Reklama

Nahý zadek dospělé ženy z pohledu malého chlapce

Zdeněk (Čt, 5. 5. 2016 - 12:05)

Něco podobného, akorát v...Což zadek běžné ženy, ten je pro malého chlapce obrovský. Ale jsou ženy, které mají zadek jako almaru. To byla jedna naše učitelka. Tenkrát jí mohlo být tak 45. Jednou se mi stalo něcopodobného. Na škole v přírodě jsme lítali po lese a hráli si na schovávanou. Byl tam vývrat smrku, kde jsme si udělali bunkr a zakryly ho trávou, aby to nebylo vidět. Byli jsme tam schovaní, když zrovna tahle učitelka tam přišla, aby si odskočila na malou stranu. Byli jsme tam schovaní 3 a ani nedutali. Její zadek byl tak velký, že nás to šokovalo.

Juri (Čt, 5. 5. 2016 - 09:05)

Taky se mi něco podobného...Něco podobného, akorát v jiné situaci jsem uviděl kdyý jsechodil asi do třetí třídy. Šel jsem okolo zahrádkářské kolonie a za plotem v podřepu čurala paní, asi tak 40 let mohla mít. Asi vůbec nevnímala, že okolo plotu někdo jde nebo neviděla, byla otočena k plotu zády. Když vstala a natahovala si kalhoty, viděl jsem její bílý a macatý nahý zadek. Byl jsem z toho úplně v šoku, protože to bylo poprve, kdy jsem viděl nahý zadek dospělé ženy a pro mě byl tehdy obrovský. Do té doby jsem viděl jen nahé prdelky stejně starých dětí a ty byly samozřejmě proti tomu dospělému maličké.

Vlasta (Út, 3. 5. 2016 - 18:05)

Ano, viděl.Když jsme v...Taky se mi něco podobného stalo. Když mě bylo asi 8 let, šel jsem ze školy parkem. Dostal jsem hlad, a protože bylo strašné vedro, sednul jsem si pod strom a vybalil svačinu. Jak jsem jedl, rozhrnulo se křoví a přišla asi 25 žena. Lekl jsem se, ale ani jsem se nehnul. Za jakým účelem si tam odskočila bylo úplně jasné. Však si také okamžitě stáhla kalhoty a kalhotky a vyčůrala se. Byla ke mě otočená zády asi tak 2 m přede mnou. Pak se postavila aby si natáhla gatě a já úplně zblízka civěl na její holý bílý baculatý zadek. Je pravda, že jsem byl šokován, protože holý zadek cizí dospělé ženy jsem do té doby neviděl. Pravda, připadal mi obrovský. Na druhou stranu mě to hodně vzrušilo, tedy ne že čůrala, ale že se mohu dívat na holý ženský zadek a ještě zblízka. Dnes už tak vzrušivý nejsem, jednak holých ženských zadků už jsem viděl spoustu i reálně a za další je toho plný internet.

MJHD (Út, 3. 5. 2016 - 09:05)

Stalo se vám někomu v...Ano, viděl.Když jsme v prvním třídě byli s paní učitelkou plavat a ona se převlékala do plavek, tak jsem její nahé půlky na okamžik zahlédl. Připadaly nám dětem, jako by je měla paní učitelka strašně veliké, obrovské.

jur (Pá, 4. 3. 2016 - 15:03)

Stalo se vám někomu v děství, že jste náhodou poprve v životě zahlédli nahý zadek dospělé dámy a ten vám připadal jako veliký?

iva (Pá, 4. 10. 2013 - 08:10)

ukážu ti kundičku na emailu

Tomáš (Čt, 3. 10. 2013 - 19:10)

Muzete mi ukazat pindikA ukazes i ty pindulku?dej mail

Simona (Čt, 3. 10. 2013 - 19:10)

Muzete mi ukazat pindik

Míla (Po, 28. 12. 2015 - 16:12)

Mě připadá že z pohledu...To je pravda, pamatuji, jak mi přišel v dětství náš panelákový byt velký. Dnes nechápu, jak se rodiče mohou vůbec v předsíni otočit.

Jana (Po, 28. 12. 2015 - 16:12)

Když mě syn říkal ukaž co máš pod sukní tak jsem mu ukázala pipku a bylo po všem a prestal se ptát.

