Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

Tak děkuji za zastání lidí ohledně Svíčkový.Pro mě je to Svíčková protože i když jí dělam tak jak sem psala tak chutná uplně stejně jakou sem měla ráda ve škole.Martino teď sem psala Viktorovi že by se mi tady v okolí když se ještě nemůžu odstěhovat líbila jedna místnost kam bych mohla vypadnout a mít svuj klid a že by tam mohl za mnou jezdit.Ale psala sem mu že finančně bych to nezvládla.Tim sem zkoušela kdyby mi v tom mohl pomoci ale jemu jde o to mě hlavně dostat tam což je mi teď k prdu.Asi platit třeba půlkou něco tady to by se mu asi nechtělo.Takže je mi jen smutno ještě víc a nebaví mě to tohle už všechno.Muj celej plat padl jen na platby,je to k zblití už jak je vše drahý a k tomu nepoměr když člověk dělá rukama!! Fakt hnus!!

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 00:05)

Miluno jdi dělat do fabriky, tam se přes 20 litrů dostaneš.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 11:05)

Evropská organizace pro vzácná onemocnění ocenila Pfizer
V únoru 2015 získala společnost Pfizer prestižní ocenění EURORDIS Company Award 2015 , které uděluje organizace EURORDIS společnostem, které se významně zasadily o zlepšení života pacientů se vzácnými onemocněními. Vzácné onemocnění je takové onemocnění, které postihuje méně než 5 osob z každých 10 000, (tj. méně než 1 pacient na 2000 jedinců). Závažnost vzácných onemocnění spočívá v tom, že existuje více než 8,000 různých vzácných onemocnění, přičemž na mnoho z nich neexistuje žádná účinná léčba.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 11:05)

Spol.Johnson... prohrála velká soud. řízení v letech 1995,96,2001,2011,2016,2019. Pfizer prohrála tolik soud. sporů,že je obtížné je i spočítat. AstraZeneca prohrála taktéž mnoho soud. sporů.Jejich pestrá minulost o něčem svědčí(lehce dohledatelné).Tyto spol. nenesou zodpovědnost za své preparáty!!! V Izraeli se někteří rozhodli,že na další dávku nedorazí z důvodů pochybností.Další začínají litovat,že k tomuto zvěrstvu propůjčili své děti.

Takže, (Čt, 6. 5. 2021 - 10:05)

Fernando podržel Kaču, Lalu jen anonymové.Proč to ale zase vytahuje?

I. (Čt, 6. 5. 2021 - 11:05)

Fernanda naštval anonymní příspěvek, který urážel Kačku. Má právo na názor. Ty lidi tady jsou fajn, tak je nechte

Fernando (Čt, 6. 5. 2021 - 04:05)

Spěchám, abych vás všechny pozdravil, především Kaču, která se o mně už dvakrát zmínila. Ne, nepřehlédla ses; opravdu jsem sem vůbec nepsal, nestačil jsem ani číst. Při tak obrovském objemu diskuse jsem zůstával pozadu už o víc než deset stránek, což znamená přečíst takových 300 příspěvků, kterých denně přibývalo. V některých jsi to schytala za celé naše zdravotnictví. Ale nejvíc mě dožral ten z 29.dubna (21h37), kde ti anonymní (jak jinak) Návštěvník vyčítá nedostatek empatie. To už byl vrchol a největší protimluv, jaký tu zazněl. Chtěl jsem napsat, že tě mám rád, ale vím, že zamilovaný nesnášíš. Ještěr F.

