Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

motal (Čt, 15. 4. 2021 - 22:04)

Tak to jo, občas se člověk diví, že v pěkné restauraci jsou strašné a naopak. Jinak ovšem veřejné záchody někdy používáš ne? Teď už to chápu, předtím jsi se o sukni nezmínila. Tak pokud to jasně viděli, že jsi si je sundala a pak si je neoblékla zpět se jim nedivím, to by myslel asi každý. Ale ne každý by myslel na to čůrání předtím.

Míša (Čt, 15. 4. 2021 - 23:04)

Jestli máš na mysli záchody v restauraci, tak ty samozřejmě používám. Ale to nikdy nebývá moc zajímavé místo. Mnohem zajímavější je fitko a hlavně sauna, kde jsou sprchy a šatny společné. Bohužel je teď všechno zavřené a opravdu už mi to moc chybí.

motal (Čt, 15. 4. 2021 - 23:04)

Jo jo, ale nejen tam. Zkrátka všude v cizím prostředí. Přijde na to jak kde a pro koho, mně se taková představa celek líbí, že tam děláš potřebu. Sedáš si mimo domov? Jo, tak pokud jde jen o tu nahotu, tak to máš samozřejmě pravdu a věřím, že v tom pro tebe tahle doba musí být blbá. Ale taková představa, že potřebuješ na záchod saunovém světě.

Míša (Čt, 15. 4. 2021 - 22:04)

Mám jednu příhodu. Kamarád slavil v hospodě rozloučení se svobodou. Musela jsem jít na záchod a bylo obsazeno, kromě toho to tam bylo dost hnusný, tak bylo lepší jít ven. Venku bylo pár lidí, ale byla tam tma. Poodešla jsem dál od nic, sundala si kalhotky a spustila to. Pak náhle přijelo k hospodě nějaké auto, zastavilo a svítilo mi přimo do zadku. Já s kalhotkama v ruce už jsem to nemohla zastavit. Ti kluci se nabízeli, že mi budou dělat zeď. A byli pak velmi přátelští a chtěli si se mnou tykat.

Péťa (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Promiňte, že jsem se Vás na to, Milado, ptal...

Milada (Út, 13. 4. 2021 - 12:04)

:-D

Fido (Út, 13. 4. 2021 - 02:04)

Míšo, objevila jsi,že jseš možná trochu exhibicionistka. Myslíš, že se to projevilo už i jindy / jinde / jinak?

Míša (Út, 13. 4. 2021 - 16:04)

Ne možná a ne trochu. Projevilo se to už v dětství, ale teprve asi v těch 14 jsem si to uvědomila, že to mám v sobě. Taky jak je vzrušující, když na tebe chlap a vlastně se sám stydí, že neví, proč se mu to líbí. Něco sice tak obyčejného, ale intimního, jako je čurání. Ale to nevysvětlíš.

Pulec (St, 14. 4. 2021 - 20:04)

Rád si o tom popovídám napiš jestli chceš na [email protected]

Míša (Čt, 15. 4. 2021 - 00:04)

U mě to začalo to asi tím, když jsem byla hodně malá a běhala jsem nahá po zahradě. Rodiče se známými tam měli nějakou oslavu. Měli jsme tam malý nafukovací bazén a oni mě museli sledovat. Když jsem nahnula přes okraj a vyšpulila prcku, dospělí se zasmáli. Tak jsem k nim přišla blíž, překlonila se a vystrčila ji na ně rozpustile znovu, abych jim udělala radost. Asi se mi to dost povedlo, protože mamka mi řekla, že tohle se nedělá. Moc jsem se styděla, ale zároveň jsem cítila příjemné šimrání v podbřišku. Nikomu jsem to neřekla, ale pak jsem ten pocit zažívala i při pouhé představě, že se si mě někdo prohlíží, když jsem nahá.

motal (Čt, 15. 4. 2021 - 04:04)

Míšo a čůráš i dnes ráda v přírodě nebo někde jinde venku? Jestli se za takovou otázku nenaštveš jsi přírodní nebo nějakým způsobem upravená?

Míša (Čt, 15. 4. 2021 - 20:04)

V přírodě ráda, ale v létě je to lepší. Teď je covid, tak jsem skoro pořád doma. V zimě táhne na frndu, ale zase je to vidět ve sněhu. Všechno má své pro a proti. Proč bych se měla naštvat? Zeptej se, na co chceš a já ti na co chci odpovím. Jsem jen částečně upravená, ale jen z praktických důvodů. Být úplně dohola není moc příjemné, asi to chce zvyk.

motal (Čt, 15. 4. 2021 - 20:04)

Pěkný večer a děkuji za odpověď. Tak to je hezké. Jo čůrání do sněhu je zábava, ale jak píšeš je u toho zima v tom je léto jednoznačně lepší. Tak lidé jsou různí a reagují různě, mohlo by ti to připadat třeba příliš osobní, nicméně chápu. Jak jsi tady psala o tvém čůrání do rokle připomnělo mi to scénku z miniseriálu Vodník asi tak podobně jsi mohla vypadat. Viděl tě od té doby čůrat ještě někdo jiný ať už venku nebo na záchodě, kde jsi to někomu ukázala nebo ti někdo jen otevřel nezamčené dveře?

Míša (Út, 13. 4. 2021 - 00:04)

Jednou jsme byli na dovolené na vypůjčené chatě. Musela jsem se vyčurat v blízkém lese, sundala jsem si kalhotky, vyhrnula sukni a čurala do takové rokle. Když jsem se zvedala, viděla jsem, že na mě zespoda celou dobu čuměl nějaký chlap. Bylo mi asi 14, jemu určitě aspoň 30. Když jsem ho uviděla, s leknutím jsem zjistila, že je to mi strašně příjemné. Řekl, že jsem moc krásná a že se mu to moc líbilo, ať přijdu zítra zas. Nemohla jsem ze sebe dostat ani slovo a utíkala jsem do chaty a celou noc jsem nemohla spát, jak jsem na to myslela a bála jsem se tam jít. Pak mě napadlo, že by si tam mohl přivést někoho dalšího a ta představa, jak na mě koukají dva chlapi, mě strašně lákala. Tak jsem na to místo chodila čurat několik dní a doufala jsem, že tam zase bude. Nebyl. Byla jsem zklamaná, ale od té doby vím, že se mi strašně líbí, když na mě někdo potají kouká a vzrušuje ho to. Jsem asi úchylná.

Péťa (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

Znáte nějakou lepší fotku?

Péťa (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

https://www.decathlon.cz/divci-puncochove-leginy-cerne-id_8490228.html
Tuto fotku mám rád, protože mám rád holky v černých legínách... A jak to máte vy, kluci?

Péťa (So, 10. 4. 2021 - 18:04)

Holky, prdíte při čůrání? Kdy naposledy? Čůráte radši ve dřepu, nebo na záchodě?

Jarka (So, 10. 4. 2021 - 22:04)

Radši ve dřepu Péťo. A venku v přírodě úplně nejvíc. Stáhnu si džíny a kalhotky skoro ke kolenům, dřepnu a už to stříká docela dost dopředu.

František (St, 21. 7. 2021 - 06:07)

Ahoj Jaruško.taky rád čuram v přírodě ve dřepu, a i s mojí přítelkyní. Sedíme vedle sebe, a strikame taky co nejvíc dopředu. Je to super takto močit lepší než ve stoje.

Jarka (So, 10. 4. 2021 - 05:04)

Můj přítel na mě kouká když čurám venku,a evidentně ho to rajcuje. Taky je takto draždíte?

Reklama

Přidat komentář