Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Holkočůr (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Klárko nedáme dnes panáka? Na tebe. Že jsi neskončila. Pojď dáme v osm na Kláru. KALÍME !!!

Martin (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

To není vůbec špatný nápad ale , alespoň navždy skončí to neustále pochybování o naší komunitě. Já jsem pro kdykoli, klidně i dnes.

Ivan L. (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Kontrolují to také jestli se dnes pripojiš názorem. Moc hezký výlet. Taky bych si ho dal jako romantiku i s tím čůráním. Ne jenom fantazie. Musím to nějak ukočirovat v sobě.

Martin (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Kláro jsi neskutečně silná. Jezdíte i na kolech ? Máte tam nejúžasnější cyklostezky.

Lucy (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Karolínko ahoj. Jsi vytrvalá a moc Ti fandíme. Můžeme po Vás chtít něco, když budete rozvíjet Vaše hry? Moc nás to inspiruje. Lucy.

Klára (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Dnes jsme si vyjeli s Liborem to děkovací kolečko a jeli jsme nejprve to moje a pak jeho a bylo to hezký. Sice nebylo moc sluníčko, ale já jsem řídila a trochu jsme se spíše oddávali pohodě. Jak se tady někdo ptal na tu Branžež ,tak jsme to tam neplánovaně projeli víc kolem Valečova až na Branžež a zpátky k Nové vsi a na Žehrov. U Žehrova je obora, ale zvířátka tam nebyli žádný, ale prý tam pěstují muflony Tak asi byli schovaný. Už na Branžeži se mi chtělo dost čůrat a tak jsme se prošli k jezeru a tam u stromu jsem si rychle sundala kalhoty a kalhotky a hned jsem čůrala a pustila to a Libor mě trochu hladil, ale na další věci bylo chladno, ale chtě ještě jedno čůrání a to jsem udělala až v Příhrazích u lesa, kde se taky často stavujeme, ale už mi to moc nešlo, jen trochu. Libor by se rád pipinkoval, ale necháme to na večer. Niki už má nasázené muškáty a lilie a Libor už připravuje základní projekt té japonské zahrady a chtěl by to ještě letos se mnou vytvořit, i když on říká, že taková zahrada se vytváří mnoho dalších let a i když vypadá navenek bezúdržbově, je to naopak dost náročné ji zvládnout ,aby v ní byla rovnováha všeho jak má být. Mamča je Zuzko celkem dobrá a nemá větší problémy. V dalších dnech budu muset víc se zaměřit na maturitní okruhy. Nebojím se toho, ale aspoň rámcově to potřebuju oživit. Večer si zas dáme saunu a vířivku a je to pohoda. Karolíno, ty ses ptala jestli není v sauně teplo , tak je, máme to vždy na takových 90 až 100 stupňů, a vydržíme tem do 10 minut nejčastěji.

Zuzana (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Pěkný večer Kláro. Na tu Branžež jsem se ptala já a podle toho co píšeš je tam nejvýznamnější opravdu asi to jezero, kde jsi dnes čůrala. V létě tam musí být hezká dovolená u vody pokud je tam nějaký pěkný kemp, ve kterém se dá ubytovat.

pepan (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Myslel jsem, že zanikneš. Tak palec hore, že jsi zůstala!

(Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Ty jo nejhorší je fakt, že si totálně debilní osobnost podmanila váš interes a jste schopní za něj umřít. Dává mi to smysl, jak a proč se lidi hrnuli za Hitlerem. Karolína (anonym)
Klárko jestli budeš psát tak budu ráda. Ráda čtu tvé vyprávění. Přeji ti hezký večer.
odpovědět
13. Duben 2021 - 17:15 absolutně netečně přispívá údajná Karolína Karolínce. Nikoho z Vás 18+ ani netrkne si říct Ty vole seru na to nebudu přeci následovat nějakého ko..ta co si tady z nás dělá prdel, ale ne naopak Vy se nyní hrdě postavíte za Karolínku pipinku a budete kamenovat mě . To je ten paradox psychopatie. Že to prostě nezvládneš bez diktatury zastavit, anebo se necháš převálcovat davem bláznů anebo nemáš šanci. Takže pak je to už jen a jen na logice věci výchově postojích a úrovni vzdělání.

Karolína (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Klárko jestli budeš psát tak budu ráda. Ráda čtu tvé vyprávění. Přeji ti hezký večer.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Máš pravdu Karolíno Klára je super v tom vyprávění. Jak jsi psala o tom moři co to bylo za zemi?

Karolína (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Já vím že je Klára super. To moře bylo jednou Chorvatsko a jednou Itálie ale když jsem déle ve vodě tak to tak mám že musím strašně rychle a tak do vody.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Z toho si nic nedělej v moři se to ztratí. V Chorvatsku ani záchody na pláži nebývají. Tam v Itálii jsou a ty jsi někdy použila kdy se ti jedno z toho chtělo?

Karolína (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Už to mám připravený na Klárku. Hele já musím jít pomáhat teď. Použila jsem záchod na hotelu, ale jen tak,že jsem si skoro nesedla a čůrala z výšky.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 19:04)

Ty voe, vy tady ale jste dobrá parta psychoušů. To jakože vážně takto chčiješ nebo si jen děláš z ostatních prdel.

Klid (Út, 13. 4. 2021 - 19:04)

to tady dnes konečně rozjíždí místní pošuk. Dnes mu tady ženský trochu zavařily, tak teď zase pojede jak dráha.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Na veřejných se ti nedivím, ale proč si nesednout na hotelu, kde je na pokoji stejně čistý záchod jako doma?

Karolína (Út, 13. 4. 2021 - 19:04)

Utekla jsem na záchod a píšu a u toho teda i čůrám. Já nevím,asi mám v sobě nějaký blok na cizí záchod . Hele jdu.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 19:04)

Klidně nějaký takový blok můžeš mít. Lidé mají různé fobie spousta lidí nemá rádo výšky další se bojí zvířat tak proč ty by jsi se nemohla štít se tam posadit. Aspoň že to druhé děláš ráno doma a pak nemusíš třeba tam u vody nebo cestou na dovolenou.

Pavlína (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Také jsem zhnusena, jak jeden nemocný člověk se snaží zde rozbourat Kláry psaní. Klárko pozdrav i ode mne. Já se příliš často nepřipomínám, ale žijeme tvou rodinou dlouhé měsíce. Doufám, že budeš s námi i dál. Pozdrav mamince a hlavně jí zdraví. Klidný a pohodový zbytek dne!

Reklama

Přidat komentář