Reklama

Inkluse - Chcete aby se i mentálně zaostalé děti učily v normálních základních školách

A co jako? (Ne, 18. 1. 2015 - 23:01)

Vaše přirovnání ke...Na druhou stranu, v té Spartě je tedy hodili ze skály a byl od nich klid.
Nakonec je ušetřili trápení.
Společnost se potom mohla formovat pouze ze zdravých a silných jedinců.

Je to tak (Ne, 18. 1. 2015 - 22:01)

Chudáci normální děti, ty...V podstatě ano. Tady se pořád berou ohledy pouze na magory, debily, všelijaké další parazity, ale nikdo nebere ohled na normální děti, ze kterých mají vyrůst lidé v produktivním věku, kteří pak tyhle magory budou muset platit ze svých daní.

je to strašněj (Ne, 18. 1. 2015 - 22:01)

Chudáci normální děti, ty to odnesou.

Petr (Ne, 18. 1. 2015 - 22:01)

a) Lepe separovat debily,...Rád přiznám, že tentokrát s vámi i já souhlasím.

Petr (Ne, 18. 1. 2015 - 22:01)

Tak, jak na jiných...Je to pravda. Není možné kvůli jednomu debilovi, který například ještě ve třetí třídě neumí číst, brzdit ty ostatní, co se chtějí něco naučit.
Nebo se snad má výuka podřídit onomu debilovi, čekat až milostivě se něco naučí a neučit tím pádem ostatní děti?
Zde bych přehodnotil otázku "lidských práv" a osobně bych zavedl znovu systém zvláštních škol. A to velmi přísně!
Tam budou tito "chytrolíni" mezi svými a nebudou otravovat normální děti.
Upřímně řečeno, nikdy z nich stejně nic pořádného nebude!

No (Ne, 18. 1. 2015 - 22:01)

A o jakém...Petro, sorry. Vy píšete o mamutovi, ne o Zemanovi.

No (Ne, 18. 1. 2015 - 21:01)

O těch Mamut ale nepsal. A...A o jakém "nejpomalejším vozidle v koloně mluvil"? Teď to opakovaali ve 168 hodinách v TV. Starověká Sparta náš vzor?

D (Ne, 18. 1. 2015 - 20:01)

O těch Mamut ale nepsal. A...Vsak No jenom provokuje. Prisel se tu jen pokusit me shodit, ale jinak (nejenom) do teto debaty vubec nema, cim by prispel.

No (Ne, 18. 1. 2015 - 18:01)

Tak, jak na jiných...Mamute, mentálně retardované nebo jinak obtížně vzdělavatelné a sociálně nepřizpůsobivé ano. Ale proboha, zdravotně handicapované - vozíčkáře, slabozraké, atd., atd. NE!!!

No (Ne, 18. 1. 2015 - 18:01)

Vypadá to, že jsem tu D(éžovi) šlápnul na kuří oko. :-D

D (Ne, 18. 1. 2015 - 17:01)

Vypadá to na Anglii s jejím...A co je ti do toho? Inteligencne nemas ani na par vlastnich souvislych vet, takze se snazis jen rypat a provokovat ty, kteri meli v geneticke rulete vetsi stesti. Mluvi z tebe cira zavist podradneho tvora.

No (Ne, 18. 1. 2015 - 17:01)

V Zapadni Evrope.Vypadá to na Anglii s jejím štědrým sociálním systémem. Ani na té diskusi D(éžo) neupřesnil, kde a čím se živí.

D (Ne, 18. 1. 2015 - 16:01)

Tak, jak na jiných...Teda - zas je jednou shodneme. To je panecku terno :D

mamut (Ne, 18. 1. 2015 - 16:01)

a) Lepe separovat debily,...Tak, jak na jiných diskusních vláknech s Vámi nesouhlasím, tak teď s Vámi souhlasím. Mám dost známých mezi učiteli a sám jsem kdysi pracoval v kulturní a školské komisi. Je neštěstí pro normální děti i učitele, když se jim do třídy dostane sice možná inteligentí, ale jinak naprosto nezvladatelné dítě, např. cikánské (a to nejsem rasista). V tu ránu je systém výuky zbouraný a veškerá energie vyučujícího se spotřebuje jen na to, aby tento "začleněný" nezmrzačil někoho ve svém okolí. Proto jsem i nadále proto, aby fungoval systém zvláštních (dříve pomocných) škol. Vím o čem mluvím, bydlím v Severních Čechách, kde je tato otázka nanejvýše aktuální.

D (Ne, 18. 1. 2015 - 15:01)

A kde že to bydlíš?V Zapadni Evrope.

Honza (Ne, 18. 1. 2015 - 15:01)

Krom toho, hnidopichu, CR...A kde že to bydlíš?

D (Ne, 18. 1. 2015 - 15:01)

Ale hlavně je to...Krom toho, hnidopichu, CR pravidelne navstevuji, a skoro pokazde, kdyz si u vas neco koupim, mi vas stat bere i DPH.

A nesnaz se tu tvrdit, ze z DPH se skolske vydaje nefinancuji. DPH patri k prijmum statniho rozpoctu, a tedy ulehcuji veskere jeho vydaje, at jiz jsou konkretni technikality fungovani verejnych rozpoctu v CR jakekoli.

D (Ne, 18. 1. 2015 - 13:01)

Ale hlavně je to...Ja jsem se nevydaval za tuzemskeho danoveho poplatnika, ja jsem jen rekl, ze jsem danovy poplatnik. Mozna se ti to bude zdat divne, ale hloupe deti jsou ve vsech zemich sveta.

No (Ne, 18. 1. 2015 - 12:01)

Zkus si zjistit, co pokrývá...Ale hlavně je to lhář.
Zde se vydává za tuzemského daňového poplatníka, zatímco na diskusi o cinkání klíči (klíčema) o sobě tvrdí, že již před mnoha lety odsud odešel do zahraničí.

:-( (Ne, 18. 1. 2015 - 03:01)

To téma jako by založil...Obsahově nejlepší příspěvek, bohužel však s povícero pravopisnými chybami. Škoda.

Reklama

Přidat komentář