Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

motal (Pá, 16. 4. 2021 - 11:04)

Rozumím, tak samozřejmě každého přitahuje něco jiného. Ten původní příspěvek nebo dva mi připadali takové, že se ti líbí nějaké ponížení nebo zkrátka být tou, která je v té trapné pozici, ale jak to vysvětluješ víc, tak to pomalu vidím tak, že ti nejde o to tak být vnímána ty, ale právě naopak přivádět k ponížení ty druhé? Budeš asi dominantní. Jinak proč jsi tehdy musela čůrat v tom lese a nešla v té chatě?

Míša (Pá, 16. 4. 2021 - 13:04)

Proč jsem chodila čůrat do lesa? Protože jsem prostě chtěla znovu zažít ten pocit, který mě tak překvapil. Ještě jsem si představovala, že by mohli být dva. Ale i když tam nebyl, stejně jsem cítila příjemné šimrání z toho pomyšlení, jak vystrkuju do rokle holou ďupu, že mě může každý vidět. A nejde o nějaké ponížení svoje či jeho. Prostě si jen vychutnávám jeho i svou reakci. Jak reaguje na spatření něčeho tak obyčejného na části mého těla. Je vidíš z diskuse, u některých mužů to vzbuzuje podivné touhy. Cítím se být spíš zbožňována než ponížena, když se mě Karel ptá, jestli mi někdo utřel pysky. Nebo myslíš, že by mě tím chtěl urazit? Když se mě někdo zeptá, jestli bych si je nechala utřít, brala bych to tak, že mi tu službičku prostě chce udělat. Nebo je jen zvědav, jak budu reagovat. Nehledám v tom snahu někoho ponížit. Chceš to ty, chci to já, je to pro oba zajímavé? Nemusíme vysvětlovat, proč.

motal (Pá, 16. 4. 2021 - 19:04)

Pěkný večer Míšo. Pak ano, to jsi konec koncům psala hned v tom prvním příspěvku. Já přemýšlel, proč jsi tam čůrala poprvé, když na tebe koukal a nešla na záchod do té chaty? To s tím ponížením byl tedy nějaký můj mylný výklad a za to se omlouvám. Jinak to určitě nerozporuji a máš pravdu, že představa tě vidět je hezká. Ten chlap se tenkrát vůbec neptal, ale kdyby za tebou tedy někdo přišel nebo spíš byla jsi někde s někým, řekla mu nebo on sám poznal, že jdeš na toaletu a zeptal by se tě jestli by se mohl dívat, že by se mu to líbilo, jaká by byla tvá odpověď?

Míša (Pá, 16. 4. 2021 - 20:04)

Běžně jsme chodívali do lesa, protože tam byly borůvky a houby. S rodiči, s kamarády i sami. Jezdili jsme tam na týden každý rok. Je tam bezpečno a znali jsme to tam. Cizí lidé, co tam potkáš, jsou houbaři. Ty se snad nevyčuráš v lese právě na místě, kde potřebuješ? Přece nepůjdu půl kilometru do chaty. Tenkrát se mě ten chlap neptal, jestli by se mohl dívat. Normálně mi řekl, ať tam přijdu. Já jsem z toho nemohla spát a ráno jsem byla celá mokrá vzrušením, jak jsem o tom přemýšlela. Kladla jsem si stejnou otázku, kterou mi dáváš ty. Nakonec jsem tam se srdcem v krku šla, když jsem se předtím pořádně napila. Nevěděla jsem, co na tom vidí krásného, ale myslel to vážně. O to větší bylo zklamání, když tam nepřišel. Asi to byl jen náhodný houbař a dělal si legraci, nebo mu do toho něco vlezlo.

motal (Pá, 16. 4. 2021 - 21:04)

Ale ano vyčůrám a tím spíš pokud to nebylo hned u té chaty. Jen jsem se tak zamýšlel, protože to byl poměrně zásadní okamžik pro tvůj život a v tom prvním příspěvku jsem dal velký důraz na to musela jakoby nešlo použít záchod a musela jsi jít do lesa ven z té chaty. To už si dnes můžeš jen domýšlet proč nepřišel. Jinak byla jsi někdy na nudapláži?

