Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Radek (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Proč bych to dělal? Jen pro Tvou spokojenost?

Martin (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

A nemůžeš jít do prdele Radku, když už si takto naladěný? Dnes toho už tady bylo akorát tak dost.

Radek (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Jsem tu nový prudič a dovolím si Vás následující období doprovázet pro vlastně pobavení se. Děkují Vám předem za Vaši toleranci , dobrou náladu a smysl pro humor. Virtuální svět internetu je tak krásně osvobozující a všem nabízející stejné možnosti , takže se budu těšit, když se pobavíte i Vy na můj úkor. Hezký večer Radek.

Karolína (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Já bych na Kláru dala taky ale jen nealko šampus co mám tady ještě od vánoc. Tak já ho otevřu a on se dopije večer. Ale celý radši ne. Kvůli čůrání.

Martin (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

..dorazíme spolu i s manželkou Monikou.

Holkočůr (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Klárko nedáme dnes panáka? Na tebe. Že jsi neskončila. Pojď dáme v osm na Kláru. KALÍME !!!

Martin (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

To není vůbec špatný nápad ale , alespoň navždy skončí to neustále pochybování o naší komunitě. Já jsem pro kdykoli, klidně i dnes.

Ivan L. (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Kontrolují to také jestli se dnes pripojiš názorem. Moc hezký výlet. Taky bych si ho dal jako romantiku i s tím čůráním. Ne jenom fantazie. Musím to nějak ukočirovat v sobě.

Martin (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Kláro jsi neskutečně silná. Jezdíte i na kolech ? Máte tam nejúžasnější cyklostezky.

Lucy (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Karolínko ahoj. Jsi vytrvalá a moc Ti fandíme. Můžeme po Vás chtít něco, když budete rozvíjet Vaše hry? Moc nás to inspiruje. Lucy.

Klára (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Dnes jsme si vyjeli s Liborem to děkovací kolečko a jeli jsme nejprve to moje a pak jeho a bylo to hezký. Sice nebylo moc sluníčko, ale já jsem řídila a trochu jsme se spíše oddávali pohodě. Jak se tady někdo ptal na tu Branžež ,tak jsme to tam neplánovaně projeli víc kolem Valečova až na Branžež a zpátky k Nové vsi a na Žehrov. U Žehrova je obora, ale zvířátka tam nebyli žádný, ale prý tam pěstují muflony Tak asi byli schovaný. Už na Branžeži se mi chtělo dost čůrat a tak jsme se prošli k jezeru a tam u stromu jsem si rychle sundala kalhoty a kalhotky a hned jsem čůrala a pustila to a Libor mě trochu hladil, ale na další věci bylo chladno, ale chtě ještě jedno čůrání a to jsem udělala až v Příhrazích u lesa, kde se taky často stavujeme, ale už mi to moc nešlo, jen trochu. Libor by se rád pipinkoval, ale necháme to na večer. Niki už má nasázené muškáty a lilie a Libor už připravuje základní projekt té japonské zahrady a chtěl by to ještě letos se mnou vytvořit, i když on říká, že taková zahrada se vytváří mnoho dalších let a i když vypadá navenek bezúdržbově, je to naopak dost náročné ji zvládnout ,aby v ní byla rovnováha všeho jak má být. Mamča je Zuzko celkem dobrá a nemá větší problémy. V dalších dnech budu muset víc se zaměřit na maturitní okruhy. Nebojím se toho, ale aspoň rámcově to potřebuju oživit. Večer si zas dáme saunu a vířivku a je to pohoda. Karolíno, ty ses ptala jestli není v sauně teplo , tak je, máme to vždy na takových 90 až 100 stupňů, a vydržíme tem do 10 minut nejčastěji.

Zuzana (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Pěkný večer Kláro. Na tu Branžež jsem se ptala já a podle toho co píšeš je tam nejvýznamnější opravdu asi to jezero, kde jsi dnes čůrala. V létě tam musí být hezká dovolená u vody pokud je tam nějaký pěkný kemp, ve kterém se dá ubytovat.

pepan (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Myslel jsem, že zanikneš. Tak palec hore, že jsi zůstala!

(Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Ty jo nejhorší je fakt, že si totálně debilní osobnost podmanila váš interes a jste schopní za něj umřít. Dává mi to smysl, jak a proč se lidi hrnuli za Hitlerem. Karolína (anonym)
Klárko jestli budeš psát tak budu ráda. Ráda čtu tvé vyprávění. Přeji ti hezký večer.
odpovědět
13. Duben 2021 - 17:15 absolutně netečně přispívá údajná Karolína Karolínce. Nikoho z Vás 18+ ani netrkne si říct Ty vole seru na to nebudu přeci následovat nějakého ko..ta co si tady z nás dělá prdel, ale ne naopak Vy se nyní hrdě postavíte za Karolínku pipinku a budete kamenovat mě . To je ten paradox psychopatie. Že to prostě nezvládneš bez diktatury zastavit, anebo se necháš převálcovat davem bláznů anebo nemáš šanci. Takže pak je to už jen a jen na logice věci výchově postojích a úrovni vzdělání.

Karolína (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Klárko jestli budeš psát tak budu ráda. Ráda čtu tvé vyprávění. Přeji ti hezký večer.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Máš pravdu Karolíno Klára je super v tom vyprávění. Jak jsi psala o tom moři co to bylo za zemi?

Karolína (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Já vím že je Klára super. To moře bylo jednou Chorvatsko a jednou Itálie ale když jsem déle ve vodě tak to tak mám že musím strašně rychle a tak do vody.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Z toho si nic nedělej v moři se to ztratí. V Chorvatsku ani záchody na pláži nebývají. Tam v Itálii jsou a ty jsi někdy použila kdy se ti jedno z toho chtělo?

Karolína (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Už to mám připravený na Klárku. Hele já musím jít pomáhat teď. Použila jsem záchod na hotelu, ale jen tak,že jsem si skoro nesedla a čůrala z výšky.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 19:04)

Ty voe, vy tady ale jste dobrá parta psychoušů. To jakože vážně takto chčiješ nebo si jen děláš z ostatních prdel.

Reklama

Přidat komentář