Reklama

Jak trestáte své děti

Eva (Čt, 24. 1. 2013 - 11:01)

Vy tady stále diskutujete,...pro každé dítě je správné něco jiného,podle věku,podle povahy-egoismu a citlivosti,mě např.dcerka v1.třídě nedopočítávala příklady ve škole,učitelka si furt stěžovala,domluvit si nedala-říkala jsem jí několikrát,tak jsem jí ač nerada stáhla tepláky,přes koleno a několikrát ji lepla rukou na holý zadek,byla dost překvapená,ale od té doby má jen jedničky a dopočítává úplně všechno:-),syn zase ve 4 letech zuřil,kopal do taburetky a do věcí,jak nebylo po jeho,házel sebou na zem kopal nad sebou nohama..a tak od manžela asi dvakrát za sebou dostal vařechou.Muselo ho to bolet,manžel má víc síly,jak já,ale uplynuly dva roky a náš milý syn už nikdy nic takového neudělal,a nikdy jsme již neměli potřebu mu ,když by moc zlobil,něco vysvětlovat ručně,stačí mu připomenout,jestli má taťka zajít pro vařechu..na větší děti nevím přesně,ale když kamarád sebral dceři ve 14 notebook a telefon a"kamsi"ho na měsíc odnesl a měla zaracha + byla dva měsíce bez kapesného,udělal myslím víc,než aby ji zmlátil,holka vypadala,že dostane infarkt:-))

Magda (Čt, 24. 1. 2013 - 08:01)

Já mám čtyři děti...Dcera už je v pubertě nicméně i v tomto věku občas potřebuje pořádně proplesknout holej zadek veřečkou aby se zase vzpamatovala

x_x (So, 6. 10. 2012 - 19:10)

Zadek je k výprasku...Jano Ty jsi buď totální kráva nebo honibrk.

alexandra (So, 6. 10. 2012 - 16:10)

Já mám čtyři děti 16,14,10 a 6.
trestám je rukou maximálně vařečkou .
Starší dcera a syn už nedostávají těm dám zaracha a hotovo. Mladšího syna dceru občas přehnu přes koleno. Ale za známky ne pouze za zlobení nebo nějáké poznámky.Ale myslím že máme z dětma docela dobrý vztah.

Milena (So, 29. 9. 2012 - 12:09)

Já používám při...Ano vařečka na holé pozadí je nejspolehlivější. Kluk 10 a holka 12

Jarka (So, 15. 9. 2012 - 14:09)

já používam na syna když...Máme teť buberťáky dceru a syna. Nedávno jsem si na ně pořídila rákosku až ta je dokáže srovnat

Lenka (St, 22. 8. 2012 - 18:08)

Já používám při...Nic proti vařečce nemám, ale není to spíš trestání pro menší děti? U 15-ti leté slečny mi to příjde opravdu dost zvláštní, tam už by mi přišly efektivnější spíš tresty ve formě zákazů...Ale co, důležité je jestli to funguje(?).

Ivana (St, 22. 8. 2012 - 07:08)

Musím s Vámi naprosto...Já používám při usměrňování našich dvou holek klasiku vařečku(je jim 12 a 15let). Dostávat ani dávat výprask se mi pochopitelně nikdy nelíbilo, ale jinak to s dětmi nejde. Když zlobí, tak je nutné je potrestat. Všichni se mnou nemusí souhlasit, ale já si myslím, že pár přes zadek je nejlepší způsob trestání. Nějaké řemeny, rákosky, důtky a takové věci se mi nelíbí, dávám přednost tradiční vařečce, která je stále po ruce a je dostatečně účinná. Taky se mi nelíbí bití pře ruce nebo přes tváře, kde může dojít ke zranění. Když naše holky něco provedou, tak musí sundat kalhoty, bleskově si je přehnu přes židli a pěkně dostanou vařečkou na holý zadek. A je to.

Petra (Út, 21. 8. 2012 - 14:08)

já používam na syna když...Musím s Vámi naprosto souhlasit že je to správné i mi občas potrestáme naší dospívající dcerku tenkou rákoskou. Petra

Jaroslav (Út, 21. 8. 2012 - 11:08)

Vy tady stále diskutujete,...Jituš, aký význam by to malo, ak puberťáci si niečo zmyslia a ver, že dokážu také hlúposti až nad tým rozum stojí, sám sa zamyslím, čo som vo veku môjho syna robil ja a ocino ma rezal remeňom a nič nepomohlo, preto som sa zo synom často rozprával, občas sme niečo rozoberali a riešili a bolo toho dosť, záškoládstvo, drobné krádeže v samoobsluhe a fajčenie s alkoholom, to som vyriešil raz a na vždy...! Teraz má on svojho trojročného syna a výchova zostáva na ňom a ide mu to dobre, chlapec je neposeda a ja sa na tom babím... Bacha dedkovci, sme potvori !

