Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

Pozorovateli ty vidíš i adresy lidí co sem píšou? Vyrazil jsi mi dech. Ty fakt už blbneš.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

Klárko ostatní mají pravdu. Tentokrát se na to místo vychcání prostě vyser a začni žít normální život a vést diskuze například o tom, jak Ti mamka dala papat česnek a smrdí Ti z pusy. Já Ti pak rád pošlu zdarma zubní vodu se kterou obchoduji. Ty nám pak popíšeš jak si vyplachuješ ústní dutinu a my přestaneme myslet na to jak se ti rozkládá moč v kalhotkách a smrdíš při každém pohybu a průduchu vzduchu skrz.

#názor (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

Její jediné vysvědčení je, pokud vůbec existuje, že u ni selhala výchova...ale taky je možné, že dělá distanční výuku :)))))))))))))))))) Není na ní ani štěpka hodnoty, proč by měla ovlivňovat mínění zdejších čtenářů.

Olda (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

No učitelka Jana doma zčí děti vybíhat ven s močit venku,je to hloupé,ale má manželka také učitelka to neučila ani naše děti a ani by to nikdy nedoporučovala cizím,když jsme na chalupě,tak holky chodí normálně na záchod,i když jsou před chalupou,chápu,že když se jde na procházku a potřebujou,tak si tam někde dojdou. Koukněte tady na Lucku,jak se dá ovládnout někým jedinec(Klárou),ta močila venku třeba jen na té procházce a teď?

Názor. (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

Nejlepší vysvědčení pro Kláru je, že vyvolává takové kritické reakce. Je to jen dobře, protože ti kritici mají problém se svou sexualitou a hodnotami. Proto Kláro piš dál. Pro kluky, ale i pro holky a ženy, co tvůj příběh žijí a i pro tyto oponenty, ve kterých evokuješ jejich malost a závist. Jako žena středních let ty fandím !

Martin1 (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

Dobré ráno Klárko. Doufám, že je dnes lespší pohoda, omlouvám se, že jsem tě včera označil za radikální, ale měla jsi pravdu. Po té smršti hoven co zde napsali další ti jen opravdu musím dát dík, jaký máš odhad na lidi. Když se ozveš budu moc rád, Nenech se těmi ubožáky odradit. Nebývám ve svém projevu vulgární, ale tady se musím vůči těm pitomcům vulgárně vymezit. Hn počínaje a Návštěvníky konče, Klárko příjemný den a těším se,ř

Pro Klarku (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

Klárko, musím a chci se Tě zastat. Velice Ti děkuji, že jsi dnes nepřispěla nijakým komentářem. Je mi u zadku to jak močíš, podobně jako i to, jestli se budeš cítit dotčená. Svět tady na internetu nemá nic společného se světem, který žijeme každý den a celý život s těmi na kterých opravdu záleží. Přeji Ti krásné chcaní před přítelem a do pusy tvého přítele, ale ušetři náš, těch popisů spojených se zdrobnělinami. Až budeš chtít napsat jak se ti třpytí moč na silonkách, jako i sperma tvého přítele, bude to daleko více přínosné pro nás muže, než Ty tvoje předešlé hovadiny o zahrádce a co já vím o čem ještě. Zůstávám s obdivem a naději, že ti chodidla v silonkách krásně voní potem.

Žena (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

Proč by nemohla žena podpořit Kláru? Já v tom nevydím problém. Ona je člověk příkladný, ne ty vaše pubertální výkřiky.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

Protože Klára je literární postava, už to pochop, takže ji můžeš podpořit jak třeba Fanny Jiřiny Bohdalové . A naštěstí holky denně popisují jak souloží a piss v zimě v lese , jak se trefit do huby a ležet naledové zemi tak to je prosím jen výmysl ta fikce
hle

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

To jo, ale nemyslíš, že když je autor literární postavy Klárky 56 letý přitloustlý mezek, že to nemůže být ani kapku vzrušující? A když máš vlastní děti, tak tě taková představa dostává do zuřivosti. Tak to je.

