Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 20:05)

Všechno už řídí sionisti přímo z USSR.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 20:05)

ODS s KDÚ a TOP, se dívim, že tak odlišné programově strany spolu spolupracují, to je strašný kočkopes.Zrádce KDÚ je TOPka, strana židobolševiků a pak strana bolševiků ODS.

aladin (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

"Castle na zabití VIII (11)
Nova Gold - 6. května 2021 - 19:10–20:00"...Pani doktorko Tachecí, co kdyby jste si nechala tu manipulační reklamu pro strejčka příhodu ???

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Každopádně si oslavím svátky Plzně, které již probíhají a stáhnu si Marhoulův film Tobruk a pustím.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Nevím, jestli se náhodou i režim ve Rwandě při genocidě nedá nazvat anarchokapitalismem, centrální vláda tak neexistovala, jenom anarchistické milice.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Mimochodem, největším nebezpečím pro cyklisty všeho věku i zdatnosti nejsou auta, ale zejména mostky , které vedou skrz strouhy k domům, to je při pádu čistý čelní náraz kolmo do zdi.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Osobně nechápu, proč by si každý měl vozit zadek v SUV nebo v jiném autě, když svět z sedla koně nebo kola je tak krásný. A nemusí kupodivu být pro kola stavěny cesty, Kolo si svou cestu velmi dobře umí vyjet a např. pro pěší je to s výhodou, protože cestu jim vyrovnají kola cyklistů. Dost dobře mi stačí jezdit po lesních cestách, kde si rozhodně z lesní mechanizací, pro které tam ty cesty jsou nevadím a drobné pěšinky tam jsem v symbióze s turisty.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 17:05)

Ono je také rozdíl, zda auto někdo potřebuje k přesunu, nebo k práci a něco jiného je jezdit jen tak bez cíle na kole nebo na koni. Ona představa hloupých jedinců je ta, že autem se lidé jen tak projíždějí pro zábavu. To je skupina lidí, co nikdy nepracovala, tudíž nikdy nepochopí, co je to používání auta z pracovních důvodů.
Ale myslím, že spíš patříš do skupiny, které leží v hlavě nikoli auto, nýbrž to SUV. Není v tom náhodou závist?

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 17:05)

Osobně vymášlím, jak na nezpůsobné řidiče. Posledně mně jeden tak zj.ebal za svůj přestupek , když mne předjížděl na posledních světlech těsně před výjezdem via jeho středočeský cimra a zabrzdil to po myšce těsně přede mnou a po té co jsem projevil nelibost mne sprcal a chtěl zmlátit. Že si vyrobím malou krabici,tam dám petardu a zařvu. LA BOMBA,škrtnu to a hodím mu to tímoknem do auta a ujedu...

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 17:05)

Silné řeči, ale pravopis slabý :-)

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 17:05)

Ujedeš jako zbabělec. Jen si to nemaluj. Také můžeš skončit s rozkopanými ledvinami. A nauč se psát idiote.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 17:05)

Neříkám, nepíšu, že bych to udělal, ale měl bych tu chuť. Jako když mi někdo začne z auta za svůj přestupek nadávat, že si to vyřídí a domlátí mne a já nevím, jestli si fakt nepopojel a nezatarasil mi cestu, tak mám fakt sto chutí mu tam hodit petardu.Ovšem jsem si vědom, že lidé v zánovních vozec se středočeskou poznávací značkou jsou patrně pěkní magoři a nechávám to být.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 17:05)

Nemyslíš, že k tomu měl třeba důvod? Oni cyklisté jsou také pěkní parchanti.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 17:05)

Tebe asi hlavně žere ten zánovní vůz, když sám na něj nemáš. Ale nezamyslel ses třeba nad tím, zda neměl třeba pravdu? Vy cyklosexuálové máte totiž představu, že nemusíte dodržovat předpisy a máte falešnou představu, že máte absolutní přednost. Takže nejdřív hledej chybu sám u sebe. Na silnici či na ulici je třeba se chovat defenzivně.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 17:05)

Především udělej něco s tvým pravopisem. To je tedy radost číst, ty vymaštěný cyklosexuále.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Stejně tak vlakvedoucí nesnáší řidiče SUV...

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

To sem si vymyslile Urzááááá!!!!Anarcho kapitalismus!!!Somálsko tadýýýý chcíííí hnééédddd!!!

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Jak pravý Ruský historik Zubov, žijící v emigraci, tak Rusko má potíže se svou historií.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 18:05)

Tento postoj mne utvrzuje v tom, že hodlám letos dojet lesem skrz vrch Trokavec, ten dám po zadním kole a dolů do Plzně skrz Božkov a zastavím to až na nádvoří Pilsner Urquel, kde udělám velký flusanec a pak dojedu na náměstí Svobody a poslechnu si pana Babiše, jehož si velmi vážím, neboť je prý také abstinent.

6.5. (Čt, 6. 5. 2021 - 18:05)

Dobre delas.

Reklama

Přidat komentář