Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Martina (Ne, 4. 4. 2021 - 17:04)

Je fajn, že jdeš do práce. Viděla jsem to video a to není k životu, takhle tam sedět vedle sebe a oba zíráte do mobilu. Bylo mi z toho skoro smutno. Milčo, hlavně se neupínej k otvírání okresů, situace za týden může být horší. Vidím to na sídlišti, samá návštěva. Obávám se, že se to projeví rychle. Státy kolem nás přitvrzujou, tak se máme na co těšit. Ale to středeční nakouknutí do léta, tady 25 stupňů, bylo skvělý. Tak aspoň na to teplo se můžeme už těšit. Líbí se mi Andrea, jak dodržuje Velikonoce. To je hezký. Já na vše letos kašlu, vůbec nemám náladu.

Miluna (Ne, 4. 4. 2021 - 18:04)

A ještě sem ho tajně natočila jak si ubaluje:-))

Martina (Ne, 4. 4. 2021 - 20:04)

No sedět mi chlap takhle celý den v kuchyni, tak ho vezmu pánvičkou! A aby mi koukal pod ruce co dělám, to bych byla taky v garáži. Ještě, že jdete do práce, tohle by se člověk zbláznil. Zaujalo mě to balení, kdysi jsem kouřila a taky jsme si v hospodě balili, byl to chutnější tabák. Ale to je hodně let zpátky. Sergej tam vypadá jako můj chlap :-). Ale ten má už 55 let. Jinak 186 cm a 82 kg. To video jsem zkoukla jen kousek, je to hodně dlouhé. Až bude víc času. Co mě zaujalo, tak ten pán co tam taky leží, tak je tak tlustý, že sotva dýchá. Já mám názor, jako většina tady z žen. A hlavně klid, moc to neprožívat, zbytečně se nestresovat zprávami. Taky to kolem mě vzalo pár lidí. Z toho je mi zle, ale nic nenadělám. Asi rok se nemůžu zbavit rýmy. Jen v létě polevila. Kolem mě lidi padli, zjistili jim kovid a já pořád nic nechytla. Radši klepu do dřeva. Tak si říkám, že třeba ta Dr.Peková měla pravdu, že když člověk už ten jeden druh viru má, druhý se už do něj nedostane. Tak tu rýmu ani neřeším, třeba mě chrání. Co já vím. Jinak ty hádky okolo kovidu mě štvou. Nikdo nic nevíme, tak proč se ještě hádat.

Miluna (Ne, 4. 4. 2021 - 21:04)

Tak to je dobrý tak nakonec máme podobný chlapy jo:-) .Sergejovi bude 36.No ten rok mě tak vyléčil že radši už budu kdekoliv dělat.Já to chci mít jako Andy jak psala že si v práci odpočine zase od jiných starostí.No a to video,já jen i kdyby měli kouskem pravdu,tak je to zajímavý protože já z toho takovej pocit mam dávno ale zároveň i že tu nějakej sráč je,tak taky.Ono je to tak hluboký téma a já to neumim vyjadřovat ale ten chlap a pak hlavně i ta holka prostě říkaji to co vnitřně jako cítim.Tak já nevim.Ale přesně jak píšeš nikdo nic nevíme a pravě mi ty hádky taky pak jsou líto.Pak se hádaji i lidi v rodinách.A s tou rýmou si mi překvapila,já taky radši nebudu o sobě psát nic,na protilátkách sem nebyla tak nevim nic jak sem na tom ale máme obě společný tu rýmu.Zajímavý co? Taky za den občas smrkam a právě jak dam respirátor tak mi začne z nosu vodovod a v tom se pak nedá být.To by i pak Peková měla pravdu co.Ale člověk fakt neví.

