Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Luboš (Čt, 6. 5. 2021 - 17:05)

Jde o to jestli jim to vydrží. Budou třeba další a další dávky a až čas ukáže.

lalla1 (Čt, 6. 5. 2021 - 17:05)

Já taky neznám nikoho, kdo by měl jiné než pár dní chřipkové příznaky. Vůbec se toho neboj, probrala jsem to s x odborníky na kdeco, včetně mých zahraničních zdravotnických přátel. fakt se neboj

Roman (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Tak Lallo přiznáš že o tom nečteš a říkáš že ty co se jdou očkovat je správný rozhodnutí? A ano společnost je rozdělená a i lidi v rodinách. Naopak mě potěšila Sany a Bianka.

lalla1 (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Ahoj Romane, ne tak jsem to nemyslela, myslím, že nastudováno ohledně covidu mám opravdu moc, jen nečtu ty senzace nebo jak to nazvat, včera jsme to probírali, vlastně jsem včera naposledy, mnohokrát jsem zde ty fejk news vyvrátila třeba tím, jak si ověřovat informace

Roman (Čt, 6. 5. 2021 - 17:05)

Lallo radši toho necháme,víš že jsem jako Ota,Miluna a Aleš a to jsme úplné proti strany. Já mám též informace ověřené. Miluně si napsala ať na tebe nereaguje a tak to nemá cenu víc o tom psát. V pořádku by bylo abyste šli co tomu věříte a my nešli co tomu nevěříme a nikdo nikoho do ničeho nenutil. Takhle to tady bylo celou dobu u chřipky.

lalla1 (Čt, 6. 5. 2021 - 17:05)

Ne v pohodě Romane, já respektuji tvůj názor, ale jak psala Mia, k rozhodnutí o nutnosti očkování se dopracuje každý až zažije covid průšvihy ve svém okolí. Samozřejmě kromě validních informací a ne fejků, z ketrých ještě polovina vznikne tak, že si lidé dělají krutou legraci nebo politikaří. Mám takovou jednu kolegyni, která se svými přáteli založila jakousi proticovid inicativu. No a vida, už shánějí hlasy, aby mohli kandidovat v parlamentních volbách. Tohle je třeba vědět

lalla1 (Čt, 6. 5. 2021 - 17:05)

Ne v pohodě Romane, já respektuji samozřejmě tvůj postoj. Ono, jak to psala Mia, k nutnosti očkování se člověk dopracuje jen na základě vlastní zkušenosti, tedy zkušenosti ze svého okolí, ne agentura JPP. Miluna začala být na můj vkus agresivní a těžko s ní diskutovat o faktech, která nevnímá

Roman (Čt, 6. 5. 2021 - 17:05)

Vypadá to že Miluna už z toho ztrácí nervy. S tím okolím to tak bude. Já mám okolí proti očkování. Jeden teda byl a říkal že reakce byla horší než Covid kterej prodělal. A víc ukáže budoucnost jak na tom budou zdravotně očkovaní.

lalla1 (Čt, 6. 5. 2021 - 17:05)

Jo to je možný a hele řekni mu, že prý kdo má silnější reakci, ten získává i silnější imunitu. Stejně jako u očkování dětí:))

Mia 22 (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Milu nechme toho. Každá máme svůj názora za ním si stojíme.Já nikomu očkování nenutím, nepřemlouvám. Je to věc každého člověka. Já to nedělám kvůli nějakýmu pasu, ten nepotřebuju. Tam, kde se já pohybuje není třeba.

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Dobře necháme toho.Já vim ty nikoho nenutíš.Právě proto by to tak měli nechat na rozhodnutí každýho ale vypadá to pro nás špatně, pro nás který to nechceme.Tak ať ti přeju ať si v pohodě.A co synové jdou na to taky?

Mia 22 (Čt, 6. 5. 2021 - 17:05)

Jak se rozhodnou hoši zatím nevím, nemluvili jsme o tom. Řešíme ted jiné věci, musíme vyřídit pozůstalost a tak.

Mia 22 (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Nevím, koho pořád citově vydíráš a každou chvíli kvůli kravinám vykřikuješ, že to zabalíš. Prober se, rozhlédni se kolem sebe, příroda se probouzí a začíná být na světě líp. Ty jen stojíš před rozhodnutím jestli hospody jo nebo ne.

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Ne to tak neni Miu.Ja nikoho nevidíram jen to beru jako zlo kdybysme byli takhle nuceni my co to nechcem.Co už je horšího kdyby tě někdo nutil něco co ti může uškodit pod podmínkou vyřazení ze společnosti.To nemá teď nic společnýho s hospodou.

Mia 22 (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

To není pádnej důvod, je to směšný.

Miluna (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Já to tak v sobě mam Mio.Absolutně tomu nevěřim.Vše vzniklo pochybně.Mění to svobody.Maji v tom prsty Fauci,Gates a tihle pochybní šmejdi.Už je těch informací tolik.Lalla píše že diskuze o tom nečte a právě to tak je,takový lidi na očkování pujdou co o tom nečtou a ti co o tom čtou hodně jako já to nechtěji ani za nic.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 17:05)

Milu, prosím tě.

bianka (Čt, 6. 5. 2021 - 18:05)

To jsem reagovala já na Milunu, ale teď jdu do života, jak jsem kdysi psávala.Tak žijme. Nejen virtuálně.

Sany11 (Čt, 6. 5. 2021 - 17:05)

No a pak jsou lidi jako ja, kterym asi neco chybi v hlave, jako ja, vid, Milu? Divim se, ze diskutujes tady a nejdes treba delat asistentku Peterkove nebo nekomu podobnemu. Tam bys aspon udelala neco pro sve presvedceni, nez si tady stezovat.Tady holt jsou lide, kteri to nectou, coz je jejich svate pravo. Stejne jako je jejich pravo nechat se ockovat, kdyz chteji. A Ty se ockovat nechat nemusis. Kdybychom se napr. Lalla nebo ja chtely nechat ockovat, tak to udelame jiste po zrale uvaze, ne kvuli tomu, ze nam to nekdo narizuje,ale proto ze bychom byly presvedceny, ze to prospeje nam a nasim nejblizsim. Neco uz jsme si s Lallou na tomhle svete odzily i za minuleho rezimu a tvrdim, ze urcite umime lepe vyhodnocovat go je a co neni uplny blabol. Jako napr. to, ze ockovani maji byt pro neockovane nakazlivi diky ockovani. No to uz tak uhozene, ze se tomu ani neda zasmat.

lalla1 (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Hele klid, když hodnotíš můj intelekt jako ''takový lidi'' nebo co, ještě jsem tady. Všechno má své meze

Reklama

Přidat komentář