Reklama

Syn a masturbace

Radan (Ne, 2. 5. 2021 - 11:05)

Tomu se nemůžeš divit. Stačí první ejakulace kupř. při poluci, pak další a kluci už ho začnou zkoumat a čekat, až to na ně nad ránem přijde zas. A brzo přijdou na honění. Už čtvrťáci o páťácích nemluvě to mají jako hlavní téma. A pak už jenom honí a honí a jak píšeš, nemůžou bez těch ejakulačních stahů být. Mě bude 18 a s partnerkou toto praktikujeme, teda zatím a naprostá spokojenost.

Marcela (Pá, 30. 4. 2021 - 07:04)

Syn si pořád hraje s mými hračkami. Takže ho dneska až se vrátím z práce půjdu vyšukat pripinakem. Tak když má rád něco v zadečku, tak ať si to užije. Příště řeknu přítelovi, ať ho vezme svým velkým penisem

Haňa (Pá, 30. 4. 2021 - 06:04)

Puberťáci se ničemu v takové míře nevěnují, jako honění. Mám dva, jsou dost od sebe, starší má slečnu a už s tím přestal, ale mladší v tom jak se říká, jede na plno. Zrovna včera jsem ho přistihla. Při výuce, a pod deskou stolu si ho zpracovával. Raděj jsem hned vyšla z místnosti. Vůbec mu nedá pokoj a co se děje u něj v posteli, tak to ani nemluvě.

Z (Pá, 16. 4. 2021 - 17:04)

Z

Marcela (Čt, 15. 4. 2021 - 10:04)

Syn si pořád hraje s mými hračkami. Takže ho dneska až se vrátím z práce půjdu vyšukat pripinakem. Tak když má rád něco v zadečku, tak ať si to užije. Příště řeknu přítelovi, ať ho vezme svým velkým penisem

Mamka (Čt, 15. 4. 2021 - 11:04)

Ty tak kecas,proc ti neverim?asi ze jsi hnusny nadrzenec co pise jako zena.

Mamka (Čt, 15. 4. 2021 - 09:04)

Kluci co to tady provadite,zavrete se do pokojiku a pekne si ulevte,muj Tadeas si taky tak moc mackal pindika az jsem ho vzala do ruky a stacila chvilicka a jeho prvni vystrik v zivote byl na svete,myslela jsem ze omdlel jak byl uvolneny,prakticky jsem ho odpanila,kuzicka jde stahnout volne pri stoporeni a seminko se uz barvi vic do bela,to prvni bylo skoro pruhledne,jenom takovy naznak bileho slemu,tak ze kdyz potrebuje jsem tady jako poradna matka,stud musi stranou.

Lukáš (Pá, 9. 4. 2021 - 08:04)

Ne, pouze mezi matkou a synem. Jsme doma pouze s matkou, máma se z tátou rozvedla když mi bylo 5.

Petra (Pá, 9. 4. 2021 - 09:04)

Písni na [email protected] a pokecáme

Lukáš (So, 10. 4. 2021 - 10:04)

Kolik ti je ?

Marcela (St, 7. 4. 2021 - 22:04)

Dnes jsem přišla z práce a syn si zase hrál s vibrátorem. Na posteli měl dané ještě nějaké další moje hračky. Neměla bych mu koupit vlastní jenom pro něj?

Nechce o tom někdo víc pokecat na [email protected]

Marcela (Ne, 4. 4. 2021 - 22:04)

Dnes jsem se vrátila domů, tak jsem viděla syna, jak si u sebe v pokoji hraje s mým vibrátorem. Ležel na posteli, měl nohy nahoru a vibrátor si strkal do zadečku. Divím se jak se mu tam vejde. Měla bych ho nechat nebo mu říct ať to nedělá? Kdyby se o tom někdo chtěl pobavit soukromě tak mi napište na [email protected]

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 22:04)

Vůbec to neřeš a s někým cizím už vůbec ne , kluk se hledá a experimentuje . To je u puberťáků normální .

Marcela (Po, 5. 4. 2021 - 13:04)

Chci zjistit, jestli má někdo podobnou zkušenost a tak.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 22:04)

Spolehni se , takovou a podobné zkušenosti nás má víc .

Eliška (Ne, 4. 4. 2021 - 20:04)

Já jsem naopak kluka potrestala onanií. Je mu jedenáct. Měl tam dva kamarády a moc tam řádili, hlavně náš kluk. Tak musel vytáhnout pindíka a před klukama si to musel udělat. Už stříká, takže mu vystříklo semeno a docela dost, cákalo to na podlahu. Pak tam ještě musel stát na hanbě, s vystrčeným pindíkem.

Steve (Út, 6. 4. 2021 - 00:04)

??? Jako zdravá na rozum? Co jsi to za prase matku? Čumím co to existuje za prasata ... a kupodivu i ženský, matky. Vzpamatuj se!

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 21:04)

Od té doby co má padnoucí slipy které jsou uplé ,a lemy krásně tvarem kopírují anatomii těla , tím pádem velmi znesnadňují přístup k penisu syn už nemasturbuje, většinou to normálně dělal i před návštěvou ale od té doby co má znesnadněn přístup to dělá už jen večer a ráno v pyžamu, ale to se mi taky nelíbí , chci ho donutit ať si to klidně dělá , ale ne do prádla , třeba ve sprše, takže přemýšlím jak mu v tom zabránit v pyžamu.

Steve (Ne, 4. 4. 2021 - 00:04)

Ach jo ... No ty jsi ale matka případ. :o))) Hlavně mu nech zapařovat zbytečně nářadí, to je fakt dobrej nápad a nápomoc k neplodnosti. Že vy ženský musíte mít někdy tak debilní nápady ... to fakt člověk nepochopí. Radši si s ním normálně promluv na rovinu a vysvětli mu, aby si dělal tyto věci plánovaně ve vhodných chvílích a v ústranní, v soukromí ... hlavně né před někým druhým. Ani před rodiči se takové věci nedělají, natož cizími lidmi. Co jste to proboha za rodinu když nezvládnete si domluvit a nastavit takové jednoduché věci? A jeho otec, tvůj partner co ... ten se nezapojí na toto téma? Nebo už jste chlapa odkopli jako za v životě nepotřebného? Do výchovy se zapojují oba ... pokud to jde.

Abe (So, 3. 4. 2021 - 23:04)

Nebylo by lepší, než jej nepřirozeně omezovat, s ním promluvit a na rovinu mu stanovit pravidla? Moje matka to udělala hned jak se objevilo semeno a já to více méně dodržoval.

Reklama

Přidat komentář