Miluna (Ne, 4. 4. 2021 - 18:04)

Jo tak si to viděla.Hrozný viď jak tady takhle sedíme.To je prostě pak někdy z toho ponorka a k tomu oba bez řidičáku a představ si to na podzim a v zimě a jak do toho předtim chlastal to bylo prostě psycho a pak jak sem byla jen v té garáži v té zimě,no totální psycho prostě to bylo.Takovej život co? Kdo by z toho nemagořil a k tomu malej prostor.A jestli ses na videu všimla tak to křeslo je u sporáku kde on sedí a vlastně i při vaření mi čumí pod ruku.Je to malej byt ale jemu to je jedno,je rád za menší nájem.A teď ke Kovidu,sdílela sem na fb teď video.Je zajímavý že tam popisujou to jakej sem měla z Kovidu já celou dobu pocit.Myslim si že existujou dvě verze.Buď tu máme opravdu nějakýho umělýho nebezpečnýho hajzla a nebo maji pravdu ty lidi na tom videu a nebo je pravda mezitim.Je to k zamyšlení.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 15:04)

Nejde o Milunu ani o Jirku.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 15:04)

A o co jde?

Anonym (Ne, 4. 4. 2021 - 14:04)

No Jirka psal, že nová paní je hodná,Jirka pracuje a stará se o děti, pravý opak Miluna, takže tak

Jirka (So, 3. 4. 2021 - 23:04)

Miluno kdo z nas dopadl hur? Ani nevim jestli to vis,nic si tu o tom nepsala,tak nevim.

Miluna (Ne, 4. 4. 2021 - 12:04)

Vůbec nějak nechápu tvoji zprávu.

Miluno (Ne, 4. 4. 2021 - 14:04)

Kdyby se Jirka rozepsal, jak to má s novou známostí ( jestli podobně jako ty se Sergejem ), nebo je taky bez práce jako ty, nebo kvůli uzávěrám všeho a má z toho už depky. Ale jak to napsal se nedá ani zareagovat. Nejlepší by bylo, kdyby se rozepsal a trošku si tím i ulevil

Miluna (Ne, 4. 4. 2021 - 14:04)

Jo viď taky vůbec nic nechápu z tý zprávy.Bude to muset jedině rozepsat.Ale já od úterý jdu do práce.Já už prostě nevydržim žít jak ten poslední rok tak zkoušim cokoliv.Jen sem zjistila že uživit se měsíčně cca 36 chlapama neni žádná prdel a nemam na to ani náladu a neni to nic lehkýho vzhledem když nejde poskytovat komplet všechno a do toho to doma člověk musel tajit,proto sem se rozhodla jít dělat radši zas normálně.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Miluna to neví.

čtenář (So, 3. 4. 2021 - 23:04)

Tak já musim napsat že už jsme tady vlastně jako taková rodinka:) i s anonymama:)) , ale známe se několik let, tak už je to takový trochu rodinný.

Luboš (So, 3. 4. 2021 - 22:04)

Ty jseš tak skvělá Milčo. Doufám že už se brzy sejdeme. Co ten kámoš, pořád si mu nepsala a jiný chlapi?

Miluna (Ne, 4. 4. 2021 - 12:04)

Kámošovi sem tak přes týden nepsala ale nevim co mu mam napsat proč sem nepsala,určitě tam od něj budu mít plno zpráv až to otevřu kde mi hledá.A jiný chlapi zatim nic.Nechala sem si jen toho Rusa.A co děláš dnes? Okresy prý možná uvolní po 12.4..jestli zase to nezmění.

Návštěvníku (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

něco na Alešovo tvrzeni bude. Miluna je pravdivý člověk, na nic si nehraje. Když je jí blbě nebo je naštvaná nebo má radost z Alešova psaní - poznáš z volby slov a skladby věty. Ty emoce tam jsou. Zkus se zamyslet, Miluna je sama sebou. Ale lidé, kteří tady Miluně hrdinně nadávají, bývají v reálu ( doma nebo v práci ) tááákhle malincí.

Miluna (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Moc krásně napsaný, děkuju.Potěšilo mi to ať si kdo si.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

Ale já ji ani nenadávám. Já ji mám rád. Jen si nejdřív musí ověřit, co zase na ní Ales nachystal

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

Tady jde o morální kredit. Tak to ani náhodou. Jinak tohle tady kdysi psala Kača. Jsi to ty ? Že Miluna má srdce na dlani a lidem první nenadává. Kačo?

Reklama

Přidat komentář