Reklama

Incest

Paul (Pá, 16. 4. 2021 - 09:04)

Do mých deseti let, než mne dali do děcáku, jsem žil se svou matkou, která se přiživovala prostitucí. Často jsem byl svědkem jejích pánských návštěv, během kterých jsem na vlastní oči viděl, jak muži zasouvají jejich obrovská dospělá přirození mé matce mezi stehna do černé houštiny jejího ochlupení. Jednou mne matka večer před spaním vzala k sobě do postele a moje malinké přirození vzala do ruky a jak sním pohybovala, tak se můj maličký lulinek poslavil. Matka mne pak celého v rukách zvedla, vložila mně mezi svá stehna, jak ležela na zádech, a mého maličkého lulinka zasunula do té její veliké kudrnaté houštiny mezi chlupy. Měl jsem hrozný pocit. Mezi jejími dospělými obrovitými stehny jsem dostal úplný strach z toho, že kdyby ta její mohutná stehna sevřela, tak mé malinké tělíčko mezi nimi musí úplně rozmačkat. Prostě představte si pětadvacetikilové dítě mezi stehny sedmdesátikilové dospělé ženy. Od té doby jsem se začal ve spánku budit a měl jsem hrozné sny... Nakonec jsem to nevydržel, ve škole jsem to řekl učitelce a pak mne dali do děcáku...

Návštěvník (Pá, 21. 5. 2021 - 11:05)

Decak? Terezin

Steve (So, 17. 4. 2021 - 02:04)

ach jo ... :-( To je neštěstí znát takovou matku ... To je lepší jí neznat vůbec. Tohleto muselo být a JE jistě pro tebe psychické peklo. Vůbec ti nezávidím život ... bude tě toto provázet celou dobu ... věř mi. Odhozené a odložené děti mají tohleto postižení na celý život, a trauma celý život ... Vím o čem mluvím.

Petr (St, 14. 4. 2021 - 12:04)

Začalo to už před čtyřmi léty. Bydlime spolu já 17 sestra 15 a mamka 37 let. Už v patnácti jsem zjisti že moje sestra začíná dospívat narostly ji prsa ,zachlupatila se mezi nohama ale to si holí . Ale od mala jsme chodili doma před spaním nebo po koupeli nahatí a nic jsme neskrývali před nikým i mamka a nebo i táta než se naši rozvedli. Teď už je to jiné nijak se neschováváme před sebou . Nedávno si sestra stříhala nehty na nohou a neměla kalhotky sedla si na gauč přímo proti mě a nohu si dala na gauč tak že se ji odhalila pinda a ještě se ji rozevřela že jí bylo vidět až do dírky. Seděl jsem jenom v boxerkách a penis mi jich málem přetrhnul jak se postavil. Říkám jí dívej co jsi způsobila a vytáhl jsem ho ven . sestra jenom řekla "ty vole to je macek" Pár krát jsem přetáhnul předkožku a cítil jsem že bych se asi udělal sestra to viděla a říká můžu si na něho sáhnout ? Lehl jsem si na záda a ona si sedla vedle mě tak že jsem ji rukou zajel mezi nožky a prstem jezdil po štěrbince , byla už taky mokrá .Jemně mi chytla penis a stačilo jen několik přetažení předkožka a penis se uvedl, dvěma výstřiky na můj obličej a pak ještě několik střiků na tričko sestra na zírala jako na zjevení co to bylo .Ale ani já jsem nemeškal a zajel jí na poštěváčka palcem a prstem do dírky za chvilku se začala kroutit a vzdychat a taky se udělala. Šli jsme se osprchovat a když jsem ji viděl ve sprše tak jsem usoudil že už je to krásná žena. Pak jsem se i já osprchoval a šel k ní do pokoje a dlouho jsme si ještě povídali o všem ale i o sexu.

Návštěvník (Pá, 21. 5. 2021 - 11:05)

Socky co už!!

Steve (So, 10. 4. 2021 - 02:04)

Tak piš normálně, věcně a slušně ... To snad zvládneš pokud chodíš aspoň do ZŠ.

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 02:04)

Jen sem se svěřil.. Nic neslušného tam nebylo, nemám problém na otázku odpovědět

Mama (So, 10. 4. 2021 - 00:04)

A co ti braní ;(

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 00:04)

Věk? Nemluvil sem s ní otom

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 00:04)

Když by to vadilo určitě by něco řekla, rád bych zase společné soužití s mamkou

Vvv (So, 10. 4. 2021 - 00:04)

Jup frajer

Vvv (So, 10. 4. 2021 - 00:04)

Je s tim problem?

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 00:04)

Naopak mě to spíš vždy vzrusovalo, radost z toho že vůbec můžu provokovat

Vvv (Pá, 9. 4. 2021 - 23:04)

Chytrak je tu,;)))vykur se

Steve (So, 10. 4. 2021 - 01:04)

??? Můžeš se prosím normálně bavit a psát tu tak nějak normálně? Doufám že to zvládneš. Děkuji.

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 02:04)

Jako že nejsem normální když tu píšu o matce?

Abe (Pá, 9. 4. 2021 - 23:04)

Nahota, dokonce ani nezakrytá masturbace v rodině není incestem. Incest je soulož mezi přímými příbuznými.

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 00:04)

Nahota před matkou?

Abe (So, 10. 4. 2021 - 00:04)

Zase jeden, co přišel na svět ve smokingu, helmě a kanadách.

Vvv (Pá, 9. 4. 2021 - 23:04)

Co

Reklama

Přidat komentář