Andrea Kř. (So, 14. 11. 2015 - 10:11)

Tohle téma mne zaujalo....Dítě srovnává velký nahý dospělý zadek se svým dětským a ten je samozřejmě oproti dospělému maličký. Proto ten údiv.

lentilka_ho (St, 23. 9. 2015 - 15:09)

Tohle téma mne zaujalo....Mě připadá že z pohledu malého dítěte se celý svět zdá větší :-)

jur (St, 23. 9. 2015 - 12:09)

Tohle téma mne zaujalo. Nedá sezapomenout na okamžik, když jsem chodil do druhé třídy a jednou jsem zahlédl pootevřenými dveřmi u koupelny mamku, jak nahá lezla do vany. Ten její nahý zadek mi připadal jeko neskutečně veliký, téměř nesrovnatelně větší než můj. Pocítil jsem nad tím údiv a delší dobu jsem se s tím pohledem srovnával, než jsem pochopil jako samozřejmost, že já jako dítě nemohu mít tak veliký zadek jako mamka když je dospělá. Když byla oblečená, tak mne ani nenapadlo, že její nahý zadek je oproti mému tak ohromně veliký.

Jindra (St, 5. 8. 2015 - 08:08)

ty se ukazuješ nahá synovi?...Když je někdo nechutný hulvát,tak je to tisíckrát horší než když děti as rodiče chodí doma před sebou nazí.A vůbec,proč sem lezeš,když tě tak "pohoršuje" nahota?Spíš se chceš jen tím vulgárním příspěvkem nějak vyhranit,aby si tě někdo všiml.Ve skutečnosti budeš zřejmě ubožák co se nezmůže nikdy na nic,jen na tupé nadávky.

malé děti (Út, 4. 8. 2015 - 18:08)

A co je na tom špatného? My...pochopitelně sexualitu vnímají, i před pubertou. Za neškodné považuji, když jsou nahé menší děti, v 8 letech mi už přijde za hranou, aby takové děti byly u vody nahé. Na zš v tom věku jsem se už před holkama styděl. Chodil jsem na nápravný tělocvik, jednou v zimě jsem měl jen dlouhé spodky, žádné trenky. Šel jsem cvičit ve spodkách, ale nějak se otvíral poklopec. Učitel mě poslal zpět, ta holka pak vykládala celý třídě, že viděla mýho "buřta". To mi bylo nějakých 8 let. V tý skupině byli spíš starší, kdybych nemusel, tak bych tam asi nešel. Před celou svojí třídou bych tak nešel, takhle tam byla jen jedna holka.

Monika (Út, 4. 8. 2015 - 17:08)

A co je na tom špatného? My doma normálně chodímě nazí a co mám kamarádky, tak se také před dětmi neskrývají a koupou se s nimi, samozřejmě úplně nahé.

ty nestydo (Út, 4. 8. 2015 - 15:08)

To bylo asi tím, že jsi...ty se ukazuješ nahá synovi? Sociálku na tebe, aby ti syna sebrali, že jsi tak nemravná, tě děvko zkurvená?

KMNH (Út, 4. 8. 2015 - 15:08)

To ano. Však já jsem tehdy ve třetí třídě vážil asi 28 kg, zatímco naše učitelky měly každá přes šedesát kilo a to je už panečku rozdíl mezi velkým zadkem např. sedmdesátikilové ženy a malinkým zadečkem žáčka třetí třídy.

Monika (Út, 4. 8. 2015 - 14:08)

To bylo asi tím, že jsi předtím ve sprchách viděl malinkaté zadečky tvých spolužáků a pak jsi nahé zadky dvou paní učitelek s nimi nejspíš srovnával. Učitelky mohly mít naprosto normálně velké zadečky, ale oproti těm maličkým prdýlkám dětí se nejspíš zdály jako obrovské, protože samozřejmě byly daleko větší, širší a mohutnější než ty jejich. Mám osmiletého syna a tak si dokáži představit, jak velikou mne on vidí, když jsem nahá a jak obrovský asi můj nahý zadek vypadá v jeho dětských očích.

KMNH (Út, 4. 8. 2015 - 12:08)

Když jsem chodil do třetí třídy ZDŠ, byli jsme se na konci školního roku koupat dvě sousední třídy, "áčko" a "béčko" se dvěma učitelkami do veřejného bazénu. Bylo samozřejmé, že jako dospělé ženy měly obě učitelky daleko větší zadky než my, děti, ale když byly v plavkách nijak mi to nepřišlo zvláštní. Na konci koupání, když jsme se již osprchovali a převlékali se z plavek, jsem si vzpomněl, že jsem ve sprchách zapomněl můj ručník. Tak jsem se chtěl pro něj vrátit, ale jaksi jsem si tehdy spletl dveře a vešel jsem do dámských sprch, kde se zrovna sprchovaly obě učitelky. Byly obě otočeny ke dveřím, takže jsem bylnapřed šokován tím, že mají pod břichem mezi nohama chomáče kudrnatých chlupů. Když mne uviděly, stydlivě se otočily zády. Náhle jsem uviděl jejich dva veliké nahé dámské zadky. Připadaly mi tehdy vyloženě obrovské a úplně jsem se divil, jak jsou ty dospělé zadky veliké, když pod oblečením ani v plavkách mi tak veliké nepřipadaly.

Reklama

Přidat komentář