Reklama

Močení jako erotická aktivita

Eduard Nud (Po, 27. 11. 2017 - 13:11)

Močení jako erotická aktivita? Beru. A víte proč? Když se člověk vymočí, je to bezva pocit. To prostě nemá chybu.

Dana (So, 25. 11. 2017 - 12:11)

A co teda jde jíst, vždyť je postříkané úplně všechno?

no (So, 25. 11. 2017 - 12:11)

Zabyje :-)
Omlouvám se, mobil je chytřejší než já a opravuje mi pravopis takhle.

Záměr otrávit p (So, 25. 11. 2017 - 12:11)

Na půdě zamořené rondapem rostou jen geneticky modifikované semena, tedy řepka, kukuřice, pšenice a pod.
Nic jiného.
Navíc to zabyje bakterie v půdě, žízaly a vše, co půdu obohacovalo.
Američtí farmáři to už nepoužívají, protože se jim rodily zmrzačené děti a houfně umíraly na rakovinu. Na netu je o tom spousta informací.
A Rakousko, Itálie, Německo, Maďarsko, Rusko a další země to zakazují, že je to karcinogení.

Libor (So, 25. 11. 2017 - 07:11)

Rondap je totální herbicid,...Tak si všímejte, jak v přírodě ubývá rozmanitost rostlin. Dřív bylo kolem poli, cest plno planých květin. Dnes více méně všude jen trava. Samozřejmě, ze se to týká hlavně zemědělských oblasti. No ale s tou totalitou to taková úplná pravda není. Plno rostlin jeste i na zaroundupovane půdě vzejde. Je otázka, zda to není ze semen. Až dojdou semena, tak pak muže byt dokonáno.

Míla (So, 25. 11. 2017 - 06:11)

Tůna z ADOST říkal, že...Rondap je totální herbicid, takže kdyby byla pravda, že je to zamoření tak veliké, už by nikde nic nerostlo.

Jarda (Pá, 24. 11. 2017 - 14:11)

Asi vim co myslis....pri plny...U čůrání do vaginy jde o to, že se vyplnuje tekutinou a část přirozené lubrikace se také vyplaví a je větší tření a silnější orgač u ženy

Honza (Čt, 23. 11. 2017 - 08:11)

Tůna z ADOST říkal, že je tím sajrajtem zamořeno 95% podzemních vod, takže to budou mít v těle všichni. Buď ze zeleniny, nebo té otrávené vody. A při milostném vypíjení je principem při neustálém vzájemném vzrušování se vypíjet navzájem,čímž dochází ke koncetraci látek z moči v tělech až hladiny všech hormonů a dalších věcí překročí normální hladiny a vyvolají euforii. Takže pokud je někdo otráven, tak si samozřejmě koncentruje v těle i ty jedy. Jen mi není jasné, jak to ze sebe dostat ovocno zeleninovými štávami, když je to všechno dnes také postříkané pesticidy, herbicidy a další chemií.

Libor (Po, 20. 11. 2017 - 18:11)

Co má společného rondap s...Asi četla studii, kde se uvádělo, že 60% Čechů má roundup v moči. V létě o tom psali hodně v novinách.

Dan (Po, 20. 11. 2017 - 16:11)

Mě by taky moc zajímal ten...Co má společného rondap s milostným čůráním, to píšete asi do špatné rubriky.

WM (Ne, 19. 11. 2017 - 20:11)

to Steve

Předpokládám,...Asi vim co myslis....pri plny erekci a plnym mocaku navodit blizici se orgasmus, ale pustit to nejak dohromady, nevim jeste jak, ale zu se k tomu zacinam blizit....je to tak? ;-)

Eva (Ne, 19. 11. 2017 - 17:11)

Mohu vás požádat o info o...Mě by taky moc zajímal ten detox. Hlavně jak si čistit tělo od rondapů, když Tuna v ADOST říkal, že je tím zamořeno 95% vody v ČR.

Lucka (Ne, 19. 11. 2017 - 17:11)

A nemáte taky někdo knížky o tom čarování s čůráním, na vzbuzení lásky?

Dana (So, 18. 11. 2017 - 12:11)

Taky prosím o ty knížky. [email protected]

Marie (Pá, 17. 11. 2017 - 20:11)

Také bych si dovolila požádat o ty knížky. [email protected]

Lucka (Pá, 17. 11. 2017 - 12:11)

Je tady dost postupů v...Mohu vás požádat o info o tom detoxu? Jsem poslední dva, tři roky pořád unavená a lékaři mi nedokázali pomoci. Na vyšetření z vlasů, které mi doporučila kamarádka, mi řekli, že mám v těle spoustu pesticidů a těžkých kovů a jsem brutálně podvyživená.

Denisa (Čt, 16. 11. 2017 - 11:11)

Také bych moc ráda poprosila o knihy [email protected]

Jan (Čt, 16. 11. 2017 - 07:11)

Je tady dost postupů v předchozích příspěvcích, tak si to vyhledejte.
Vody a čajů je nutné pít tak tři dni opravdu hodně, aby se tělo pročistilo. My pijeme tak dva litry doma dělaných ovocnozeleninových štáv z odštavovače, které si naředíme cca čtyřmi litry vody denně tři až pět dní předem. Žena tak dva a půl litru, + čaj a já ten zbytek + čaj. Taky je nutné vynechat chřest, pivo, a věci s umělímy sladidly a konzervanty.Když jsme to totiž zkoušeli poprvé, tak nám to moc nefungovalo a na Tantře nám až pak vysvětlili, že ty chemie a pesticidy, které se přidávají do jídel, mění biochemii těla a a znemožňují užívání si rozkoše. Tak to u spousty lidí chce nejdřív detox,tedy alespoň měsíc bez všech Eček, pesticidů, umělých sladidel a pod, a jíst jen ovoce, zeleninu a maso, vše jen čerstvé a vypít na padasát kilo denně dva a půl litru a za každých deset kilo tři deci navíc, Aby se vče mohlo vyloučit a dohojit protože mají v sobě tolik jedů, že jsou jen unavení, s mentálním zatměním a tělo mele z posledního. A koncentrovat v sobě tyhle jedy není moc dobrý nápad.

WM (St, 15. 11. 2017 - 23:11)

Máme první milostné...Můžu se zeptat jak na správné vypíjení? Chystáme se na to podruhé, začínáme...jak si přivodit co nejvíc pissu? Díky

Luky (Po, 13. 11. 2017 - 18:11)

Máme první milostné...Jako jak z toho může vzniknout rauš? Jako že se sjedete?

Reklama

Přidat komentář