Reklama

Gamblerství

Kevin (Po, 7. 6. 2021 - 17:06)

Dnes 48. den bez gamblu.

Kevin (Ne, 6. 6. 2021 - 22:06)

Dnes 47. den bez gamblu.

Snoppy (Ne, 6. 6. 2021 - 15:06)

Jasný sraci, jedeš v tom dal,myslíš, že burza není gambl zmrde?

Kamil (So, 5. 6. 2021 - 21:06)

Tragiku - moc rád čtu, že se Ti daří, že stále abstinujes a je Ti fajn :-) děkuju za všechny dobré rady naději, že bude zase dobre ;-)

Kevine - jsi na dobré cestě, držím Ti palce ať to zvládneš :-) kašli zde na různé provokatéry, anonymy...je to jen Tvůj boj a pokud budes úspěšný, tak Ti můžou (stejně jako tyhle stránky) být ukradený a budeš žít spokojený život :-) držím Ti palce.

PS: když si vzpomenu na ty pocity spojené s vysokou sazkou - nervozita, neklid, neustále chození na WC, neustále pití...s tím urcite i zvýšený tlak...tak mi je to toho snad až na blití...nechtel bych to znovu zažívat...:-/ nehledě na to, že by to asi odnesli i mé zdraví...:-/

Mějte se všichni fajn, drzim palce všem :-)

Kamil (So, 5. 6. 2021 - 21:06)

...a jestli mi gambl něco dal?
...nevím, rozhodně mi vzal cca půl milionu...ty vem čert...peníze byly a budou...:-/ vzal mi chuť sledovat sport (sledoval jsem hodně fotbal, evropské poháry) - vůbec nesleduju fotbalové přenosy, nezajímám se o výsledky - není to prevence recidivy, ale prostě mě nebaví koukat hodinu a půl na tv...raději se jdu projet na kole, proběhnout, zajít na pokec do hospůdky, jít na procházku....čas je toriz jedna z nejdražších komodit co máme... A co my dal? Asi,že peníze nejsou alfou a omegou mého života...mám pocit, že před tím než jsem začal abstinovst jsem měl až nezdravý vztah k penězům - málokdy jsem si něco koupil, něco koupil někomu jinému...peníze jsem šetřil (asi díky výchově) a pak jsem je prosustroval v kurzovych sázkach, protože jsem stále chtěl prohrané peníze zpět...teď prakticky denně koupím něco dobrého ci hezkeho přítelkyni, sám si dělám radost...prostě dokáží lépe pracovat s penězi.

Kamil (So, 5. 6. 2021 - 21:06)

Nyní investuji do akcií (někdo z vás možná napíše, že je to také forma gamblu...nevím, mě to přijde lepší než mít peníze na účtu kde hnijou) a docela se mi i daří - během cca roku a půl jsem na nich vydělal cca 200 tisíc.

Jak píše Kevin, každý den "bez" je moc příjemný...vše co si koupíš či koupíš někomu jinému je super...každá koruna za kterou si uděláš radost, uděláš radost někomu druhému je lépe vynaloženy peníz než jej utopit v gamblu.
...Kevine, velká gratulace k 50 dní "bez", jen tak dál...zachvili to bude 1/3 roku, 1/2 roku, rok...dva...tři...uvidíš ono to bude utíkat, jen se mej porad na pozoru...to bazeni může přijít kdykoliv :-(

Kamil (So, 5. 6. 2021 - 21:06)

Ahoj všichni,
Tragiku, rád Te vidím chlape :-) Jsem moc rád, že se Ti daří a 2048 je úžasných ;-) všechna čest ;-)
Děkuju moc za Tvé rady, bylo moc fajn číst Tvé příspěvky v sobě, kdy mi nebylo vůbec hej :-) Tvé vysoká čilá mi v té době přišla nepředstavitelná a tiše jsem Ti záviděl, že jsi z toho už venku :-) a den se se stal se dnem, měsíc s měsícem, rok s rokem s najednou jsem byl i já 3,5 roku "bez" :-) je to moc fajn...člověk si najednou uvědomuje jak je život krásný, nenervuje se u nějakých výsledků, peněz ma dost, ale stále musí být na pozoru, protože ta naše "mrcha" nikdy nespí...:-/ cca před půl rokem jsem zrecidivoval a zase mě to stalo nějaký peníz :-( naštěstí jsem to víceméně ustal a brzy se mi život vrátil do kolejí před "recidivou" :-)
...v tuhle chvíli nemám vůbec chuť něco sázet (ani nemůžu jsem v rejstříku, doporučuji to všem) :-)
Tu "hravost" u sebe vidím i v jiných věcech - stačí hrát hru na mobilu o virtuální žetony a mám tendenci "dohánět ztráty" (jsem rád, že si to uvědomuji a utvrzuje mě v tom, že prostě žádný hazardní hry hrát nesmím)

