Reklama

Močení jako erotická aktivita

Feferonka (Po, 6. 8. 2018 - 23:08)

Ja som prežil zaujímavý sex s močením manželky.Sú to už tri roky.Žena prišla večer z práce.Zhodila sukňu aj tričko aj spodné prádlo.A ja som zareagoval.Objal som ju a moje ruky začali cestovať po jej tele.Jedna sa zastavila na prsiach a druhá smerovala medzi nohy.Prsty sa dostali medzi pysky a na klitoris.Keď vtom manželka zrevala a zničoho nič začala močiť.Ja som si pomyslel,že dostala orgazmus.Ale to som sa mýlil.Moja močiaca a revúca manželka vyštartovala smer kúpelka.Keď som vystrašený za ňôu dobehol do kúpelky,našiel som ju tam so sprchou medzi nohami.Chvíľu som sa na ňu nechápavo pozeral,lebo som nevedel,čo sa jej stalo.Keby ste videli jej pohľad.Po chvíli z nej vyšlo Čo si mi tam dal.Veď ako keby si mi tam dal niečo žeravě.Zjebala ma...Až potom som si spomenul,že som tesne pred tým keď prišla,očistil feferónky na zaváranie.A preto,ak chcete aby žena sa pri sexe pomočila,natrite si ruky...

on (Po, 6. 8. 2018 - 17:08)

Takže používáte piss jako nástroj na ovládání chlapů?

Alena (Po, 6. 8. 2018 - 00:08)

Já jsem objevila piss až skoro ve čtyřiceti a změnil se mi svět :-)
Od té doby, co jsem v čůrání a přístupu k sexu aktivní najednou mě muži neopouštějí a snaží se mi dělat samou radost.

Julius Caesar (St, 27. 12. 2017 - 22:12)

Myslíte, že to chlapi...Chcal ti do huby?CHlastala si ty jeho chlápky? Chutnalo ti to?

Eduard Nud (St, 27. 12. 2017 - 17:12)

To nevím, jestli erotická, ale příjemná aktivita to rozhodně je. Stejně jako kakání. Když chodím denně, jiné erotické aktivity už nepotřebuji. Inu, nerozumné mládí.

toapavel (St, 27. 12. 2017 - 17:12)

Myslíte, že to chlapi...Ahoj mám to moc rád,kdybys to chtěla zkusit

hm (Út, 12. 12. 2017 - 20:12)

Kdyby mně ženská chtěla...no tak to je ale věc domluvy, ne? A naopak taky ne?

... (Út, 12. 12. 2017 - 20:12)

Kdyby mně ženská chtěla pochcat, tak by tak dostala na prdel, že by si na ní 14 dní nesedla

Radka (Út, 12. 12. 2017 - 20:12)

Myslíte, že to chlapi nemají rádi nebo se jen stydí to přiznat? Nemusím to mít denně, ale beru to jako zpestření. A zatím jsem to praktikovala jen s jedním chlapem.

Alan (Út, 12. 12. 2017 - 20:12)

Jo, je to tak, po nějaké době to samo přejde a člověk z toho vystoupí. Je ale zvláštní, že vždy oba najednou.

Dave (Ne, 10. 12. 2017 - 17:12)

tak se nám podařilo...Při dlouhodobém vypíjení se v tělech koncentrují nejen látky štěstí, ale i minerály a další látky, kterých se tělo zbavuje. Proto po nějaké době začne být moč zahuštěná a slanohořká a člověku přestává chutnat. To je impulz, který v tělech způsobí normalizaci hormonálních hladin a vy se z euforie probouzíte. Je to v pořádku a i o tomto procesu se tu dost psalo.