Míša (So, 17. 4. 2021 - 00:04)

Máš pravdu, než odešlu text, tak si to po sobě pořádně přečtu, jestli to dává smysl. Tohle mi ale uniklo. Opravdu jsem to napsala tak, že to znělo, jako bych se musela jít vyčurat do lesa. Ale já jsem se musela vyčurat v lese, protože jsem v něm už byla a přišlo to na mě. Na nudapláži jsem byla a mám to moc ráda.

motal (So, 17. 4. 2021 - 00:04)

Tak hlavně, že jsme si to ujasnili. Myslel jsem si, že tvá odpověď bude ano. Jak tam to probíhá s čůráním? U moře většina asi ve vodě, další část někde za křovím a zbytek hlavně těch, co nejdou jen čůrat chodí na záchody, které tam předpokládám také jsou.

Míša (So, 17. 4. 2021 - 00:04)

Tys na nůdě snad nikdy nebyl? Tam, kde je placené koupaliště, samozřejmě záchody jsou. Ale je mnoho míst v naší vlasti, kde se lidé koupou jen tak u rybníka. Většinou to bývá jen část pláže a někdy je tam i horší přístup do vody. Ale nikdy, co si vzpomínám, jsem nepotřebovala jít u vody na velkou. Malou nikdo neřeší, to je jak u toho moře. Na mě voda působí tak, že se mi chce čůrat hned, když do ní vlezu. Když tam vlezeme s přítelem, zajdeme do hloubky tak po prsa. Jeho hrozně baví, když mi tam pod vodou přikryje pičku rukou a cítí to teplo, jak prýští ven.

motal (So, 17. 4. 2021 - 01:04)

V ČR ne, znám právě jen ty u moře a podle nich jsem to popsal, ale nikdy jsem na ní nebyl se koupat, vždy jsem jen projížděl kolem k hotelu navíc v době, kdy už byla prakticky prázdná. Samozřejmě, že u rybníka není nic, já měl namysli buď ty zahraniční oficiální nebo i u nás ty známé jako Motol, kde je to právě ten placený příklad. Asi patříš k těm co chodí na velkou výhradně doma. To je zajímavé, já když jsem ve vodě dlouho, tak pak se mi přirozeně také začne chtít čůrat, ale až po delší době. To se mu nedivím, také by se mi to líbilo.

Míša (So, 17. 4. 2021 - 01:04)

V zahraničí jsem na nudapláži nebyla. Létali jsme před covidem do Řecka a Turecka, kde jsou kultury poněkud prudérní, tam by nás zavřeli, nebo do Egypta, kde by mě ukamenovali. Chlapa ne, ten si to může dovolit. U nás je často líp, když se vydaří počasí. Snad v Chorvatsku nebo Itálii by to šlo, ale to se letadlem nevyplatí a autem, na to nemám nervy.

motal (So, 17. 4. 2021 - 13:04)

Asi jsem hloupý, ale nějak nemůžu přijít na to za co konkrétně by jste měli být lynčováni? Pokud by jste se tam koupali jako všichni ostatní, tak důvod není, za čůrání v moři taky těžko tak maximálně jestli tam máte nějakou neudržitelnou potřebu sexu? Z těch vyjmenovaných zemí Egypt neznám vůbec, Turecko jen velmi letmo a ta pláž, o které jsem psal byla právě v Řecku. Záleží na každém, co očekává, ale souhlasím s tím, že v ČR je krásně a bez moře bych se obešel, ale tím pádem i bez vody neboť bahnité rybníky a jezera nesnáším, maximálně plovárna jenže těch lidí. V Chorvatsku jsem byl jak autem tak letadlem a je to dražší, ale celý den versus hodina a půl je sakra rozdíl. A ta Itálie, tam podle mě už letadlo smysl má. Ona je dost velká a něco jiného je v zimě na lyže ten sever, kam se autem dojede za půl dne a nebo v létě ten jih, kam dneska s nějakým Ryanairem člověk zaplatí méně než by dal za cestu autem, když koupí letenku ve správný čas.