Kača (Čt, 6. 5. 2021 - 18:05)

Zlatý Fernando, ty jsi mi dal....měla jsem o tebe strach, ne kvůli očkování, jako Otík :)), ale normálně...Právě, že moc času není a když je, tak najednou 500 příspěvků. Za zdravotnictví to klidně schytám, lidi které mám ráda jsou v pohodě. Zamilované mám ráda, ale!!! musí to být oboustranné. Líbám, tvůj Ještěr :))

Sany11 (St, 5. 5. 2021 - 23:05)

Trpim jednim autoimunnim onemocnenim a dokud mi nekdo, komu verim, nerekne, ze se nemusim bat se nechat ockovat, tak o tom budu dost premyslet, nez to podstoupim. Nejsem nalomena, od zacatku jsem se do toho nehrnula. Kdyby to bylo tak, ze by to aspon melo delsi trvani imunity, tak mozna. A ty vypovedi o ucinnosti a imunite a vubec o vsem jsou tak protichudne a zmatecne, ze se mi do toho opravdu nechce.

lalla1 (St, 5. 5. 2021 - 23:05)

Napíšu ti zprávu

Sany11 (St, 5. 5. 2021 - 23:05)

ok :)

lalla1 (St, 5. 5. 2021 - 23:05)

Ale až zítra, bude to trochu komplikovanější:))

Sany11 (St, 5. 5. 2021 - 23:05)

Jj. Dobre. Dobrou noc :)

Ota (St, 5. 5. 2021 - 23:05)

Takhle bych si to Lallo myslel taky ještě před rokem kdyby to byli běžné vakcíny jako dřív s malou náloží viru a ne vakcíny úplně na jiné bázi.Už je kolem tolik pochybností že to nejde brát tak snadno jak píšeš. Vylézaji samé nepěkné informace.O Covid passech víme rok a taky to byla desinformace,takže nemám důvod nevěřit ostatnim nepěknym informacim.Možná Sany už je taky lehce nalomená a znejistěná. Ty lidi znám dva. A zajímalo by mě co je s Fernandem.

lalla1 (St, 5. 5. 2021 - 23:05)

Fernando na Doktorce je, jen ne na tomto vlákně, myslím:)

lalla1 (St, 5. 5. 2021 - 23:05)

Ne Oto, Covid Passport není nic jiného než očkovací průkaz, to opravdu není nic jiného. prostě kromě jiných povinných nebo nutných očkování budeš mít i tuto další vakcínu. Časem to bude naprosto běžné, nikoho to nebude udivovat. Co se týká technologie výroby vakcín, vím jen to co je zveřejněno pro nás laiky, nejsem odborník, těžko s tím polemizovat. Ty jsi rozumný člověk, je mi jasné, že tím, že nemáš rodinu, může být tvůj pohled na tuto problematiku jiný než můj. Ale jedno ti řeknu. Nezabývej se tím vším tolik, nepřemýšlej o tom jako o denodenním chlebu. Opravdu to vše můžeš ovlivnit jen svým zodpovědným nebo naopak nezodpovědným postojem , ne tím, že budeš popírat skutečnost, fakta. Ono i kdyby ti naši ruzumbradové statictici nějak ty statistiky ''zvojtili'' , máš stejné výsledky jako ty naše, po celém světě. Covid, kterému klidně můžeš říkat chřipečka, je tady. A je to velký průšvih, ať už za to může kdo kdokoli. Dobrou noc a díky za pokec

Sany11 (St, 5. 5. 2021 - 22:05)

Zatim o ockovani neuvazuji. Nevylucuji to na 100%, ale nespecham. Pochybnosti ma, to nebudu popirat.

Ota (St, 5. 5. 2021 - 23:05)

Tak vidim že je to tak že pochybnosti máš taky,to je dobře že do toho slepě nejdeš. Je mi těch lidí líto co tomu věří.

Andrea (St, 5. 5. 2021 - 21:05)

????????

Ota (St, 5. 5. 2021 - 21:05)

Celkem jste mě zarazily Andreo a Lallo že si ten sajrajt chcete nechat píchnout. Vždyť je to jen na vydírání kvůli passu kterej ještě nedávno byl prý konspirace. Viděl jsem po vakcínách ošklivý reakce, sčernalý nohy a záchvaty,poškozené srdce a mozek. A to vám nevadí že někteří výrobci vakcín mají kriminální minulost? Co vim tak tady z diskuze se nechal očkovat Fernando a už se najednou nějak neozývá tak kdoví jestli je v pořádku.

Reklama

Přidat komentář