Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Včera to tu psala 15.

Mína (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Tak to není dobré. Ale co, snad má rodiče.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

To je stejné jako Sluníčko a nakonec proč by sem nemohly psát? Vždyť to není žádný web pro dospělé, kde je všude psáno od 18ti jinak tě to ani nepustí? Není to tak dlouho, co se to tady řešilo kvůli Nikole, že pokud jde čistě o potřeby, tak i ní Klára může psát.

Tak (Po, 12. 4. 2021 - 22:04)

samozřejmě. Psát o močení není nic závadného, pokud zde osoba uvede, že je jí minimálně 15 let a více. Pak prosím. Druhá věc je ta, že jí musíme a nemusíme věřit. Za compem může stejně tak dřepět důchodce jako člověk ze základky. Tady se mi například líbí postoj Kláry, která sice píše o močení i občas se svou sestrou ,ale zásadně ji sem do komunikace nepouští a je v tom dost zásadová.

Mína (Po, 12. 4. 2021 - 21:04)

Hele já se nechci hádat, tohle je samozřejmě věc rodičů dětí a ne naše tady. Ale zrovna tohle je trochu choulostivé téma, myslím piss a to, co sem to děvče píše to ani nemluvím, Hodní strýčkové čekají, no. Ale určitě to není nic protizákonného, to nemyslím. možná si jen někdo dělá legraci, nevím.

Z (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Z

A zase (Po, 12. 4. 2021 - 16:04)

stejný scénář. Spousta osob které se tu najednou objeví a diskutují na dané téma. Čtu tohle vlákno rok a pravidelně se to stává. Všichni čekají až někdo napíše a okamžitě reagujou. Všichni proti Tomovi. Tak to jako ten jediný je někdo jiný než ostatní diskutující? Vypadá to tak. Skončete to už a nechte zase jen Kláru.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 17:04)

Je to tak.

??? (Po, 12. 4. 2021 - 17:04)

A kdes to vyčet ? Posledních komentářů a ani jeden není proti němu. Pavlína a Jitka s ním normálně diskutují. Klára též. Tak které komentáře myslíš? Ty včerejší ok,to beru.

Lucka (Po, 12. 4. 2021 - 16:04)

Klárko ,skvělý že tu jsi. Tak přeji pohodový večer. Já už taky spíš lenoším.

Klára (Po, 12. 4. 2021 - 15:04)

Venku je ošklivo a čápové to snášejí celkem dobře a tak se pokusím odpovědět také na některé podněty. My jsme s Nikou naučené ,když jsme venku se spontánně vyčůrat tam a moc to neřešíme. Někdy to uděláme i schválně z legrace, jako tady nedávno Niki prudila s tím, že budeme dělat prší a šly jsme se vyčůrat ven. To je i odpověď Pavlovi 1 proč někdy jdeme schválně čůrat ven a ne doma. Nosíme s sebou kapesníčky pro případ ,že se by chtělo i to druhé někde v přírodě a když už to musíme udělat tam tak to vše zasypeme hlínou . Při čůrání si někdy jen pipinky oklepeme a je to. My jsme vychované tak, že nemáme používat cizí WC a tak to asi máme posunuté jinak a když už čůráme na cizím záchodě tak si nesedáme a pustíme to z výšky. Ve škole když jsme byly tak chodíme na normální záchod, ale taky to děláme z výšky a ne úplně v sedu na záchodě.

Sluníčko (Po, 12. 4. 2021 - 15:04)

Já taky čůrám hodně často venku a líbí se mi to když nemusím chodit domů. Dnes ale jsem čůrala teď na záchodě a přijede za mnou Bertík ale až v pátek a budeme čůrat spolu.

Pavlína (Po, 12. 4. 2021 - 15:04)

Mohu se tě zeptat, čím ti Klára tolik imponuje, že ji potřebuješ napodobovat a srovnávat se s ní? Ráda bych to jako žena pochopila. Pomužeš mi?

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 17:04)

Asi to bude souviset se ztrátou její sestry (jak nedávno psala), a tak je Klárka její náhrada a vzor.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 16:04)

stejný autor (nepopulární odpověď)

Pavlína (Po, 12. 4. 2021 - 16:04)

Ano jsem stejný autor. Před chvilkou jsem si psala s Tomem.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 16:04)

Nechápu???????

Ondotron (Po, 12. 4. 2021 - 15:04)

A právě pro tvé krásné čůrání sem chodím. Nikdo to tak hezky podat jako ty neumí. Karolíno nebo Sluníčko a další neuražte se. Taky dobrý, ale Klárka je jediná.

No, (Po, 12. 4. 2021 - 15:04)

na cizích záchodech to každá pouští zvejšky. Jinak nechutný, jestli to venku není jen neplánovaná nutnost. A to se stane tak dvakrát za život.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 17:04)

Každá rozhodně ne, spousta si normálně sedne a neřeší to, další čas si obloží prkénko papírem nebo si na něj stoupnou. Se zeptej nějakého náhodného výběru jestli si sedá a uvidíš nebo si najdi nějaké voyeurské video, odkazy na takové stránky tady několik byly, uvidíš co kus to jiné chování.

Reklama

Přidat komentář