Reklama

NOHA V SÁDŘE

Cvachu (Pá, 5. 6. 2020 - 14:06)

třeba jo.To už záleží na jedinci.

Tereza (Pá, 29. 5. 2020 - 13:05)

To je tedy zajímavá úchylka :-)).Jsem měla jednou nohu v sádře asi 6 týdnů a musim říct že už tak po týdnu ta noha strašně smrděla.Dokonce si vzpomínám že navzdory studenému počasí jsem tenkrát nenosila venku ponožku přes prsty a byla jsem obdivována pro svoji otužilost :-))))

Sádra (Čt, 28. 5. 2020 - 11:05)

Ahoj mám možnost sehnat jakoukoliv sundanou sadru přímo v nemocnici .
Není problém si i sádru nechat namotat přímo v ostrém provozu .
Více infa na email [email protected]

Jarda (Pá, 29. 5. 2020 - 11:05)

Potřebuješ poradit kam si s tím zajít, aby se na tebe mrkli?

Klára (Čt, 30. 4. 2020 - 14:04)

Dobrý den, mám vysokou sádru a včera mi pod ni přisádrovali dřevěný podpatek, ale vůbec nevím jak s tím kopytem mám chodit, nemáte někdo nějakou zkušenost?

Jana (Po, 4. 5. 2020 - 20:05)

Vysoká sádra není žádná legrace, aspoň že vám dali kopyto. Co jste dělala?

Prodej (Pá, 24. 4. 2020 - 20:04)

Dobrý dne, koupím jakoukoliv sádru z ruky nebo nohy.
Pište na email [email protected]
Cena 500-1300kč

Míla (So, 25. 4. 2020 - 14:04)

To je Luboši ale hodně divná úchylka.Použité ponožky by asi byly lepší :-))

Luboš (Út, 28. 4. 2020 - 10:04)

No to teda nevím

Eva (Út, 21. 4. 2020 - 08:04)

Dobrý den. Máte někdo prosím zkušenost, srovnání chodící sádry s tou moderní plastovou? Dostala jsem klasickou sádru s podpatkem na 6 týdnů pro naštíplou nártní kůstku. Chůze s pomocí berle je možná, ale lákalo by mě též nemít podpatek , ale plastovou sádru nazout např do přítelovy crocsky. Plastovou sádru mi dabídli, ale s doplatkem 1000,- To bych za to pohodlí dala. Předem děkuji za zkušenosti.

Mila (St, 22. 4. 2020 - 09:04)

Evo, já zkusila obojí a nedoporučuji. Od dětství dělám výkonostně atletiku a měla jsem nohu v sádře pro potíže s kotníky opakovaně na obou nohách. (12x..) Nyní jsem našla tuto stránku, protože z běhání mám opět sádru pro zánět achilovky. Zkusila jsem oba typy. Plast jsem měla 2x. Už bych to nechtěla. Alespoň mně noha v té umělé hmotě mnohem víc zapáchala a i víc svědila. Jednou jsem na ní měla gumový podpatek, takže s obyčejnou sádrou žádný rozdíl, podruhé jsem ji měla bez něj a nazouvalastarou velkou tenisku. I bez větší zátěže sádra na šlapce zacala měknout a celé se to jaksi začálo ohýdat, musela jsem s tím zpět do nemocnice, oprava za 700,- a stejně po 3 týdnech to bylo stejné a musela dolů o týden dřív. Prostě tomu už nevěřím a nyní mám obyčejnou sádru s podpatkem na pojišťovnu. Na procházky to není, ale na běžný pohyb kolem bytu a dětí to s mými 56 kg zatím drží už 2.týden. Snad vám má zkušenost pomůže.

Luboš (Čt, 23. 4. 2020 - 07:04)

Dobrý den Mílo měl bych na vás dotaz ohledně sádry na noze mohla by jste mi napsat na [email protected] předem děkuji. Luboš

Míla (Čt, 23. 4. 2020 - 11:04)

Klidně svůj dotaz napište zde.Asi jde o vaši zálibu v sádře,že?

LXM 8 (St, 22. 4. 2020 - 09:04)

Dobře, děkuji.

Mila (St, 22. 4. 2020 - 09:04)

Evo, já zkusila obojí a nedoporučuji. Od dětství dělám výkonostně atletiku a měla jsem nohu v sádře pro potíže s kotníky opakovaně na obou nohách. (12x..) Nyní jsem našla tuto stránku, protože z běhání mám opět sádru pro zánět achilovky. Zkusila jsem oba typy. Plast jsem měla 2x. Už bych to nechtěla. Alespoň mně noha v té umělé hmotě mnohem víc zapáchala a i víc svědila. Jednou jsem na ní měla gumový podpatek, takže s obyčejnou sádrou žádný rozdíl, podruhé jsem ji měla bez něj a nazouvalastarou velkou tenisku. I bez větší zátěže sádra na šlapce zacala měknout a celé se to jaksi začálo ohýdat, musela jsem s tím zpět do nemocnice, oprava za 700,- a stejně po 3 týdnech to bylo stejné a musela dolů o týden dřív. Prostě tomu už nevěřím a nyní mám obyčejnou sádru s podpatkem na pojišťovnu. Na procházky to není, ale na běžný pohyb kolem bytu a dětí to s mými 56 kg zatím drží už 2.týden. Snad vám má zkušenost pomůže.

Vlaďka (Út, 21. 4. 2020 - 09:04)

Můžu doporučit. Zatím mám čtvrtý den. Nesrovnatelná váha i rozměry. Se svoji nohou vel. 40 v plastové sádře jsem se vešla do menželovy tenisky vel 45 a pohyb je mnohem pohodlnějši. Doma po kobercích se pohybuji jen tak.

Vlaďka (Po, 20. 4. 2020 - 14:04)

Pročetla jsem si spoustu stránek zpět a mám pocit, že zdepřítomnému dr. Gallenovi dělá spíš dobře si dopisovat s holkama, které mají nohu v sádře a popisují mu ji do nejmenších detailů, než zde být seriózní poradnou medicínského zaměření. Nerada bych se zde stala předmětem nějakého fetišistického klábosení. Tamaro, moc děkuji za zastání. Pochopila jste mě úplně přesně...díky.

Tamara (Po, 20. 4. 2020 - 20:04)

Vůbec neděkujte,není skutečně zač.A váš postřeh k "místnímu dr." je opravdu trefný.

Luboš (Ne, 19. 4. 2020 - 16:04)

Ahoj mě se líbí když má žena nožku v sádře hezky bílá sádra s podpatkem.

Vlaďka (Čt, 16. 4. 2020 - 11:04)

Prosím o radu. Dostala jsem nohu na 5 týdnů do sádry s podpatkem. Nemáte někdo zkušenost na brněnsku, kde by ji mi vyměnili za lehkou plastovou ve které bych se vešla do větší boty? Můj chirurg to odmítl, že plast nedělá, ani za příplatek. Chůze s gumovým kopytem mně vadí a ráda bych si ulehčila život. Předem děkuji.

Reklama

Přidat komentář