Reklama

Gamblerství

Kamil (So, 5. 6. 2021 - 21:06)

Ahoj všichni,
Tragiku, rád Te vidím chlape :-) Jsem moc rád, že se Ti daří a 2048 je úžasných ;-) všechna čest ;-)
Děkuju moc za Tvé rady, bylo moc fajn číst Tvé příspěvky v sobě, kdy mi nebylo vůbec hej :-) Tvé vysoká čilá mi v té době přišla nepředstavitelná a tiše jsem Ti záviděl, že jsi z toho už venku :-) a den se se stal se dnem, měsíc s měsícem, rok s rokem s najednou jsem byl i já 3,5 roku "bez" :-) je to moc fajn...člověk si najednou uvědomuje jak je život krásný, nenervuje se u nějakých výsledků, peněz ma dost, ale stále musí být na pozoru, protože ta naše "mrcha" nikdy nespí...:-/ cca před půl rokem jsem zrecidivoval a zase mě to stalo nějaký peníz :-( naštěstí jsem to víceméně ustal a brzy se mi život vrátil do kolejí před "recidivou" :-)
...v tuhle chvíli nemám vůbec chuť něco sázet (ani nemůžu jsem v rejstříku, doporučuji to všem) :-)
Tu "hravost" u sebe vidím i v jiných věcech - stačí hrát hru na mobilu o virtuální žetony a mám tendenci "dohánět ztráty" (jsem rád, že si to uvědomuji a utvrzuje mě v tom, že prostě žádný hazardní hry hrát nesmím)

Kevin (So, 5. 6. 2021 - 20:06)

Dnes 46. den bez gamblu.

Kevin (Pá, 4. 6. 2021 - 19:06)

Dnes 45. den bez gamblu.

Kevin (Čt, 3. 6. 2021 - 18:06)

Dnes 44. den bez gamblu.

Správně (Čt, 3. 6. 2021 - 13:06)

10+31+3=44
Dnes 1. den bez gamblu.
odpovědět
21. Duben 2021 - 18:43

Tragik (Čt, 3. 6. 2021 - 10:06)

gratuluju Kevine.. padesátka na krku? :)
Každý den je dobrý! Co jsem vyčetl ze svého deníku tak kolem těch 50ti dnů to ve mě ještě hodně vřelo emocema. Ale to se srovnalo a bylo to lepší a lepší... každý den tě posouvá dál a dál...
Já si to teď spočítal.. a mělo by to být 2046 dnů. A každý z nich byl dobrej.

Měj se a drž se...

Tragik

Kevin (Pá, 4. 6. 2021 - 19:06)

Ahoj Tragiku, už je to tak, padesátka za rohem :) Možná se to bude zdát neuvěřitelný, ale na gambl myslím vždy jen v okamžiku, kdy si řeknu, že sem musím napsat další číslo, hlavně pro sebe. Pak chvíli přemýšlím o tom, jak je to super, tenhle život bez a jak jsou na tom asi všichni, kteří se do toho boje dali také. Snad se daří. Hodně si nakládám do těla, přes týden práce, pak něco doma, o víkendu občas brigáda, večer padám z pod kohoutku rovnou do postele, na starý život ani není čas. A každé ráno tak dobrý pocit, jaký pamatuju z doby "před". Nechci zpátky, teď a tady je to lepší. Takže všem vzkazuji, začněte už s tou abstinencí a vydržte. Pěkný večer a víkend tobě, Tragiku i všem, kdo sem zrovna upře oči. Děkuju za podporu.

Kevin (St, 2. 6. 2021 - 16:06)

Dnes 43. den bez gamblu.

Kevin (Út, 1. 6. 2021 - 17:06)

Dnes 42. den bez gamblu.

Kevin (Po, 31. 5. 2021 - 18:05)

Dnes 41. den bez gamblu.

Pepa (Po, 31. 5. 2021 - 00:05)

Slyšel jsem o případu gamblera, který pracoval v kasínu a dostával zálohy a vždy je prosázel než, takže on vlastně pořád pracoval a byl v mínusu. Plat mu nepřišel, jen vše dostával v těch záloháh týdně.Měl štěstí, že tam byla i kuchyně, takže se najedl a spal tam i v kumbále.No i takhle může gambler dopadnout.

Kevin (Ne, 30. 5. 2021 - 22:05)

Dnes 40. den bez gamblu.

Kevin (So, 29. 5. 2021 - 23:05)

Dnes 39. den bez gamblu.

Martin10 (So, 29. 5. 2021 - 23:05)

Otakare, dvě otázky, pokud jsou tvoje odpovědi ano, máš po starostech.
1. Zapíšeš se do registru hráčů?
2. Pokud, po zápisu do registru, nebudeš mít přístup ke hraní, máš příjmy, které ti umožní splácet půjčky?
Nemáš zač...

Návštěvník (So, 29. 5. 2021 - 01:05)

Problém gamblerů bych viděl i v nebezpečí odnaučení se gamblingu, ale překlopení se do jiní stejně závažné závislosti, např. pití alkoholu. Zkušený piják ví, že je s kamarádem schopný přepít absťák i na některé drogy, ovšem patrně se ten kamarád dostane do alkoholové závislosti. Závislost na hracích automatech by se patrně dala také přepít, nebo je to jen můj šílený konstrukt, ale k čemu by to bylo, když alkoholik by tutově ztratil práci, obživu rodiny a ještě schopnost z srážek ze mzdy, platu nebo zisku schopnost umořovat dluh, nebo vypočtenou sumu dle pravidel osobního bankrotu, právě asi vhodné v případech, kdy je rodina, alimenty a vůbec nutnost se zbavit dotěrných vymahačů dluhů, exekutorů, kteří v osobním bankrotu a splácení už jaksi na vás nemohou.

Otakar (Pá, 28. 5. 2021 - 20:05)

Nic

Kevin (Pá, 28. 5. 2021 - 18:05)

Dnes 38. den bez gamblu.

Otakar (Pá, 28. 5. 2021 - 01:05)

Vše prohra, vše.

Otakar (Pá, 28. 5. 2021 - 01:05)

Úplně na dně, nevim jak dál. Mam asi 4 půjčky, ne uživím rodinu. Uz to nejde. Celé noci u Vegas, uz nemůžu. Nic do nedá. Mám zůstává posledních 11000kc na účtu Tipsport, když to vyberu, tak to nic neřeší. Potřebuji aspoň 200 tis na blbé půjčky a zbytek uz by nejak slo. To je 480tis u Moneta a 200tis homecredit. Seeu na fo

Kevin (Čt, 27. 5. 2021 - 16:05)

Dnes 37. den bez gamblu.

Reklama

Přidat komentář