Tzar (Út, 21. 8. 2012 - 10:08)

Bejvalá přítelkyně mě "vyplácela" dřeváky, mno to byla síla a fleky pěkný. I ze sranda a jako výzva to bylo silný a můžu říci, že stačí jedna dvě na to, aby se to dobře zapamatovalo.

Hanka (Út, 21. 8. 2012 - 10:08)

My to zatím celkem úspěšně řešíme přiměřeným nasekáním vařechou přes holý zadeček. Syn 8 a dcera 11. Funguje to spolehlivě někdy stačí jen vařechu vytáhnout na stůl a je klid.

Jituš (Po, 20. 8. 2012 - 08:08)

Vy tady stále diskutujete, ale abyste napsaly jaký trest je nejlepší, to jsem zatím nenašla. Já si myslím, že výprask na prdel je docela učiný, zvláště pokud je ten zadek nechráněný. Já jsem bývala tak občas trestaná ještě asi do 17 nebo 18 let. Maminka používala plácačku na mouchy, jenže ji otočila a já se musela předklonit a počítat do 25 a předtím mi ještě vyhrnula sukni. Teď už mi je 55 a nevím zda to na mne nechalo nějaké následky, ale zatím nic nepozoruji. Moje dcera je již 32 letá a ta bývala bita taky na holou většinou od otce, ale je také normální a má dvě dcerky, které jsou 8 a 10 let. Ona je také moc nerozmazluje a vím, že občas používá vařečku na jejich pozadí a říká, že to je docela účinné, já ji za to nadávám a vnučky se snažím chránit a já jsem jim ještě nikdy na zadek nenasekala, už mám asi větší rozum. Tak jsem zvědavá co nato zdejší odborníci, jaké oni mají zkušenosti, ale konkrétně !!!

Neřeknu (Po, 20. 8. 2012 - 07:08)

Na můj zážitek s výpraskem nikdy nezapomenu. Byla jsem tenkrát v 8. třídě a jelikož jsem se připravovala na přijímací zkoušky, sehnala mi máma doučování u její známé.

Hned o jarních prázdninách jsem k ní jela. Po příjezdu mě uvítala a představila se mi. Byla to 30ti letá paní, kterou sem měla oslovovat teto.

První den mi hned zadala úkoly a řekla že do zítra budu mít uděláno vše, co mi zadala. Jenže já na to nedbala a šla raději ven. Když jsem se vrátila, samozřejmě pozdě, teta už na mě čekala. Řekla, že než půjdu spát, tak si musíme promluvit.

Hned po okoupání jsem šla k tetě do pracovny. Tam mi oznámila, že jsem moc neposlušná holka a že s takovou bych se na školu nedostala a že za to co jsem dnes provedla musím být potrestána. Musela jsem se ohnout přes desku stolu a teta vytáhla koženou plácačku. Po tom mi vyhrnula noční košili a stáhla moje kalhotky. Dostala jsem asi 30 pořádných plácanců na zadek a potom jsem musela se staženýma kalhotkama klečet v koutě. Moc jsem se styděla, vždyť mi bylo 14let.

Jana (Po, 20. 8. 2012 - 07:08)

Zadek je k výprasku nejlepší. Mé dvě děti jinak nedostávají, než na holý zadek, mám desetiletého syna a jedenáctiletou dceru, před výpraskem si svlečou všechno od pasu dolů, každý už čeká ve svém pokoji s holým zadečkem a s vařečkou v ruce, ohnu si je přes kolena a už to fičí, vyplácím pomalu a důkladně, vždy 30 ran, výprask musí trvat alespoň 20 minut, aby byl účinný a pamatovali si ho, člověk by neřekl, jak umí hezky prosit a vejskat a tancovat, pak vydrží poslouchat dost dlouhou dobu.

Milan (Út, 21. 6. 2022 - 11:06)

To Vás chválím. To je potřeba. U nás je rákoska a nejednou se nám u výprasku i počítali

drsný chlap (Pá, 17. 2. 2012 - 12:02)

Nejlepší je nejmíň 200 na...Na manželku taky používám.

pán tvorstva (Pá, 17. 2. 2012 - 12:02)

Nejlepší je nejmíň 200 na...Souhlas! To na parchanty vždy platilo!

správný chlap (Pá, 17. 2. 2012 - 00:02)

Nejlepší je nejmíň 200 na holou lískovím prutem. Praktikuju i u manželky.

drsný muž (Čt, 16. 2. 2012 - 23:02)

Viděli ste dnes Ulici? Tak má vypadat správná výchova. Jak manželek tak dětí.

Reklama

Přidat komentář