Reklama

Močení jako erotická aktivita

Bejvávalo. (Po, 21. 1. 2019 - 23:01)

Blázne, nežeň se, to jsem taky udělal a postupně všechno vyprchalo, nekouří, nečůrá, nepočůrává se do džín, nedovádí a už se jí moc nechce šukat, že ji to nebaví. Věk? 36 let. Jo za mlada řádila, bylo to boží. Sex v přírodě a kde to jen šlo, musel jsem chodit na ostro, rozepla mě poklopec a už kouřila, potom na mě nasedla-měla menší díru v džínách a byla na ostro. A jela, orgasmy mě zmáčela rozkrok, počůrala se a já se udělal. Potom jsme šli šťastní a zmáčení domů. Nebo doma přišla nahá, na sobě jen péřovku, druhou v ruce a šlehačku. Začaly orgie kdy jsem na ní vyplácal 3 šlehačky a něco slízal, druhou péřovku pod zadkem. Vše zamatlané od šlehačky a ta co měla pod zadkem byla totálně rozmáchaná od výstřiků, šlehačky a pročůraná. Ráda nosila pánský bomber, moc jí to slušelo, často ho měla postříkaný a flekatý a ráda ho nastavovala a rozpatlávala po něm můj příděl. Klidně to potom nosila oblečené. Těch roztrhaných džínsů, triček,mikin atd. Jednou jsem si koupil džínovou bundu Levis, zkoušel jsem si ji a ona to chtěla, tak jsem šel do toho, jenže při orgazmu mě chytla za náprsní kapsy a celé je urvala a servala až dolů. A bylo po bundě. No otrhal jsem jí kolem dokola, trochu to sešil a dala se nosit. Miluji ten zvuk trhající se látky, jak mě "svlékala" a já jí. Vše skončilo, protože je to škoda ničit, peníze nebyly a nejsou problém, tak nevím co jí to popadlo. No prostě dřív jí bylo vše jedno, hlavně si zařádit.

Emil (So, 19. 1. 2019 - 13:01)

Přidám svoji zkušenost. Mám milenku a ta při orgasmech učurává. Tak jsem zkusil dát pusu hned na pipinu dráždil ji prstama a střík, nalila mi to přímo do pusy a pak ještě několikrát. Nádherný pocit jak ten proud co stříká ze štěrbiny lechtá v puse. Pozitiva- co mi čůrá do pusy nebyl jsem ani jednou nemocen. Nevím co chřipka rýma nebo bolení v krku. Takže moohu je doporučit

Petr. (Út, 1. 1. 2019 - 21:01)

Piss je něco nádherného, to teplo, které zalije můj nástroj, hned je ještě tvrdší a ta moje si to moc užívá. Začalo to jednou při procházce v lese. Přišlo na ní čůrání a já ji začal hladit a dráždit. No vzpírala se, ale nakonec podlehla a pustila to džín. Krásný vzrušující pohled na ty mokré džíny. Nadávala, ale podařilo se mě ji uklidnit a vysvětlit, aby z toho nedělala vědu. Rozepnul jsem svoje džíny, stáhl ty její a dali jsme to na stojáka. Ta z toho byla tak hotová, že někde ještě sehnala zbytek a pustila to. Tak jsme šli domů oba mokří. Oběma se nám to líbilo a už to praktikujeme několik let. Pravda je, že jsme se nikdy jeden od druhého nenapili, olízání, to jo,ale pití nevím jestli bych dal. Pokud je venku na zahradě, tak to pouští a na záchod nechodí, nádhera. Nebo když si mě sedne na klín, tak mě je hned jasné co bude a co bude následovat, až to udělá. Moc dobře ví jak na mě. Nebo sedíme veku a navzájem se skrápíme. Hezké je, když má bílé tričko...

Karel (Pá, 18. 1. 2019 - 10:01)

A to jsi jí ho tam strčil, když ji měla počůranou? Nebo si ji před tím vytřela?

Bohun (So, 8. 12. 2018 - 21:12)

Když si honím a fest mi stojí, nevyčurám ani kapičku. Jak se to dá udělat? Rád bych doma překvapil. Normálně to děláme ve vaně, ale bez erekce.

Lída (Po, 10. 12. 2018 - 19:12)

Já si myslím, že při erekci čůrat nejde.

