Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 9. 4. 2021 - 23:04)

Petříček má USA občanství. Ať táhne, to je střet zájmů. Mne by zajímalo, jak by vyváděli, kdyby měl být ve vládě Rus i s Českým občanstvím.

aladin (Pá, 9. 4. 2021 - 22:04)

"Diskuze: USA plánují vyslat dvě válečné lodě do Černého moře"...Jahodo !!! "Recently, Director of Defense Capabilities and Management at U.S. Government Accountability Office Joseph Kirschbaum made the shocking announcement. According to him, the US military has lost its superiority over Russia in the electromagnetic spectrum." = Nedávno šokující oznámení učinil ředitel obranných schopností a managementu v americké vládní kanceláři odpovědnosti Joseph Kirschbaum. Podle něj americká armáda ztratila v elektromagnetickém spektru nadřazenost nad Ruskem.

aladin (Pá, 9. 4. 2021 - 22:04)

"Hamáček ovládl sjezd. ČSSD si zvolila jednobarevné vedení, kritici končí"...I kdyby ČSSD byla zlatá, tak kůli Hamáčkovi jim hlas nedám !!!

Návštěvník (Pá, 9. 4. 2021 - 22:04)

"Čeká nás tu nový Černobyl. Je ukrytý v podzemí, tvrdí obyvatelé ruské oblasti"...Nekope náhodou Sergej Jeremin za nějakou Americkou firmu ??? Ani bych se nedivil, politici jsou banda darebáků, kteří si chtěji naplnit své kapsy prachama a nikdy nemají dost !!!

SDFg (Pá, 9. 4. 2021 - 21:04)

Spodina společnosti, rasisté na anglickém fotbale. Nadávají na čechy jako rasisty a přejí jim zranění. I bývalí hráči Arsenalu se vyjadřují k remize se Slavie v smyslu, že měla být mrtvá a pohřbená. V žumách jako Daily Mail řeší proč Slavisté nepoklekli, když se na počest fair play obejmuli. Tak vypadá, že nám budou prostě násilím nutit slušnost...kopačkou a loktem do obličeje...Všude kde jsou angličtí turisti se vyplatí nejezdit, jsou to ožralí primitivové, ženy jsou vulgární a vyvalují se nahé a vůbec jim nevadí, že jsou kolem dospívající děti.
Angličané mají velmi rozsáhlou a na počet četnou spodinu společnosti, zhruba tolik spodiny jako je všech čechů a moravanů.

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 09:04)

Plebs je znakem kapitalismus a v Británii má obrovsku tradici a také se k němu tak chovají.Druhými exoty jsou ziskuchtiví nabobové. Britové jsou nyní mimo evropu a snaží se dělat si z Čechl domínium. Ať jdou dop.dele!

Návštěvník (Pá, 9. 4. 2021 - 22:04)

To je o čem mluvil Saša Tomský, ale je to sionista. Podporuje kapitalismus, ale ví, že tahle spodina to je nejchudších 10% lidí.Ti budou vždy rasisti, neonacisti, islámisti, xenofobové, sexističtí a budou prostě vždy číst tuhle žumpu jako Daily Mail fandící násilí proti top teamu střední Evropy, kam obrátili svojí xenofobií.

Návštěvník (Pá, 9. 4. 2021 - 22:04)

Samozřejmě , hrubá ekonomická nerovnost je to co žene lidi k radikálům levicovým , pravicovým a náboženským . Toho , kdo se má dobře , těžko přesvědčí aby šel za nějaký pochybný ideál bojovat .

Penelopa Digbig (Pá, 9. 4. 2021 - 10:04)

Já třeba bych to doporučoval i single gender identifikovaným lesbám, orientovaným hetero. Že by si to udělali před prvním umělím oplodněním. Třeba na ně porod přijde náhle, nestihnou dojet na objednaný porod pro vulvu šetrným císařským řezem a jejch vulva již nebud elastická co bývala.
Dělá se to tak, že stam plácne sádra a ta se nechá ztvrdnout. Doporučuji.

Návštěvník (Pá, 9. 4. 2021 - 10:04)

Také a je to jev co sem jde z ameriky, že muž si před prvním dítětem ženy nechá uděla její odlitek vulvy a z toho nechá vyrobit bustu nebo reliéf, případně flashlide odlít z silokunu, aby mohl vzpomínat na to, jak vypadala před dítětem a mastrubovat při těhotenství.

Návštěvník (Pá, 9. 4. 2021 - 10:04)

Němci a jejich duch protestantského kapitalismu využívají celosvětové zdroje skrz finančně kapitalistický mechanismus. Vždyť vydrancovávají české firmy, kde pracují lidi jak roboti na autech , které nám sice částečně zaplatí, ale pak zas draze prodají. Co tohle má za výhodu?! Nemáme české auto, tak Tatrovku.
To samé s sputnikem5, to samé s prdukty z Liedlu. Jak jinak než drancování pralesů a stavbou enormních plantážích, by mohli dovésti litry džusu za 39,90Kč litr lisované pasterizované šťávy na Český trh?

