Reklama

Nahý zadek dospělé ženy z pohledu malého chlapce

klučičí zvědavo (Pá, 6. 5. 2016 - 13:05)

Chlapecká zvědavost mne dovedla k tomu, že jsem nahou ženu poprve ve svém dětském životě uviděl asi ve čtvrté třídě, bylo mi deset let. Bylo to v šedesátých letech, nahá žena nebyla k vidění ani na obrázku, natož ve skutečnosti... K rodičům jsem vždy choval posvátnou úctu, takže mne ani nenapadlo špehovat rodiče v koupelně, i když klíčová dírka k tomu přímo vybízela. Ale když k nám přijely na návštěvu dvě kamarádky mé maminky a u nás přenocovaly, zvědavostí jsem přímo hořel. Nemohl jsem se dočkat chvíle, až jedna z nich se půjde koupat a jakmile se za ní dveře u koupelny zavřely, už jsem měl oko na klíčové dírce. Byla to taková udělaná mamina okolo třiceti, vysoká, prsatá, široké boky, silná stehna... Koupelna byla celkem prostorná a když jsem se díval klíčovou dírkou, viděl jsem celý prostor před vanou a ta žena se tam začala svlékat do naha. Sudnala šaty, byla jen v kalhotkách a podprsence, ale tu ihned sundala a protože byla otočena zády, prsa jsem neviděl. Zato když sundala kalhotky, vyhouply se z nich dvě bílé půlky jejího nahého zadku a já jsem zůstal jak přimrazený z toho pohledu. Nikdy jsem před tím nahý dospělý zadek neviděl a zíral jsem, jak je ten nahatý zadek neskutečně veliký, obrovský, macatý.... Tedy oproti tomu mému dětskému byl neskutečně věliký, daleko větší než můj... Překvapila mne také ta rýha mezi půlkami, jak byla neskutečně veliká a hluboká. Přes oblečení ta rýha není vidět a nevěděl jsem do té chvíle, že ta rýha také roste společně se zadkem a že u dospělého člověka je ta rýha také mnohem větší než u zadku dítěte. Byl jsem tak zvědavý, jak vypadá nahá žena zepředu, že jsem si schválně počkal až vyleze z vany.... Měla velká houpající se prsa a mezi macatými stehny dole měla velký hnědý trojúhelník kudrnatých a hustých chlupů. Přemýšlel jsem, jak je možné, že tam má žena chlupy a nechápal jsem, proč je tam má a proč je tam nemám i já....

jasně (Pá, 6. 5. 2016 - 08:05)

Také jsem ve svých šesti letech jednou viděl nahý zadek své patnáctileté sestry a pamatuji si, že mi také připadal jako hrozně veliký. Vešel jsem tehdy do pokoje zrovna ve chvíli, kdy jí mamka z nahého zadku vytahovala klíště. Stála tam se spuštěnými kalhotami ke kolenům a její naducané, macaté nahaté půlky svítily jak dva bílé polštáře. Byl jsem docela překvapen, jak ten její nahý zadek byl proti dětskému hrozně veliký, obrovský, i když velikosti hýždí dospělých žen ještě určitě nedosahoval.

Pepa (Pá, 6. 5. 2016 - 00:05)

Tak ono je fakt, že...Ano, přesně tak.

Jan (Čt, 5. 5. 2016 - 20:05)

Tak, byl jsme prcek, ona byla...Tak ono je fakt, že patnáctiletá holka obvykle už těch nejméně padesát kilo váží, prdel má již velkou skoro jak dospělá a pohlaví má taková holka také již samozřejmě chlupaté. Sedmiletý kluk váží tak dvacet kg. Takže když jsi viděl nahý zadek holky, která byla nejméně dvaapůlkrát těžší než ty, tak ten rozdíl mohl být fakt dost šokující.

Pepa (Čt, 5. 5. 2016 - 19:05)

Proč ti ten zadek té...Tak, byl jsme prcek, ona byla třeba o 8 let starší, v podstatě z mého pohledu dospělá. Je fakt, že kdyby tam byla opravdu dospělá žena s velkým zadkem, byl by to ještě větší šok. Jenže takové by otec asi výprask na holou nedal.

Jan (Čt, 5. 5. 2016 - 18:05)

Samozřejmě připadal.Proč ti ten zadek té patnáctileté holky připadal tak velký, když píšeš, že jej měla podprůměrně velký a menší než dospělá žena?

Pepa (Čt, 5. 5. 2016 - 18:05)

Připadal ti ten zadek jeko...Samozřejmě připadal.

Mirek (Čt, 5. 5. 2016 - 18:05)

Měl jsem tehdy asi šest nebo sedm, kdy jsem poprve v životě uviděl nahý dospělý zadek. Ráno jsem se probudil, bylo již téměř světlo a uviděl jsem maminku, jak vstala a šla úplně nahá na záchod. Dodnes si pamatuji, jak se jí při chůzi houpaly takové velikánské, obrovské a macaté půlky jejího nahého zadku a mezi nimi byla taková veliká tmavá rýha.... Ten její nahý zadek mi tehdy připadal oproti mému jako strašně veliký, přestože jej měla naprosto normálně velký jak většina dospělých žen.