Alice a Tom (Ne, 10. 12. 2017 - 11:12)

tak se nám podařilo vyzkoušet milostné vypíjení a děkuju tu všem, kteří popsali návod, jak na to. Jupííííí, bylo to úžasné, opravdu jsme se milovali asi třicet hodin a pořád se vypíjeli a bylo to až neskutečně úžasné, nikdy jsme dříve tak úžasné milování nezažili a ani si to neuměli představit.
Jen na konci již začalo to čůrání být moc koncentrované a už to nebylo ono. Netuším proč, protože to tu nikdo nepopisoval.A i tři dny předtím, jsme se snažili propláchnout čajíky, takže na začátku to byla taková voňavá vodička, trošku jako supr slepičí polévka, ale zároveň sladká, moc dobrá a nesmírně vzrušující, po překonání zábran.

Dan (Čt, 7. 12. 2017 - 22:12)

Nesmírně mne vzrušuje při...Mám to úplně stejné.

Lidka (Čt, 7. 12. 2017 - 13:12)

To jako že se tak dá vyléčit alkoholik? A jak se to dělá? Přítel v minulém vztahu dlouho trpěl a začal pít. Teď v tom jede a nejhorší je, že neuzná, že má problém. Nevím, jak mu pomoci. Řeknete mi o tom víc?

Olga (Út, 5. 12. 2017 - 19:12)

Nesmírně mne vzrušuje při...Neboj se, cítíš li rozkoš a snažíš li se jí také udělat partnerce, je to v pořádku.
Vampíři kradou život a energie, nic nedávají.
A velké vzrušení je způsobeno koncentrováním látek a hormonů z čůrání vzrušené partnerky a takhle se přenáší na tebe. Přečti si něco o milostném vypíjení, to je metoda, jak se dostat orgasmicky do transcendentálních rovin a neuvěřitelné extáze vzájemným vypíjením.
Lze tím léčit i alkoholiky, či drogově závislé, kteří přestanou fetovat a začnou jet v milostném vypíjení a pak už fetovat nemusí.

František (Po, 4. 12. 2017 - 19:12)

Nesmírně mne vzrušuje při lízání, když mohu partnerku vypíjet. Jsem tak schopen styku třikrát po sobě, normálně jednou, či dvakrát. Čím to je? Někde jsem četl o močovém vampirismu a vyděsil se, protože nechci nikomu ubližovat a vampirismus vnímám jako něco špatného. Ale tu posedlost vypíjením a lízáním cítím a mám a nemohu se toho nabažit a chci to.

Míla (Po, 4. 12. 2017 - 18:12)

Když dělám zahradu na chalupě, tak se nezastavíme většinu sobot a nedělí od jara do podzima. Máme ale velkou zahradu, 4500 metrů, tak tam máme i skleník, zeleninu a brambory.A děti a vnuci to moc rádi.

Franta (Po, 4. 12. 2017 - 09:12)

Takže budu celý den v...Jarčo ono se nesází a nepleje každý den :)

Jarča (So, 2. 12. 2017 - 21:12)

Takže budu celý den v práci, pak přijdu domů a zasázím a vypleju zeleninu, Zalývat to budu vypěstovanou deštovkou, to už se raději odstěhuju na chatu k Poličce, pořídím si slepice, pár prasátek a na práci se vykašlu, když se ani normální jídlo nedá koupit a služby taky nefungují. A úřady se už úplně zbláznili.

Franta (Čt, 30. 11. 2017 - 18:11)

Jak mám chodit do práce, a...Musíš si chytat dešťovku. Jinak pěstovat jde i při práci - nejednodušeji v nádobách či na vysokých záhonech. Jde to i na balkoně. No a když máš pozemek, tak na něm můžeš mít ovocné stromy a keře - ty zasadíš, párkrát zaliješ a pak už rostou samy. Pokud nebudeš stříkat, tak tam mít pesticidy nebudeš. Kupodivu čím méně péče a necháš to růst divoce, tak tím více ovoce.

Brom se dával za komančů vojákum na vojně, aby neměli chuť na sex, tak třeba nás teď je potřeba též utlumit.

Reklama

Přidat komentář