Návštěvník (Pá, 9. 4. 2021 - 09:04)

Rellyozita moderní doby předpokládá, že splátkoprostý relyový kyvadlový řidič bez vnějších a vnitřních zdrojů si dá ceduličku.NeŽEHAT!Já a rodina sama!
A vždy jeden bez člena rodiny a v případě blížícího se s mrťáku se svlékne a položí do lehu upažmo vzpřímo, aby s ním občan člen rodiny měl málo práce.Nový obč. zákoník počítá s možností žehu rodiných přísl. na vlastních pozemku. Kdo dnes má na to našetřit50 000Kč na pohřeb. To se tak rok před smrtí odhlásti a jít žít pod mostek a minidůchodeček co šel na miniboudeček posílat na účet pohřební agentůry, která tělo vyhledá pomocí čipu v boltci pod mostečkem.

9.4. (Pá, 9. 4. 2021 - 10:04)

Ano a je to tady. Bohuš Klepl v pořadu Jana Krause řekl moc pěknou věc,že ženy mají menopauzu a muži andropauzu. Ten nápad s tím splátkovým kalendářem u pohřební služby špatný není.

Návštěvník (Pá, 9. 4. 2021 - 10:04)

Šetřit na dobrou pohřební službu se vyplatí. V rámci zdravotního pojištění.

9.4. (Pá, 9. 4. 2021 - 08:04)

Můžeme to možná nazývat i komunitou z cyklu Emeritní rektoři MU nebudou je muset na ulici obcházet uctivým obloukem,asi tak.

Cynik - realista (Pá, 9. 4. 2021 - 05:04)

„Velikonoční rozvolnění naproti extra tvrdému lockdownu, který byl avizován a téměř skoro vyhlášen, jenž byl ale za pár dní raději odvolán a neuskutečněn. Jinak poměrně loajální Němci už toho mají dost. Církev a například Bavorsko si vynutilo volnější Velikonoce. Také lobby zaměstnavatelů pravděpodobně zasáhla do konečného rozhodnutí spolkového kancléřství, které může být poměrně fatální. -----

Velikonoční svátky křesťanská církev v Německu velmi tlačila, aby jejich ovečky mohly osobně do kostela a nikoliv jen sledovat mše on-line na internetu, jak bylo v původním návrhu. K obveselení několikamilionové turecké menšiny a vyznavačů jiných náboženství se už tak zdeptaní lidé chtěli zúčastnit oslav nejvýznamnějších křesťanských svátků tápajíce, zda navštívit kostel, mši, či raději zůstat doma. Toto velmi těžce nesou především starší obyvatelé Svobodného státu Bavorsko, a proto také tento stát „zarebeloval“ v berlínském kancléřství. Přidaly se k tomu kupodivu i jiné spolkové země, na rozdíl od Bavorska poměrně ateistické. „Že nemůžeme užívat svátky, je prostě skandální,“ říkají manželé, kteří z finančních důvodů žijí v západních Čechách, ale „pro důchod“ si jezdí do Pasova. „Němci se do své domoviny dostanou přece jen lépe než vy, Češi.“ -----

K tomuto chaosu se přidal binec ještě větší, a to problémy v registraci starších občanů, nedostatek prakticky všech vakcín, a to zdaleka nejen AstraZenecy. Na podzim loňského roku byla minimálně Evropa zaskočena smělými ambicemi Spolkové republiky Německo v podobě velkolepých očkovacích center nejen na výstavištích, v kasárnách či třeba v bývalém berlínském letišti Tempelhof. Start byl vpravdě grandiózní, ale postupem času se ukázaly neřešitelné problémy – registrovali se starší občané v sociálních zařízeních, ale na ty osamocené, ve svých domovech, se poněkud pozapomnělo. Ti, kteří neměli mladší příbuzné, se ocitli v nezáviděníhodné situaci, která ostatně není ničím novým, toto známe nejen od nás, ale třeba také z Francie.“

(https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nemecko-oslavilo-Velikonoce-A-ted-Epidemiologove-jsou-v-hruze-Prudky-narust-nemocnych-muze-dopadnout-i-na-nas-PL-zjistovaly-situaci-659911) ---------- Je to jen pár týdnů, kdy Německo usilovně kritizovalo naši republiku a omezovalo vycestování našich občanů, a koukejme, hleďme… karta se obrací, každý chvilku tahá pilku… Vysoká cena za to, že „ křesťanská církev v Německu velmi tlačila, aby jejich ovečky mohly osobně do kostela a nikoliv jen sledovat mše on-line na internetu, jak bylo v původním návrhu“... Opravdu bylo nezbytné vyrazit do kostelů? Opravdu nestačilo jen čučet na televizi, či internet, a pokud by se ty ovečky při sledování mše on-line nudily, mohly přece přepínat na „hodnotné“ seriály, snad je vysílají i v N ěmecku… Nebo si to mohly osvěžit „vysíláním pro dospělé“, tedy péčkem, pro jedince méně bystré… -----

