Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

6.5. (Čt, 6. 5. 2021 - 18:05)

Budou mít hluboko do kapsy. Po konci pandemie nás zřejmě nečeká nic dobrého. Podle expertů mezinárodní poradenské společnosti udeří v Česku velká inflace.

volič s mozkem (Čt, 6. 5. 2021 - 17:05)

Jenom blbec jako Kradáček si může myslet že zachrání stranu když pojede do CCCcccp vyloudit podvodně Sputnik. Nikdy bych jeho zlodějskou stranu, stranu velikého výpravčího Grose, stranu která stojí za veliký trus nevolil. Jako bych nevolil Bureše ANO za to že mi přidají důchod, tak to se velice mýlí, klidně bych sežral koblihu a volil tu svou stranu.

Cynik - realista (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Babiš mlží: Nemusím všechno vědět. O Hamáčkově cestě do Moskvy se Babiš dozvěděl z Twitteru
Dnes 16:18 – Praha
Klára Beranová, Novinky

Premiér Andrej Babiš (ANO) se o plánované cestě ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) do Moskvy dozvěděl z Twitteru. Podle něj byl šéf sociálních demokratů pověřen „koordinací složek”, o které nebyl premiér do detailu informován. Tím hlavním pro něj je, že se cesta do Moskvy neuskutečnila. Co míní koordinací složek, neuvedl.
„O té cestě jsem se dozvěděl z Twitteru. Řekl jsem, že se mi to nelíbí. A nakonec jsem oznámil, že se to nebude konat,“ sdělil Babiš ve čtvrtek ve Sněmovně při interpelacích.
Hamáček tvrdí, že jeho cesta měla být zastíracím manévrem, aby ruská strana nebyla na české kroky připravená. Server Seznam Zprávy ale přišel s tím, že měl v Moskvě chtít vyjednat ututlání Vrbětic za milion vakcín Sputniku a konání americko-ruského summitu v Praze.
Šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová tak premiéra v dolní komoře interpelovala s tím, zda věří, že se jednalo z Hamáčkovi strany o zastírací manévr.
Nemusím všechno vědět

Jasnou odpověď jí Babiš ale nedal. „Hamáček byl pověřen koordinací činnosti složek. Nebyl jsem informován do detailu, co všechno se tam stalo či připravovalo. Taky nemusím všechno jako vědět,“ reagoval vyhýbavě.

„Podstatné je, že se cesta neuskutečnila, tím to pro mě skončilo,“ doplnil s tím, že má pocit, že k tomu již řekl všechno. Vyhnul se tím odpovědi na otázku, zda Hamáčkovi věří jeho verzi zastíracího manévru s cestou do Moskvy.
Cestu ministra vnitra Hamáčka řešila v úterý a ve středu za zavřenými dveřmi také Poslanecká sněmovna. Po konci jednání pak přítomní opoziční poslanci uváděli, že se nic nového nedozvěděli.

Kvůli článku o tom, že cílem cesty bylo provést zmíněnou výměnu, pak ministr Hamáček podal trestní oznámení na autory článku. Po vydavateli Seznam Zpráv požaduje 10 milionů korun. Server si za svým článkem stojí, tvrdí, že má pro to dostatečné důkazy.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/nemusim-vsechno-vedet-o-hamackove-ceste-do-moskvy-se-babis-dozvedel-z-twitteru-40359462

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 9. 5. 2021 - 21:05)

všichni to věděli !Je to tam prolhaná banda včetně Hradu a ten to věděl taky.Nyní každý -Já nic,já musikant.Jo a to že to Hrad věděl taky,tak to je taky na Seznamu ve zprávách.Tam je prostě drzá a agresivní politika směřování na východ,je to diverzní politika jak deostat ČR pod poručnictví Moskvy a Kremlu a to měly zajistit hlavně Dukovany s Sputnik k tomu měl dát záminku,protože Rus nikdy nic nedá zadarmo.....Orel ale není blbej a všechno ví a má tu lumpenbanda prokouklou skrznaskrz!Jan rentgen je prosvítil a vidí jim až do žaludku a zhlédl škodnou!Zaňafal atomovým zobanem ,naježil mocný bělohlavý chochol,zaskřehotal!Orel vše sleduje....orel predátor,terminátor,orel lovící,orel nejmocnější.Vydal se na lov a má hlad,zachtělo se mu syrového masa a čerstvé,teplé krve.Orel bude žrát.A jeho hlavní chod přijde s nástupem nové vlády pod kohortou generála Pirátů a SPOLU.

