Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Martina (Čt, 6. 5. 2021 - 14:05)

Milčo kašli na ně, to je ta kráva provokatérka. Večer sem kouknu. A ta bába, co se to tady snaží rozeštvat mě štve, protože tahle diskuse je velmi milá.

Ne, (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

já nejsem ta, kterou myslíš a taky jsem dvakrát k tomu čočkování napsala.

Fanka (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

Milčo, dej ještě recept ze školní jídelny.

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

Já to ženy četla několikrát a fakt tomu rozumět nejde.Tak sem ráda že v tom nejsem sama.

Blažena (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

Jdete do řitě s těmi krávami, mám červenej diplom, rozumím všemu

Tonka (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

Ne o čočkování.

Fanka (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

Ve školní jídelně?

Manka (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Jasně snad se dočkáme receptu.

Fanka (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

Není to o očkování?

Maruna (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

tak to jsme tři krávy, taky vím hovno,

Růžena (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

Tak to jste tři krávy, já tomu rozumím. Akorát vím starou Bellu.

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

Tak děkuji za zastání lidí ohledně Svíčkový.Pro mě je to Svíčková protože i když jí dělam tak jak sem psala tak chutná uplně stejně jakou sem měla ráda ve škole.Martino teď sem psala Viktorovi že by se mi tady v okolí když se ještě nemůžu odstěhovat líbila jedna místnost kam bych mohla vypadnout a mít svuj klid a že by tam mohl za mnou jezdit.Ale psala sem mu že finančně bych to nezvládla.Tim sem zkoušela kdyby mi v tom mohl pomoci ale jemu jde o to mě hlavně dostat tam což je mi teď k prdu.Asi platit třeba půlkou něco tady to by se mu asi nechtělo.Takže je mi jen smutno ještě víc a nebaví mě to tohle už všechno.Muj celej plat padl jen na platby,je to k zblití už jak je vše drahý a k tomu nepoměr když člověk dělá rukama!! Fakt hnus!!

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 00:05)

Miluno jdi dělat do fabriky, tam se přes 20 litrů dostaneš.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 11:05)

Evropská organizace pro vzácná onemocnění ocenila Pfizer
V únoru 2015 získala společnost Pfizer prestižní ocenění EURORDIS Company Award 2015 , které uděluje organizace EURORDIS společnostem, které se významně zasadily o zlepšení života pacientů se vzácnými onemocněními. Vzácné onemocnění je takové onemocnění, které postihuje méně než 5 osob z každých 10 000, (tj. méně než 1 pacient na 2000 jedinců). Závažnost vzácných onemocnění spočívá v tom, že existuje více než 8,000 různých vzácných onemocnění, přičemž na mnoho z nich neexistuje žádná účinná léčba.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 11:05)

Spol.Johnson... prohrála velká soud. řízení v letech 1995,96,2001,2011,2016,2019. Pfizer prohrála tolik soud. sporů,že je obtížné je i spočítat. AstraZeneca prohrála taktéž mnoho soud. sporů.Jejich pestrá minulost o něčem svědčí(lehce dohledatelné).Tyto spol. nenesou zodpovědnost za své preparáty!!! V Izraeli se někteří rozhodli,že na další dávku nedorazí z důvodů pochybností.Další začínají litovat,že k tomuto zvěrstvu propůjčili své děti.

Takže, (Čt, 6. 5. 2021 - 10:05)

Fernando podržel Kaču, Lalu jen anonymové.Proč to ale zase vytahuje?

I. (Čt, 6. 5. 2021 - 11:05)

Fernanda naštval anonymní příspěvek, který urážel Kačku. Má právo na názor. Ty lidi tady jsou fajn, tak je nechte

Fernando (Čt, 6. 5. 2021 - 04:05)

Spěchám, abych vás všechny pozdravil, především Kaču, která se o mně už dvakrát zmínila. Ne, nepřehlédla ses; opravdu jsem sem vůbec nepsal, nestačil jsem ani číst. Při tak obrovském objemu diskuse jsem zůstával pozadu už o víc než deset stránek, což znamená přečíst takových 300 příspěvků, kterých denně přibývalo. V některých jsi to schytala za celé naše zdravotnictví. Ale nejvíc mě dožral ten z 29.dubna (21h37), kde ti anonymní (jak jinak) Návštěvník vyčítá nedostatek empatie. To už byl vrchol a největší protimluv, jaký tu zazněl. Chtěl jsem napsat, že tě mám rád, ale vím, že zamilovaný nesnášíš. Ještěr F.

Kača (Čt, 6. 5. 2021 - 18:05)

Zlatý Fernando, ty jsi mi dal....měla jsem o tebe strach, ne kvůli očkování, jako Otík :)), ale normálně...Právě, že moc času není a když je, tak najednou 500 příspěvků. Za zdravotnictví to klidně schytám, lidi které mám ráda jsou v pohodě. Zamilované mám ráda, ale!!! musí to být oboustranné. Líbám, tvůj Ještěr :))

Sany11 (St, 5. 5. 2021 - 23:05)

Trpim jednim autoimunnim onemocnenim a dokud mi nekdo, komu verim, nerekne, ze se nemusim bat se nechat ockovat, tak o tom budu dost premyslet, nez to podstoupim. Nejsem nalomena, od zacatku jsem se do toho nehrnula. Kdyby to bylo tak, ze by to aspon melo delsi trvani imunity, tak mozna. A ty vypovedi o ucinnosti a imunite a vubec o vsem jsou tak protichudne a zmatecne, ze se mi do toho opravdu nechce.

Reklama

Přidat komentář