Reklama

NOHA V SÁDŘE

Lubomír (Ne, 9. 8. 2020 - 13:08)

Ahoj,najde se tady žena co má nožku v sádře?

Teri (Ne, 9. 8. 2020 - 19:08)

Jop, nebudeš mi asi věřit, ale jsem holka a líbí se mi sádry, takže to není jenom doména pánů. Dej mi email a můžem se seznámit.

Lucky (St, 5. 8. 2020 - 09:08)

Kdyby nekdo chtel udelat sadru na nohu nebo ruku za mensi poplatek zhotovim.Nejsem podvodnik jako zminovany mail vise.Sttedocesky kraj,Praha.Napiste mail a ozvu se.

MT (Čt, 6. 8. 2020 - 21:08)

Zdravim, mam zájem, chtěl bych dát přítelkyni nohu do vysoký sádry, šlo by to? Víc na mailu [email protected]

Přítelkyně (Pá, 7. 8. 2020 - 14:08)

...houno

Ten co ví (Čt, 6. 8. 2020 - 13:08)

Pane Nepodvodníku, a co takhle přestat se nabízet a začít se učit česky, protože vise se spisovně píše výše?

Podvedeny (Ne, 26. 7. 2020 - 00:07)

Jardo mas naprostou pravdu podvodnik sadra na prodej zase vymyslel novy figl jak se nabalit vylakat z duverivych lidi penize.Meli by ho zavrit az zcerna.

Fotky (Čt, 23. 7. 2020 - 23:07)

Fotim na tajno v nemocnich holky i kluky se sadrou . Mám sbírku přes 4000 fotek z nemocnic . Kdo by chtěl vyměnit pište na email [email protected]

Jarda (Pá, 24. 7. 2020 - 19:07)

A pan profláklý podvodník to zase zkouší. Tentokrát s fotkami.

Tohle (Čt, 18. 6. 2020 - 16:06)

..měla být původně diskuze pro lidi co měli či mají nohu v sádře a stalo se z toho,ostatně jako z většiny diskuzí na tomhle portále,semeniště úchylů.Před lety jsem sem právě kvůli noze v sádře chtěla napsat ale po přečtení příspěvků tady jsem od toho rychle upustila.

Honza (Čt, 18. 6. 2020 - 12:06)

Zlomené zánártní kůstky, zatím sádra bez podpatku, kontrola za týden.

Janka (Út, 16. 6. 2020 - 12:06)

Před asi 5 lety mě na koupališti oslovili dva pánové kolem třicítky s podivnou nabídkou, jestli bych si za finanční obnos nechala dát na 2 týdny nohu do sádry. Měla jsem dostat 2 tisíce hned, 2 po týdnu a 3 po druhém týdnu. Nakonec jsem na tu nabídku kývla a brigáda vyšla jak jsme se domluvili. Sádru mi vytvořili v okresní nemocnici v sobotu večer, 2 dny jsem na ni nesměla šlapat a v té době jsme se jednou sešli na pár fotek o berlích v parku. V následujících 2 tydnech jsme měli focení asi pětkrát v různém prostředí ve městě, jednou v restauraci a na pokoji v penzionu, posledních pár dní byl úkol chodit se sádrou co nejvíce aby byla opotřebená až zničená na poslední fotky. Peníze jsem dostala jak jsem měla, vše proběhlo ve vší slušnosti a počestnosti. Možná to někomu přijde divné, ale mně to přišlo jako lehce vydělané peníze. Jen doma jsem si vymyslela historku o vyvrklém kotníku na sobotní diskotéce a v opilosti ztracené zprávě z nemocniče. Kdyby podobná nabídka zase přišla, půjdu do toho ráda znova.

prosím (Čt, 18. 6. 2020 - 13:06)

pokud je toto pravda nahlásit a pořádně potrestat, vrátit peníze za neschopnost i s úroky.

Sádrař (Út, 16. 6. 2020 - 18:06)

Dej na sebe prosím email, Janko.

Podvedeny (Čt, 11. 6. 2020 - 22:06)

PROSIM neveřte pisateli z meilu sádra naprodej je to podvodník nejvyššiho kalibru pouze vyláká finanční částky formou zálohových plateb ,na domluvenou schúzku se nedostaví a poté neodpovídá jak na meil i tel.

Aňa (Čt, 4. 6. 2020 - 09:06)

Mohu poprosit o konzultaci? Pro naštíplou základní kůstku v palci u nohy jsem měla nejdříve týden sádrovou dlahu od kolene dolů se všemi prsty zafačovanými. Včera na kontrole mi to předělali na chodící sádru pod koleno se zasádrovaným palcem na 5 týdnů!!! Nemáte někdo zkušenost, jestli by sádru nešlo nahradit třeba ortézou. Pro naštíplou malou kostičku v prstu mám celou nohu v sádře a je to nepříjemné. Předem děkuji za radu.

Určitě (Čt, 4. 6. 2020 - 18:06)

to jde.Obraťte se na svého ošetřujícího lékaře.

To je (Čt, 4. 6. 2020 - 20:06)

blbost, protože tím budete rozporovat zcela nepodložené rozhodnutí lékaře. Ať se to zcela může zdát laikovi nepochopitelně, tak o tom vždy rozhoduje lékař, který má patřičné vzdělání, a nikoliv pacient.

ale (Čt, 4. 6. 2020 - 22:06)

jdi ty brepto jeden.Lékaři můžeš klidně podepsat revers a nebudeš mít sádru ani ortézu.

Pane (Pá, 5. 6. 2020 - 12:06)

Radílku, nestačilo to třeba rozchodit a vůbec se zlomeninou nikam nechodit?

Reklama

Přidat komentář