Hrdý volič ČSSD (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

Já myslím, že nastalo výročí a všichni povstaňte za počítači. Jmenovitě vojín Jagoda, vojín Cynik a vojínka 6.5. : "Sojuz něrušimyj respublik svobodnych
Splotila navěki Velikaja Rus.
Da zdravstvujet sozdannyj volej narodov
Jedinyj, mogučij Sovětskij Sojuz!"

Shabbatot-Jahoda (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Ať žije U$A!! Ještě že jsme v NATO a EU a lidi chtěj čím dále tím víc Euro.At žije Euro zóna!!!

aladin (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Houby s octem, Euro chtějí bankéři a EU a proto nám media lžou !!! Občanům je jedno čím platí, občany zajímá jen to, kdy nás tahle cizácká mamonářská svoloč, která je u moci přestane okrádat !!!

The (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Blb

Hrdý volič ČSSD (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

Chci být neutrální a proto opoušítm tuto genocidní antislovanskou svoloč, spláče nad vejdělkem a nedosáhne svého. A jdu navštívit alespoň prstem po mapě Uljanovosk, rodiště nesmrtelného Iljiče.

6.5. (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

Lovid loewe Lovid lowe Lovid lowe

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 10:05)

Zaoraná zaorále, to se vám líbí, vylezte ze záhonů vy zdechliny,mršiny z ODS lumpenproletariátů, zombie kumunistických lampasáků, vy frčky komunistických úřednic!

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 10:05)

Jste mi Putna, teda Putna vlastně ne, to je polo-b*zeratn, teda buzerant jak se patří.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 10:05)

Jste přisluhovači západu nebo východu!

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 09:05)

Tak dnes dobili Prahu ZTOHOVEN, pardon nejdřív bělogvradějci přezdívaní mylně za vlasovce, tedy uprchlí bílí rusové z bílé carské army infikovaní různími ukrajinskými ss-přisluhovači patrně, a za jejich zády přes pražský kotel se probíjel Duklou "vrah" Koněv, kde po něm zeje již prázdný zoraný záhonek na nám Intergbrigády. Slza vymáčkla se z oka. Ovšem, utíkali všichni směr Plzeň, i já tam pojedu asi utéci na kole na oslavy.

aladin (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Nezastavuj v Plzni, jeď dál přes naše hranice a už se NEVRACEJ !!!

Cynik-realistová (Čt, 6. 5. 2021 - 09:05)

Hi, jsem buzna. Pouštím si Pavel Vítek & Janis Sidovský 7 pádů.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 09:05)

I když byla raní slova na Cynik-realista ostrá, si myslím, že docela argumentačně sedla. Komunistický křivák, tak je to. Byl khomouš a to mu nikdo neodpáře!

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 09:05)

Neudejcháš to? Tak prostě LOVID!

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 09:05)

Lovid, bych přejměnoval novím kreativním způsobem COVID-17

Cynik - realista (Čt, 6. 5. 2021 - 06:05)

Vybírám to podstatné z raního článku na Seznam Zprávy… a konstatuji, že se poněkud vytratilo Kroupovo tvrzení o tom, že pan Putin měl být vydírán socanským náčelníkem, který měl do Moskvy vyrazit pro milión vakcín Sputnik V… Pojďme na to:
„Seznam Zprávy přinášejí další svědectví o tom, co plánoval vicepremiér Jan Hamáček na své cestě do Moskvy. Jde o svědectví, které doplňuje a rozvíjí informace, jež Seznam Zprávy publikovaly v minulých dnech.“ ----------
„Vicepremiér Jan Hamáček se v polovině dubna chystal na cestu do Moskvy s plánem, že zajistí vakcíny Sputnik V, s jejich pomocí proočkuje Českou republiku a získá tím voliče pro sociální demokracii. -----
Bylo to v době, kdy Jan Hamáček už – přinejmenším více než týden – věděl, že za sedm let starými výbuchy zbrojního a muničního skladu ve Vrběticích stojí ruská vojenská rozvědka GRU, a přesto cestu do Moskvy plánoval. -----
„Já jsem se ho na to ptal a on říkal: Přivezu milion Sputniků a mám to tam všechno domluvený,“ sdělil v rozhovoru s reportérem Seznam Zpráv Hamáčkův stranický kolega. -----
Věděl přitom, že hovoří s reportérem Jankem Kroupou, a požádal, aby jeho jméno nebylo prozrazeno. S tím, že na jméno je svůj popis schůzky s předsedou ČSSD připraven sdělit, pokud se Hamáčkova cesta do Moskvy anebo dění kolem ní dostanou před soud či před vyšetřovací orgány. Sám, bezprostředně po rozhovoru s reportérem, oznámil Janu Hamáčkovi, že své svědectví zopakuje před soudem. -----
„Účelem bylo mi v podstatě vysvětlit, jaká je jeho vize zachránit sociální demokracii od volebního debaklu. Vysvětloval mi, že to je cesta oočkovat národ a tak dále. Že Babiš je strašně nas…, protože očkování je jeho téma, ale že on (Hamáček – pozn. red.) na to s…, protože on (Babiš) na něj taky s… Takže prostě že má speciál (letecký) a má tam domluvenou cestu,“ popisuje svědek, jak vicepremiér Jan Hamáček o své cestě přemýšlel pouhé dva dny před tím, než byla účast ruských agentů ve Vrběticích oznámena. -----
„Tohle mi vysvětloval: že strana, která oočkuje národ, má šanci přežít a že on přiveze milion Sputniků a že je to ta záchrana sociální demokracie,“ dodává spolustraník. -----
Téma summitu Biden–Putin prý padlo jen mimoděk. „To byla jenom taková zmínka.“
(https://www.seznamzpravy.cz/clanek/schuzka-na-vnitru-privezu-sputniky-a-zachranim-cssd-rikal-hamacek-153362#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=9NtzHRKZb6s-202105060403&dop_id=153362&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz) ----------