Pavel (Pá, 16. 4. 2021 - 20:04)

Dostak strach.

Karel (Pá, 16. 4. 2021 - 13:04)

No hledat v tom nějaké ponížení by mne taky skutečně nikdy nenapadlo. Spíše to zbožňování. Ale hlavně vzrušení. Já mám občas možnost některým svým kamarádkám vytřít pysky, když se vymočí a opravdu moc mne to vzrušuje. Asi už od školky, když jsem viděl poprvé močit spolužačky.

Míša (So, 17. 4. 2021 - 00:04)

To mi prosím tě řekni, jak's je o to požádal, jestli jim ty pysky můžeš utřít. Většina holek by tě někam rovnou poslala a ještě by ti zkazila pověst. A ty o nich mluvíš dokonce v množném čísle, jako bys v jedné třídě našel hned víc holek, které se daly ukecat. Nebo si o to samy řekly? Ani kluci si o to sami neřeknou, ledaže mají upito. To se mi stalo a bylo to vzrušující.

Karel (Pá, 16. 4. 2021 - 08:04)

Míšo, utíral ti někdy kluk pysky po močení?

Míša (Út, 20. 4. 2021 - 22:04)

Utíral mi je, ale to bylo v době, kdy jsem ještě nevěděla, že ho to tolik bere. On mi tam při lízání vždycky hrozně naslintal. Když jsem dávala nohy dolů, tak jsem cítila, jak mi to vytéká mezi půlky a na prostěradlo. Tak jsem mu řekla, ať to osuší, když mě neumí vylízat do sucha.

Míša (Čt, 15. 4. 2021 - 23:04)

Pro tebe je zajímavá představa, že někdo potřebuje v sauně na záchod? V sauně člověk ztratí hodně vody, tam člověk na záchod moc nemusí. U mě je to ale tak, že když se pustí ve sprše voda, tak se mi trochu začně chtít čurat. Tak to normálně vypustím v té sprše. Stejně je toho jen troška a v té vodě se to ztratí. I když na mě někdo čumí, tak si ani nevšimne. Tam, kam já chodím, jsou sprchy otevřené a je tam vidět z lehátek v odpočívárně. Hned vedle je bazének. Vlastně jsou tam i dva sprchové kouty s šoupacími dveřmi, ale do těch já nechodím. Z nich je to do bazénku daleko.

motal (Pá, 16. 4. 2021 - 00:04)

No jako jo, ale nemusí to být nutně v sauně, to byl jen příklad a zůstal jsem o tématu, když jsi o ní mluvila. Klidně to může být i v té restauraci, hezky si obložíš prkýnko a konáš. Tak kdo někdy nečůral ve sprše že? Ikdyž ve veřejných to nedělám. A tobě jde jen o to, aby někdo koukal na tebe nebo také koukáš po druhých?

motal (Čt, 15. 4. 2021 - 22:04)

Příběhy já rád. Divím se, že si ten kamarád vybral takový pajzl, ale pro rozlučku to asi bylo jedno, horší by byla svatební hostina. Ty když jdeš čůrat si sundaváš kalhotky úplně? S tím jsem se ještě nesetkal, aby se holka kvůli tomu svlékla úplně celá nebo jsem to asi jen nějak blbě pochopil s tím držela kalhotky v ruce. Pro většinu by to bylo trauma, ale tobě se to vzhledem k výše napsanému předpokládám líbilo? A ještě jsi poznala nové známé.

Míša (Čt, 15. 4. 2021 - 22:04)

Ta hospoda nebyla tak špatná, ale záchody nic moc. S těma kalhotkama tos opravdu blbě pochopil. Měla jsem přece sukni. Kalhoty bych si nesvlíkala, ale zpod sukně se dají vytáhnout lehce. Ta sukně nebyla moc krátká, tak jsem se musela víc překlonit a vyhrnout si ji na záda. Když jsme se pak bavili v lokále, tak bylo na všech vidět, že myslí na to, že jsem naostro. Kalhotky jsem si už před nimi neoblékala a zmuchlala jsem je do kabelky.

Reklama

Přidat komentář