

Čůrá mi hodně. Jsem asi nastydlá a hned to mám rychlý ale stihnu to a nepočurám se.

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 14:05)

A jakou máš moč,světlou, a je jí hodně?

Kristýna (St, 5. 5. 2021 - 16:05)

Dívala jsem se jak čůram, teď jsem byla a potřebovala jsem hodně, z pipiny mi to šlo jako voda světlý, chviličku to teklo jen málo na pipinu a pak už jsem čůrala hodně a z pipiny víc dopředu a pak už zase jen maličko pramínek dolů pod sebe když už to skoro bylo a bylo to hotový.

Tom (St, 5. 5. 2021 - 17:05)

Když čůráš ve škole, tak je to stejný jako doma?

Holka 16 (St, 5. 5. 2021 - 16:05)

Já chčiju někdy podobně .

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 08:05)

Tak se všichni honiči domluvte a jeďte všichni za ni,ať se nemusi scházet s každým zvlášť,je to prakticky vyřešené

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 07:05)

Honiči nástup

Klára (St, 5. 5. 2021 - 07:05)

Já ještě jednou moc dekujub za podporu vám všem pro maminku a velmi si toho vážím. Už jsem vyčůraná a byla jsem na záchodě a pustila jsem hned větší čůrání z plného bříška a Niki šla později,ale zrovna jsem v koupelně se upravovsla tak vím že měla hned z pipinky taky živý proud a dlouho ji to šlo a měla pipinku tedy taky plnou po celé noci.večer jsme po sauně usnuli jako panenky a ani jsme se nepipinkovali a Libor ještě něco dodělával vedle na compu s když přišel už jsem chrněla ale vím, že mi dal pusu ,ale už jsem byla tuhá. Odpoledne jsem se s Liborem byla ale projít k řece navečer a tam jsem musel a čůrat a to se mu líbíilo. Hned mi stáhnul kalhotky a punčocháče a na bobečku mi dal do pipinky ruku tak jako že prst přes celou štěrbinku,ale já už musela čůrat a pustila jsem mu to teplý čůrání na ruku a víc a on byl hned divokej a hladil mi pipinku ještě když čůrala a pak mi ji počůranou zliíbal a byl strašně velkej a tam za stromem jsme se vypipinkovali oba jak do mne pronikl tak to až krásně zabolelo a já to strašně chtěla a chtěla jsem mít jeho lásku v sobě a dotýkat se jeho těla s duše a když už on vypustil tu krásu do pipinky vím, že jsem tu svou lásku vykřikla štěstím a vypipinkovala se tak intenzivně, že jsem se ještě počůrala z lásky. Přesunula jsem se do trávy a ikdyž bylo chladno,nemohla jsem nějakou chvíli vstát tím obrovským štěstím. Jako by mi nožky přestaly sloužit, ale pak jsme oba vstali a došli jsme domů. Tak krásný pipinkování jsem s nikým kromě Libora nezažila a on mně naučil se uvolnit a prožít vrchol až do počůrání. Hezký den i vám.

Kristýna (St, 5. 5. 2021 - 08:05)

To je moc pěkně napsané. Klárko já to nevím jak se stane ,když se udělám s klukem až jsem počůraná. Mě se to stalo jednou a styděla jsem se ale jemu se to taky líbilo a taky se mi to stalo že jsem před tím byla čůrat a stejně jsem čůrala znovu když jsem byla .

Reklama

Přidat komentář