„„Je to pro nás ostuda,“ říkají zmiňovaní manželé – důchodci. „Německo bylo v posledních desetiletích vzor a nyní se budeme stydět, jak to tady u nás neklape…“ - Tak končí citovaný článek… co ty na to, Jahodo?

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 9. 4. 2021 - 23:04)

další proruský web !!To mě nezajímá.....nyní jdu spát a jsem zvědavej co se mě bude zdát,Hodně se mě zdá,že létám s letadlem,anebo rogalem nad naší dědinou....hhhmmm....zajímavé sny.

Cynik - realista (So, 10. 4. 2021 - 05:04)

Jahodo, pro tebe je přece proruským webem úplně všechno, z čeho netryská stupidní proamerická a prounijní propaganda, schopná ovlivnit především duševně méněcenné jedince, nebo jedince vykurvené a křivácké, čekající od papouškování podobných hovadin prospěch, či finanční profit – typickým příkladem je banda všivých politiků, či „hyeny“, jak výstižně nazval pan prezident žurnalisty… ----- „To mě nezajímá“, píšeš... a raději přemýšlíš o to, co se ti bude v noci zdát… Prostě, jako malé dítě, které doufá, že zavře oči a strašidlo zmizí… a není div, že informace obsažené v mém příspěvku pro tebe byly strašidlem, prostě fakta, která nedokážeš vyvrátit… Psal jsem přece o sousedním Německu, kterému hrozí prudký nárůst nemocných v důsledku toho, že si katolická církev vydupala místo velikonočního tvrdého lockdownu naopak velikonoční rozvolnění… Němečtí pánbíčkáři prostě museli lézt do kostela, nemohli v nelehkých dobách čučet na mši na internetu, či v televizi… a že tímto sobeckým a tmářským postojem odsoudili mnohé spoluobčany k nemoci, či dokonce ke smrti? Malý problém… z toho se vyzpovídají, hodí drobáky do kostelní kasičky, prostě dokonalý a velkolepý švindl, a katolické pokrytectví, pochopitelně.

ShabbaTot-Jahoda (So, 10. 4. 2021 - 05:04)

to jsem si nevycucal z prstu.Stačilo zadat do vyhledavače proruský web a web který mě dáváš jako odkaz a vyjelo mě to.Mluvíš o pokrytectví ?Ty,který nad ruskou dezinformací cvrnkáš do trnek a bez které nemůžeš být,aniž bys dostal absták?Proč ti vadí ,že je to proruský web a děláš že jako není?To si kurva myslíš že lidi jsou blbí jako ty?Takže mě zde nemluv o pokrytectví a nenasírej mou jahodovou inteligencí,za všema odkazama co sem dodáváš stojí ruská dezinformace a ne že ne.Nu a co se týče obsahu ryzího jádra pudla námětu a to je čínský vir v zemích německých,tak to nepopírám že můžeš mít pravdu....můžeš.

Cynik - realista (So, 10. 4. 2021 - 06:04)

Jahodo, pro tebe je argumentem, že jedni propagandou zcela zmanipulovaní bezmozci označí některý z webů jako proruský, aby to jiní propagandou zcela zmanipulovaní bezmozci brali jako bernou minci? "Stačilo zadat do vyhledavače proruský web a web který mě dáváš jako odkaz a vyjelo mě to." ----- Udělej si malý experiment... zadej do vyhledavače třeba "zločiny církve"... a budeš asi "mrkat na drát"... Stejný postup... ale předpokládám, že zareaguješ podstatně jinak, než u těch "proruských webů"... Už svítá? Zkus myslet vlastní hlavou, a nespoléhat s alibisticky na to, že někdo označil jako proruské ty weby, které přinášejí informace v rozporu s oficiální propagandou... ---- "To si kurva myslíš že lidi jsou blbí jako ty?" Ty jsi po ránu kurva sprostý? Podívejme... a neměl bys tuto otázku pokládat před zrcadlem sám sobě? "...za všema odkazama co sem dodáváš stojí ruská dezinformace a ne že ne"... nu, o tom dost silně pochybuji... zato nelze pochybovat, že tvé silně potlačené vlastní myšlení má na svědomí úspěšná proamerická a prounijní propaganda.

Reklama

Přidat komentář