Kamil (So, 5. 6. 2021 - 21:06)

Ahoj všichni,
Tragiku, rád Te vidím chlape :-) Jsem moc rád, že se Ti daří a 2048 je úžasných ;-) všechna čest ;-)
Děkuju moc za Tvé rady, bylo moc fajn číst Tvé příspěvky v sobě, kdy mi nebylo vůbec hej :-) Tvé vysoká čilá mi v té době přišla nepředstavitelná a tiše jsem Ti záviděl, že jsi z toho už venku :-) a den se se stal se dnem, měsíc s měsícem, rok s rokem s najednou jsem byl i já 3,5 roku "bez" :-) je to moc fajn...člověk si najednou uvědomuje jak je život krásný, nenervuje se u nějakých výsledků, peněz ma dost, ale stále musí být na pozoru, protože ta naše "mrcha" nikdy nespí...:-/ cca před půl rokem jsem zrecidivoval a zase mě to stalo nějaký peníz :-( naštěstí jsem to víceméně ustal a brzy se mi život vrátil do kolejí před "recidivou" :-)
...v tuhle chvíli nemám vůbec chuť něco sázet (ani nemůžu jsem v rejstříku, doporučuji to všem) :-)
Tu "hravost" u sebe vidím i v jiných věcech - stačí hrát hru na mobilu o virtuální žetony a mám tendenci "dohánět ztráty" (jsem rád, že si to uvědomuji a utvrzuje mě v tom, že prostě žádný hazardní hry hrát nesmím)

Kevin (So, 5. 6. 2021 - 20:06)

Dnes 46. den bez gamblu.

Kevin (Pá, 4. 6. 2021 - 19:06)

Dnes 45. den bez gamblu.

Kevin (Čt, 3. 6. 2021 - 18:06)

Dnes 44. den bez gamblu.

Správně (Čt, 3. 6. 2021 - 13:06)

10+31+3=44
Dnes 1. den bez gamblu.
odpovědět
21. Duben 2021 - 18:43

Tragik (Čt, 3. 6. 2021 - 10:06)

gratuluju Kevine.. padesátka na krku? :)
Každý den je dobrý! Co jsem vyčetl ze svého deníku tak kolem těch 50ti dnů to ve mě ještě hodně vřelo emocema. Ale to se srovnalo a bylo to lepší a lepší... každý den tě posouvá dál a dál...
Já si to teď spočítal.. a mělo by to být 2046 dnů. A každý z nich byl dobrej.

Měj se a drž se...

Tragik

Kevin (Pá, 4. 6. 2021 - 19:06)

Ahoj Tragiku, už je to tak, padesátka za rohem :) Možná se to bude zdát neuvěřitelný, ale na gambl myslím vždy jen v okamžiku, kdy si řeknu, že sem musím napsat další číslo, hlavně pro sebe. Pak chvíli přemýšlím o tom, jak je to super, tenhle život bez a jak jsou na tom asi všichni, kteří se do toho boje dali také. Snad se daří. Hodně si nakládám do těla, přes týden práce, pak něco doma, o víkendu občas brigáda, večer padám z pod kohoutku rovnou do postele, na starý život ani není čas. A každé ráno tak dobrý pocit, jaký pamatuju z doby "před". Nechci zpátky, teď a tady je to lepší. Takže všem vzkazuji, začněte už s tou abstinencí a vydržte. Pěkný večer a víkend tobě, Tragiku i všem, kdo sem zrovna upře oči. Děkuju za podporu.

Kevin (St, 2. 6. 2021 - 16:06)

Dnes 43. den bez gamblu.

Kevin (Út, 1. 6. 2021 - 17:06)

Dnes 42. den bez gamblu.

Kevin (Po, 31. 5. 2021 - 18:05)

Dnes 41. den bez gamblu.

Pepa (Po, 31. 5. 2021 - 00:05)

Slyšel jsem o případu gamblera, který pracoval v kasínu a dostával zálohy a vždy je prosázel než, takže on vlastně pořád pracoval a byl v mínusu. Plat mu nepřišel, jen vše dostával v těch záloháh týdně.Měl štěstí, že tam byla i kuchyně, takže se najedl a spal tam i v kumbále.No i takhle může gambler dopadnout.

Kevin (Ne, 30. 5. 2021 - 22:05)

Dnes 40. den bez gamblu.

Kevin (So, 29. 5. 2021 - 23:05)

Dnes 39. den bez gamblu.

Reklama

Přidat komentář