Jan (Čt, 5. 5. 2016 - 17:05)

No já ani nevím. Prostě...Připadal ti ten zadek jeko velký, nebo ne?

Pepa (Čt, 5. 5. 2016 - 17:05)

Co tě Pepo tak šokovalo na...No já ani nevím. Prostě nebylo běžné vidět ženský holý zadek, takže to byl šok.

Jan (Čt, 5. 5. 2016 - 16:05)

Já si to tedy představit...Co tě Pepo tak šokovalo na vystrčeném nahém zadku velké holky?

Zdeněk (Čt, 5. 5. 2016 - 15:05)

Kolik vám tehdy bylo let a o...No bylo mě asi 8 let. Tak samozřejmě ta učitelka měla zadek mnohonásobně větší než my děti.

Pepa (Čt, 5. 5. 2016 - 15:05)

Tak tohle bych si opravdu...Já si to tedy představit moc nedovedu. Za mého mládí bylo vidět nahou ženu, tedy i nahý zadek, mnohem těžší než dnes. My jsme měli přísného otce, který nešetřil výprasky, já a starší brácha jsme jich dostali v dětství docela dost. Někdy koncem 50. let můj táta chytil ve stodole zlodějku. Bylo jí asi tak 15 let. Ale jelikož mě bylo 7, tak mě připadala jako dospělá. Táta se jak byl prchlivý strašně naštval, nařezal jí řemenem na holou a pak vyhodil. Pro mě jako malého chlapce to bylo šokující, vidět holý vystrčený zadek velké holky. A to byl jistě podprůměrně velký, když by se to porovnalo s opradu dospělýma ženama.

Ohromné (Čt, 5. 5. 2016 - 15:05)

Kolik vám tehdy bylo let a o kolik měla učitelka větší zadek než vy děti?

Zdeněk (Čt, 5. 5. 2016 - 15:05)

Tak tohle bych si opravdu...No co bych k tomu řekl, prostě 2 obrovské naducané bělostné půlky, taková mičuda. Naštěstí to ta učitelka nezjistila, že jsme viděli její holý zadek. Dávala ráda poznámky za každou hloupost. Jen nevím, jak by tu poznámku formulovala, třeba že "Zdeněk si bez dovolení prohlížel můj holý zadek". To by se asi styděla, tak by asi poznámka nebyla, ale třeba by si na nás zasedla a měli bychom pak peklo jindy.

Ohromné (Čt, 5. 5. 2016 - 14:05)

No vyloženě obézní...Tak tohle bych si opravdu chtěl alespoň představit, jak to vypadá z pohledu malého chlapečka. Můžeš to trochu podrobněji popsat, jak ty nahé půlky vaší učitelky z pohledu dětí tehdy vypadaly?

Zdeněk (Čt, 5. 5. 2016 - 14:05)

Kolik asi tak odhaduješ, že...No vyloženě obézní nebyla. Při těle to ano, výška tak 170 cm, mohla vážit třeba 90 kilo. Ale právě že vynikala velkým zadkem. Některé ženy to tak mají, že i když nejsou obézní, jen trochu s nadváhou, mají velký zadek. Zas jsou obézní ženy, které mají zadek "normální" a tuk se jim ukládá jinde. První případ je lepší.

Ohromné (Čt, 5. 5. 2016 - 13:05)

Což zadek běžné ženy,...Nahý zadek běžné normální dospělé ženy je pro malého chlapce obrovský, jak teprve asi musí z jeho pohledu vypadat nahý zadek ženy, která ho má oproti normálním ženám opravdu hodně velký? To už si snad ani nedovedu představit....

jjjjj (Čt, 5. 5. 2016 - 13:05)

Což zadek běžné ženy,...Kolik asi tak odhaduješ, že ta vaše učitelka mohla měřit a vážit? Ona byla opravdu hodně tlustá, že měla tak veliký zadek? Jen pro představu, jakou asi mohla mít postavu.

PavHan (Čt, 5. 5. 2016 - 13:05)

Také si pamatuji když jsem jako malý chlapec chodil prvních pár let do školy, druhá či třetí třída, už přesně nevím, jak jsem viděl zadek dospělé ženy a jak byl pro mne obrovský. Na koupališti byly takové dřevěné umývárny a záchody. Seděl jsem v kabince a byla tam dírka, kterou bylo vidět do vedlejší kabinky. Ze zvědavosti jsem se podíval a tam seděla jedna paní a potom vstala a oblékala si plavky. Viděl jsem úplně zblízka její nahý zadek. Doslova jsem tehdy hleděl s vyvalenýma očima, jak je ten její nahý zadek ohromně veliký. Předtím jsem nahý zadek dospělého člověka neviděl, bylo to poprve, kdy jsem zahlédl, jak je ve skutečnosti ten zadek velký, když je nahý.

Reklama

Přidat komentář