Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Šišmiš (Po, 3. 5. 2021 - 20:05)

Moc pěkný čůráníčko a zítra vyčůrej mamině pořádný štěstí !

Zuzka (Po, 3. 5. 2021 - 19:05)

Já se přidávám, samozřejmě. Klárko hezky ti to čůrá, mě taky ,dvakrát jsem musela venku a v pohodě.

Zuzka (Po, 3. 5. 2021 - 19:05)

Já se přidávám, samozřejmě. Klárko hezky ti to čůrá, mě taky ,dvakrát jsem musela venku a v pohodě.

Roayal (Po, 3. 5. 2021 - 19:05)

Mamince přeji jen ty nejlepší výsledky. Myslím na vás a čtu si tě denně.

Holkočůr (Po, 3. 5. 2021 - 19:05)

Mamince to zítra přeju aby bylo vše ok, a když bude, tak si na ni připijeme? A moc hezký čůrání. Já se Sońou jsem dál a tak sem píšu méně, ale sleduju tě.

Ivan .L (Po, 3. 5. 2021 - 19:05)

Moc ti to čůrání jde a rád bych ho s tebou zažil. Tak asi v příštím životě..... Hezký večer.

Lucka (Po, 3. 5. 2021 - 18:05)

Všechno dobře dopadne neboj. Páčko zítra !

Mirek (Po, 3. 5. 2021 - 18:05)

Krásné čůrání ,a zítra se neboj. Budu se těšit na dobré zprávy a učůranou Klárku (v dobrém).

Jana (Po, 3. 5. 2021 - 17:05)

Já na tebe Klárko taky myslím a držím palce mamince. Ono je teď déle světlo a tak si to přečteš později, ale já jdu na návštěvu, tak píšu předem. Tak se budu těšit zítra na dobré zprávy. Ahoj.

Natalie (Po, 3. 5. 2021 - 14:05)

Klárko, myslím na tvou maminku,aby to všechno dopadlo zase dobře. Držím palečky!

Kristýna (Po, 3. 5. 2021 - 13:05)

Já jsem doma a jen v kalhotkách a punčocháčích průsvitných a tričko nahoře. Čůrala jsem ihned jak jsem si sedla a nekoukala jsem se protože se mi chtělo i to druhý a hned šlo s čůráním a bylo to dohromady. Tak až budu teď čůrat tak se budu dívat na pipinu jak čůrám.

Tom (Po, 3. 5. 2021 - 16:05)

A to druhý jsi musela po obědě? Škoda, že jsi se nedívala by jsi mohla napsat jak se ti oboje povedlo.

Tom (Po, 3. 5. 2021 - 14:05)

Pekny, muzes to i zmerit kdyz budes chtit, a jak to delas kdyz curas do nadoby? Nejak nad zachodem a nebo na bobecku?

Kristýna (Po, 3. 5. 2021 - 11:05)

Teď budu čůrat. Už musím rychle.

Tom (Po, 3. 5. 2021 - 11:05)

Popis jak jsi curala, jaky melo curani barvu, co mas na sobe a tak...

Kristýna (Po, 3. 5. 2021 - 08:05)

Klárko,taky ti přeju úspěšný den. Já mám ráno někdy podobný nutný čůrání a teď taky. Až jsem se nemohla vyčůrat, to šlo dlouho než to bylo. Tak ty už maturuješ,já ještě ne ,ale taky mě to čeká. Chci se zeptat když ti Libor pije moč tak jako přímo když čůráš? Já jsem se zkusila napít když jsem se vyčůrala do sklenice ,ale pak jsem zvracela z toho a už to zkoušet nebudu.

Pavlína (Po, 3. 5. 2021 - 08:05)

Klárko i ode mne úspěšný den! Dala jsem typ mé známé, ta tě četla od začátku, ale prý tě nemusí, ale já tedy ano, mě zaujal ten příběh, to čůrání to je spíš pro kluky. Pa.

Klára (Po, 3. 5. 2021 - 06:05)

Zuzko a další, Niki má už ode dneška školu, ale po tydnu se střídají a na ní vyšel dochazkově příští týden. Tak to zatím je doma a já taky jen budeme mít asi ve čtvrtek mítink ve škole ohledně maturit a tak tam budu muset jet a pak se uvidí. Naštěstí to už budou jen necelé 2 měsíce na.dojíždění a to dáme . Daly jsme s Nikolou i čůrání dnes a Niki pospíchala s plnou pipinkou a hned to pustila rychle a hodně a já jsem pak čůrala taky dost a hned prudce,jak bylo bříško ta noc plný ,ale už to je a dáme si snídani. Dívám se na čápy a jsou tam na hnízdě. Snad bude dnes lepší počasí.

Lucka (Po, 3. 5. 2021 - 07:05)

Frčím do práce, ale chci tě pozdravit. Hele ,toho kluka prý ta maminka od té holky zná, co ji včera nenechal vyčůrat až se pochcala. Otec na něj prý vlítne. Tak to bude asi hustý.

Mirek (Po, 3. 5. 2021 - 07:05)

Klárko hezký den a ať ti to pěkně čůrá. Díval jsem se, že od Turnova do Mimoně a Český Lípy dojíždění nic moc, ale tak to už bude jen parkrát a to dáte.

Reklama

Přidat komentář