Reklama

Incest

Steve (Čt, 22. 4. 2021 - 17:04)

:-D Tak už ses sám levně dobrovolně chytil. Mazec. No mě je to jedno, já jenom žasnu co vše máš za ssebou - to je docela unikát.

Abe (Čt, 22. 4. 2021 - 23:04)

Zřejmě nečteš všechny mé příspěvky. To by jsi si odpustil to: "levně dobrovolně chytil". Co mám za sebou není většinou moje vina, ale přesto na to moc pyšný nejsem. Prostě jsem to potřeboval ventilovat a ulevit přetlakům různých vzpomínek.

Steve (So, 24. 4. 2021 - 02:04)

Aha, tak to jo ... V tom případě je mojí povinností se omluvit. Netušil jsem z jaké problémové rodiny pocházíš ... to je vážně děs. A to se nikdo nezajímal (třeba sociálka či jiné úřady) o tom co se u vás děje? Vždyt' za Komančů se bárco hlídalo a šlo po neřestech tvrdě ... Já si pamatuju jak spolužačka si jednou přinesla tajně do třídy nějaký erotický časopis (údajně sehnaný z polska) a jaká pak byla ostrá reakce třídní ... Pamatuju si na to koliko bylo ve třídě řevu od přísné třídní - špendlík by bylo slyšet kdyby spadnul. Samozřejmě že okamžité spojení s rodiči a na konci pololetí byla i za to 2 z chování. Dnes se nad tím ani nikdo nepozastaví když si někdo otevřenějakej erotickej časák.

Proto se divím, že se tam nikdo o vás nezajímal ...

Abe (Čt, 29. 4. 2021 - 00:04)

Pohraničí, hodně cizinců, hlavně Němců, uzavřená společnost. Matka byla významná osobnost, hodně lidem pomáhala, hodně věděla a mlčela. Proto byla téměř nedotknutelná. Navíc tenkrát po válce "šukal kámen cihlu". Morálka byla značně volná. O incest, nebo sex nezletilých se nikdo nezajímal. Nakonec do našich záležitostí nikdo, kromě pár zapojených nikdo neviděl a ani nechtěl vidět.

Fro (Út, 20. 4. 2021 - 14:04)

Kdo by co asi řešil když to spolu dělají dobrovolně a ze své vlastní vůle. Možná mohou být i do sebe zamilovaní a mají mezi sebou tajný milenecký poměr, nebo to dělají jen z fyzické potřeby, nebo prostě jen jeden z jakési náklonosti tomu druhému vyhoví, ale každopádně jestli takový vztah je mezi nimi oboustraně dobrovolný, tak to určitě někde na sebe nebudou vyprávět.

Abe (Út, 20. 4. 2021 - 23:04)

Ne každému se to líbí. Jeden z účastníků těchto rodinných orgií, si to odnesl do manželství. Když to zkusil s vlastní dcerou, tak jej manželka udala a on strávil několik let v kriminále. Není vše tak idylické.

Andrea (Út, 20. 4. 2021 - 03:04)

Pokud šukají mezi sebou navzájem a dělá jim to potěšení, nevím proč to řešit. Zajímá mě, cos tam dělal ty, když to dělali před tebou ? To tě pozvali aby ses na ně díval, jak šuká celá rodina ?

David (St, 21. 4. 2021 - 21:04)

Přesně, souhlas.

Abe (Út, 20. 4. 2021 - 03:04)

Ne. Nejprve zatoužil můj spolužák po mé dívce, s tím že když mu dá, budu moci mrdat s jeho sestrou. Děvče, aniž tušilo o co jde, jej připustilo. Jeho sestra mne na oplátku nechtěla, protože se nejprve uspokojila přede mnou se svým bratrem, mým spolužákem, který to spískal. Pak mne vzali domů, že mi dá jeho matka, která zrovna šukala s jeho mladším bratrem. Současně jsem sledoval mrdačku táty s nejmladší asi dvanáctiletou holčičkou. Musel jsem se vyhonit, protože se to nedalo vydržet. Asi jsem se příliš vystříkal, protože, když se kunda matky, která se mi líbila, uvolnila, tak mi penis trošku změkl a ona neměla také zájem, takže jsem odtáhl s ostudou a raději na to tehdy zapomněl.

Z (Čt, 22. 4. 2021 - 09:04)

Z

David (St, 21. 4. 2021 - 21:04)

Abe ty jsi fakt hovado.

Abe (St, 21. 4. 2021 - 22:04)

Už jsem si všiml, že pravdivá upřímnost se téměř zákonitě obrátí proti autorovi. To, že jsem se více méně náhodou stal svědkem hromadného incestu ještě neznamená, že s ním souhlasím nebo jej podporuji. Ve skutečnosti jsem byl v šoku a raději o tom s nikým nemluvil.