Ty vole (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

Chlapi jsme v pindě všichni. Žena podporuje ženu v tom, aby nějaká dívka psala o moči vytékající z kundy. Teď se zamyslete, že si budete vybírat partnerku na celý život a svěříte ji výchovu Vaších dětí a natrefíte na adeptku jménem scarletttt-a, nebo pedagožka Jana. Ty vole! Zlaté naše maminky, které nemají páru o tom co je internet a jak lze trávit čas o kecech spojených s hovny a skandováním při močení.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

Neber si to tak. Naštěstí je kupa vynikajících žen kolem nás, kter by taková blbost ani jen nenapadla. Četl jsem si příspěvky od hn a musím říct, že to musí být ženská, která se o rodinu dokáže výtečně postarat a chránit, na rozdíl od pedagožky s 22 letou zkušeností v oboru ochrany deviačního chování. Nechtěl bych se hn dostat do hledáčku pozornosti. Za mě je to celé nesmysl. I já si myslím, že je to jedna a tatáž osoba!!!! Muž hecující diskuzi, co mu evidentně dělá dobře a potěší ho i příspěvek podobně strádajícího kamaráda. Jen on ví, kdo je ta jiná osoba, protože všechny ostatní příspěvky píše jen a jen on a to různými styly, si myslím..

No, (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

jestli je Hn, příkladní osoba, tak tedy nevím nevím. A ta paranoia, že všechno je Libor je už taky trapně ohraná, ale tak alespoň za sebe: Klára není nemocný člověk,je jen nezralá a prošla si mnoha těžkými zkouškami. Psát o močení na diskuzi o moče v pořádku a mne jako ženu to nijak neuráží.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

Počkej počkej,vždyť tady píšou,jak je Klára příkladná a inteligentní,je vzorem a ty teď píšeš,že je nezralá,něco asi špatně ne?

Sluníčko (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

Klárko, poslala jsem ti SMS, že zavolám po výuce. Zatím ses neozvala tak píšu tudy. Mám tě moc ráda. Čůralá jsem jen na zachode6 a moc se mi chtělo taky asi jako čůráš ty ráno. Včera jsem čůrala i venku a hodně z pipinky. Bertík přijede ale víc ti řeknu telefonem.

Scarlett (Po, 12. 4. 2021 - 07:04)

Také to nedělám ,ale po té včerejší nechutné smršti korunované psychický hraniční hn,tě chci Klárko podpořit jako žena,která si tě velmi váží hlavně za upřímnost a postoje,které nese tvoje bytost. Proto se nenech znechutit a piš dál. Pro mnohé to není pouze o močení ale o lidské oběti hrdosti a morální čistotě. Držím ti palce. Pokud bys skončila,porozumění tomu,pak přikládám kontakt na mně...scarletttt 09@ seznam.cz

fůůůůůj (Po, 12. 4. 2021 - 07:04)

Lucko? Jak bys zareagoval , kdybys močila venku a někdo by Tě mohl zahlédnout ? To je lepší téma k diskuzi.

fůůůůůj (Po, 12. 4. 2021 - 07:04)

fůůůůůůůůůůůůůůj, ale co víš, možná taky nesmrdí, ale slaně vytváří filtr na jazyku. To se pak da pít. Moje žena mi poskytuje piss jen v létě, když papá jen a jen ovoce a zeleninku a pije pouze vodu a víno.

Lucka (Po, 12. 4. 2021 - 07:04)

Přeji také dobré ráno. Dnes nám tady prší a ochladilo se. Jak u vás? Já jsem ráno čůrala jako vodotrysk z plnýho močáku. Ale už je to in a už je dobře. Ten můj je zase na 3 dny v práci a tak budu doma sama,ale taky musím dodělat nějaký věci. Tak se s maminkou držte, kdy bude mít to další vyšetření?

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 07:04)

Hele, hele neser se. Nech pedagožku, aby nám popsala syčení její uro díry. Když má dvaadvacetiletou zkušenost v oboru a skončila VŠ ve věku třiadvaceti let, tak to je ve věku když to musí syčet a smrdět kvalitně!

Reklama

Přidat komentář