Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 4. 4. 2021 - 14:04)

Jo viď taky vůbec nic nechápu z tý zprávy.Bude to muset jedině rozepsat.Ale já od úterý jdu do práce.Já už prostě nevydržim žít jak ten poslední rok tak zkoušim cokoliv.Jen sem zjistila že uživit se měsíčně cca 36 chlapama neni žádná prdel a nemam na to ani náladu a neni to nic lehkýho vzhledem když nejde poskytovat komplet všechno a do toho to doma člověk musel tajit,proto sem se rozhodla jít dělat radši zas normálně.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 10:04)

Miluna to neví.

čtenář (So, 3. 4. 2021 - 23:04)

Tak já musim napsat že už jsme tady vlastně jako taková rodinka:) i s anonymama:)) , ale známe se několik let, tak už je to takový trochu rodinný.

Luboš (So, 3. 4. 2021 - 22:04)

Ty jseš tak skvělá Milčo. Doufám že už se brzy sejdeme. Co ten kámoš, pořád si mu nepsala a jiný chlapi?

Miluna (Ne, 4. 4. 2021 - 12:04)

Kámošovi sem tak přes týden nepsala ale nevim co mu mam napsat proč sem nepsala,určitě tam od něj budu mít plno zpráv až to otevřu kde mi hledá.A jiný chlapi zatim nic.Nechala sem si jen toho Rusa.A co děláš dnes? Okresy prý možná uvolní po 12.4..jestli zase to nezmění.

Návštěvníku (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

něco na Alešovo tvrzeni bude. Miluna je pravdivý člověk, na nic si nehraje. Když je jí blbě nebo je naštvaná nebo má radost z Alešova psaní - poznáš z volby slov a skladby věty. Ty emoce tam jsou. Zkus se zamyslet, Miluna je sama sebou. Ale lidé, kteří tady Miluně hrdinně nadávají, bývají v reálu ( doma nebo v práci ) tááákhle malincí.

Miluna (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Moc krásně napsaný, děkuju.Potěšilo mi to ať si kdo si.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

Ale já ji ani nenadávám. Já ji mám rád. Jen si nejdřív musí ověřit, co zase na ní Ales nachystal

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

Tady jde o morální kredit. Tak to ani náhodou. Jinak tohle tady kdysi psala Kača. Jsi to ty ? Že Miluna má srdce na dlani a lidem první nenadává. Kačo?

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

Jak?

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Dnes jsem se dvakrát od srdce zasmál. Poprvé když sem se dozvěděl, že Petrková chce prozkoumat vrtulník, kde zahynul Petr Kellner a teď, když vím, že Milunka má morální kredit. Díky, díky

Aleši, (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

proč s Milunou píšeš jako s dementem? Nebo co to má znamenat s tím morálním kreditem?

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Přesně jako minulý týden. Z ní dělá akorát husu.

Anonym (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

No on člověk na depresivech je asi bez emocí ne?

-Aleš- (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Vyjadřuj se jasně, určitě bys to zvládl. Já nejsem na antidepresivech ani nemám deprese. Trpím DPDR a to mě zbavilo emocí. I když i to má své hranice a někdy se dokážu pořádně nasrat nebo naopak rozesmát. Ale většinou mě okolí moc nezajímá, jsem spíš obrácenej do sebe.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Milčo a měřili ti někdy ten morální profil?

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Když porodila 7 dítě retardovanýmu Marianovi v chatrči

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

Ale je to úžasný, když vy dva se sejdete. Aleš něco drmolí, většinou jakej je king, do toho něco plácne Miluně, ta z toho má orgáč i když nemá tucha o čem jde řeč. Dobrá (_._)

-Aleš- (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

Proč hned tak expresivně? Stačilo napsal, že si já a Miluna na diskuzi rozumíme. Nevím jak by to bylo v reálu, ale tady se chápeme.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Abys to líp pochopil. A Miluna nezklamala. Očekávám Otu aby potvrdil, že Miluna má vysoký morální kredit a Luboš by to mohl potvrdit taky. Tak by byla celá skvadra Morálních po kupě

Reklama

Přidat komentář