Návštěvník (Po, 19. 4. 2021 - 14:04)

https://photos.app.goo.gl/sayXbqdXs4BRk2od7

Lumír (So, 17. 4. 2021 - 20:04)

Je obtížné odlišit fantazii od skutečných zážitků. Popisované příběhy jsou bizarní už jen svou tématem. Soulož s mamkou se neděje jen tak.K tomu nestačí chtít, protože vůle mamky se těžko láme, příroda postavila bariéry podvědomých tabu. Pro ty, co chtějí dosáhnout na mamku, jak ženu, musí být v jejích očích mužem s jasnou mužskou dominancí, syn v poměru k matce se změní na partnera, zda to ona chce, nebo ne, synovský poměr ustoupí nutně do pozadí. Podmínkou je, že jsem jediný muž v domácnosti, a mamka dlouho žije sama.Niekedy je cesta dlouhá k prvním neodmietaným dotykem. Trpělivé překonávání odporu, i ostychu, dotěrnost chlapa, když to chce, nedat se odradit fyzickou obranou ženy. Pár utržených facek neublíží. Někdy pak pomůže položit ji na postel na břicho a švihnout pár po zadku. Zvláště, když má výrazné pozadí, a štípnout do zadku. Neustále opakovat během dne intimní doteky, nevšímat si odpor. A nutit ji aby se dotýkala penisu, rukou i ústy ,, který jí bez studu ukážete. Nepotrvá dlouho, a podlehne. Málo žen vydrží dráždění. Odměnou bude první cesta mamince po stehnech a hra s prsy. Vzdechy jsou něco neopakovatelné, neboť mamka se podvolila tvé vůli a nechce se už bránit před vlastním synem. A věřte, že po čase bude sama chtít uspokojení. Pro vysvětlení. Když se odehrál tento děj, mně bylo 40 a matce 58. Děti nehrozily. Možná proto i podlehla. Ať to není návodem, ale vysvětlením, že je to možné, protože mnozí zde sní o matce-milence. Jak vidíte, toto je pro starší chlapy, kterým neublíží trauma ponížení matky, a kteří vědí přijmout matku i jako ženu, a naučit se ji vlastnit.

David (St, 21. 4. 2021 - 21:04)

Zajímavý, ale jak na ni, když někoho má? Nemusí jít nutně o soulož, jsou i beztrestný praktiky, aby se zde některá jejita neprojevovala morální ujmou. Podle mě každý chlap po své matce toužil a který ne, tak kecá nebo je z něj buzna. Ne každému se sny splní, tady je třeba tohle téma rozebrat ze všech stran, a proto je dobře, že píší i ti, co se jim to povedlo. Jen by měly maminy něco napsat, třeba jak to vidí ony. Ať už si všichni tady včetně těch věčných stěžovatelů můžeme pořádně vyhonit, když už se nedaří. Ruku na srdce lidi.

Návštěvník (Pá, 23. 4. 2021 - 22:04)

Já rád vzpomínám na různé zážitky nebo situace kdy mě matka aniž by to tušila svým chováním poskytla nezapomenutelné vzrušení. Třeba když sme spolu byli na jarmarku tak sme pokaždé chodili na jednu atrakci kde sme seděli vedle sebe drželi se za ruku a tak příjemně se báli hlavně máma, bylo to roztomilé. Nebo při jízdě autem, na koupališti, v lese na houbách nebo borůvkach, nakupování sem věděl že je to kočka na kterou budu myslet při masturbaci. V dospělosti to člověk trochu líp chápe a kouká se na to všechno jinýma očima. Nejdůležitější byl okamžik když si mamka chtěla se mnou povídat a přišla za mnou do pokoje s nějakou čokoládou bez zatukani na dveře... No chytla mě jak si ho honim ale podívala se pousmála a pomalu odešla určitě jí to vzrusilo ale nic neříkala, nikdy by mě nenapadlo jí nějak otravovat nebo přesvědčovat k něčemu co by sama nechtěla, každopádně už se netajim jí říkat čas od času jak ji mám moc rád jak vypadá dobře atak podobně, vím že mezi lidma to nejde ale rád bych jí třeba poplacal po zadku nebo jí v autě mohl položit ruku na její nohu a povídat si

Marie (Po, 19. 4. 2021 - 12:04)

Ústavní 91/7, 181 00 Praha, Bohnice, tel. +420 284 016 110 a řekni jim, že je to urgentní.

Lumir (Po, 19. 4. 2021 - 17:04)

Řešíš 6 let starej případ ze Šumavy, Marie. Tobě pomohli ? Urgentně ?

Jarek (Po, 19. 4. 2021 - 20:04)

Ty jsi vážně ojel vlastní mámu nebo jen fantazíruješ? To by bylo vážně na psychinu.

Lumir (Po, 19. 4. 2021 - 22:04)

zde je to o incestu, to musíš vedle, do jine poradny, kde to není tolik frustrujúci. Přečti si Freuda, anebo nečti tuhle rubriku

Reklama

Přidat komentář