Ano, je možné, že se Hamáček pokoušel zachránit socany, naivně a zoufale marně… Oranžová pakáž směřuje na politický krchov, když si nechal roky Babišem krást volební témata a doslova srát na hlavy… Upřímně řečeno, vzhledem ke stálým potížím s dodávkami západních vakcín i s vakcínami samotnými by Sputnik V mohl dost pomoci, a socani mohli získat alespoň nepatrnou šanci na restart… -----
Za pozoruhodné ovšem považuji to, že údajné Hamáčkem plánované vydírání pana Putina je dnešním článkem na Seznam Zprávy poněkud „upozaděno“… a není divu, neboť to byla nehorázná oslovina, a nejspíš se projevilo i Hamáčkem slibované trestní oznámení s požadavkem vysokého odškodnění… -----
Podle článku ovšem Jan Hamáček už – přinejmenším více než týden – věděl, že za výbuchy ve Vrběticích stojí GRU… a to je typická manipulace, kdy je jako fakt podsouváno něco, o čem sice mnozí žvaní, když opakují moudra jeden od druhého, avšak důkazy žádné, naopak se množí varianty toho, jak skutečnost „naroubovat“ na požadované obviňování Ruska… -----

Tohle je ovšem naopak vysoce reálné:
„Účelem bylo mi v podstatě vysvětlit, jaká je jeho vize zachránit sociální demokracii od volebního debaklu. Vysvětloval mi, že to je cesta oočkovat národ a tak dále. Že Babiš je strašně nas…, protože očkování je jeho téma, ale že on (Hamáček – pozn. red.) na to s…, protože on (Babiš) na něj taky s…“ -----
Nádhera… Babiš sere na Hamáčka, Hamáček sere na Babiše… jenže jde o premiéra a ministra vnitra. Tohle vládne České republice? Hnus, hnus, a ještě jednou hnus… Co je ovšem děsivé, že světlo na konci tunelu nevidět – naopak hrozí přesun přímo z deště pod okap, jestliže se potvrdí volební průzkumy, zvítězí Piráti, a povládne jejich slepenec nejméně se čtyřmi dalšími stranami – s vychcanými Starosty (u nichž je ovšem skutečných starostů poskrovnu), ochotnými přilepit se ke komukoliv a parazitovat na každém, což je rys, charakteristický též pro křivácké a pokrytecké lidovce… Topáctvo se udržuje v povědomí především díky militantní tetičce v čele, sice poměrně atraktivní, ale zároveň potvrzující, že Pánbůh dává málokdy zároveň krásu i rozum… nu, a ODS propásla šanci na vzestup preferencí, které by rostly, pokud by kandidovala samostatně. Je zcela zjevné, že odpadnou voliči, kteří sice modroptactvo léta volili, ale nebudou ochotni volit s ním i lidovce a topáky… -----
Podtrženo a sečteno – je celkem pravděpodobné, že se Hamáček mohl pokusit o záchranu socanů zajištěním ruské vakcíny, je ale zcela jisté, že poměry, jaké vládnou v anosocanské vládě, by hnaly ke krachu snad každou firmu… Ale vlastně, co jiného předvádí anosocanský cirkus svým zadlužováním naší republiky?

Reklama

Přidat komentář