Romana (So, 8. 12. 2018 - 08:12)

No jasně, při vzrušení mi to ještě moc nejde :-) Ale učím se :-) To také bylo skvělé na semináři, že nám došlo, že se musíme učit a věci se věnovat, když chceme, aby byla super. A vlastně to platí všude, když se třeba někdo nestará o zdraví, tak se to časem projeví a bude mít potíže. A když není zdraví, nefunguje nic. Ale k milování. Došlo nám, že jsme to krásné a úžasné zanedbávali zaměřením na falešné cíle a programy a že sami rozhodujeme, co do svého života pustíme a co ne. A napsali jsme si priority, které nás naplňují a budeme dělat jenom tohle. A i s tím milováním, rozhodně chceme, aby bylo součástí našeho života a to velmi často.
PS: Už po šesti týdnech vědomého konání mi říkají kamarádky i máma, co se nám stalo, že jsme jiní a úplně záříme. I máma, která manžu dřív moc nemusela, mi opakovaně volala, jak byl skvělý na nedělním obědě a jestli nemá ženskou. Že je úplně jiný. Tak jsem jí řekla, že ženskou má, mě :-)

Romana (St, 5. 12. 2018 - 19:12)

Manža má nejraději, když přijde z práce domů, a musí si hned v předsíni lehnout na zem, a já si mu kleknu nad obličej a musí mě lízat. Přitom se snažim mu učurávat do pusy, což někdy jde těžko, když mě líže dobře. Kroutím mu přitom bradavkami, po celou dobu, než mě udělá. Pak musí do koupelny a umyje se a přijde za mnou do postele a milujeme se.
Dřív, když přišel domů, tak zalezl k počítači a nic s ním nebylo. Po tomhle semináři už vím, že muži vnímají sexualitu jinak, takže na něj musím přímo. Nejdřív ho pořádně natvrdo vzrušit a pak se teprve budeme mazlit a hrát si. A udržovat poměr pět mých orgasmů na jeden jeho a po orgasmu ho dál dráždit, hrát si s jeho penisem i když se kroutí, a ukazovat mu, jak si to dělám a nechat se lízat a najednou neusne, ale za pět minut už může a zase se milujeme.

Honza (Pá, 7. 12. 2018 - 11:12)

Romano, a proč ti jde špatně čůrat, když ti manžel líže kundu? To je kvůli vzrušení?

Míla (Út, 20. 11. 2018 - 17:11)

Musím říct, že jsem neuvěřitelně nadšená z výplachů střev urinou navzájem s partnerem. Po šesti týdnech mám 11 kilo dole, nádhernou pleť, jakou jsem nikdy neměla a i mi trochu zhoustly vlasy. Jak jsem na to koukala na začátku skepticky a zaujalo mně to vlastně jen díky tomu, že to čůrání před sebou a vzájemné napouštění nám úžasne nastartovalo sexualitu až do stavu jako po seznámení, tedy do silného zamilování.

Romana (St, 28. 11. 2018 - 13:11)

Nám čůrání před sebou doporučili na semináři pro manželské potíže a také nám to znovu otevřelo a nastartovalo intimitu a vášeň.

Adam (Út, 4. 12. 2018 - 12:12)

Romano a v jaké pozici před manželem čůráš? A už ti ji někdy po čůrání vytřel?

Bobrik (Út, 20. 11. 2018 - 18:11)

Máš štěstí na partnera takových je tu málo kdys to tak sledují tak někteří myslí jen na svoje uspokojení.a ještě si myslí jací nejsou frajeři.

Dana (Po, 19. 11. 2018 - 04:11)

Nauč se číst holka, v tomhle vláknu je na milostné vypíjení hodně návodů a vše podstatné tam najdeš.

Kača (So, 17. 11. 2018 - 06:11)

Máte někdo zkušenost s tím milostným vypíjením? Jestli je z toho fakt rauš.

Honzik (So, 10. 11. 2018 - 14:11)

S mojí nedávnou milenkou jsme to jednou zkusili, požádal jsem ji, zda by se přede mnou nevyčůrala do vany. Mě to tak vzrušilo a ten můj se tak zvětšil a ztvrdnul jako kámen, že mě ho vzala do ruky a zatáhla mě do postele a celá nadržená roztáhla nohy a když jsem viděl tu vlhkou mušličku tak jsem ji tak voš......, že křičela na celý hotel a blahem ji tekly slzy. Pak jsem to praktikovali pravidelně.

Emil (Po, 12. 11. 2018 - 15:11)

A když jsi jí ho tam strkal, měla jí alespoň pořádně počůranou?

Dave (So, 10. 11. 2018 - 10:11)

Zanedbaný sex :-) To je supr hláška. To teď budu říkat všem :-)

Alena (Pá, 9. 11. 2018 - 13:11)

Milostné močení je super vzrušující, ale výkaly či zvracení je teda už úplně mimo milování a dělání si radosti. To už fakt vnímám jen jako úchylku. A může za to zanedbaný sex :-)

Pavel (St, 31. 10. 2018 - 09:10)

No já jsem kdysi někde četl článek, že existují muži, které vzrušuje, když žena zvrací. Říká se tomu emetofílie. Dokonce prý to zvracení mají v nabídce služeb i některé prostitutky. Z toho plyne, že se jedná o častější zálibu, než by se na první pohled zdálo.

Reklama

Přidat komentář