Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Milunko, jestli chceš chlapa, kterej po tobě nebude chtít sex, tak asi musíš hledat nějakýho staršího kterýmu se už neplaší hormony. To už je můj případ. Luboš nedělá nic špatnýho, on je tak nastavenej od přírody. Mladí chlapi sex potřebují a až s poklesem testosteronu klesá i libido. Já to na sobě pozoruju, že už radši dávám přednost pohodlí před touhou po sexuálním dobrodružství. Proto už moc nemám zájem o cigánky, protože to je jenom o sexu. S tou feťačkou to bylo jiný, líbilo se mi jak jsme se v noci projížděli autem a dělali jsme různý srandy a ten orál byl jenom taková třešnička na dortu abych měl důvod jí dát nějaký peníze. Ona o sex zájem neměla žádnej, protože jediný co chtěla bylo si střelit heroin. A co se týče počasí, tak souhlasím s tím anonymem kterej psal, že je dobře že se počasí zase vrátilo k normálu a naplnily se podzemní vody. Já si pamatuju, že na základce jsme jezdili lyžovat na hory v dubnu. Zajímalo by mě jestli je to nějakej přirozenej cyklus přírody nebo důsledek omezení letecké a pozemní dopravy.

lalla1 (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Teda Aleši, teď jsi mě rozesmál s těma hormonama:))) Ale vzpomínám, jak jsi byl do té cikánečky zamilovaný a jak jsme to tady řešili. Jinak jasně, je dobře, že prší. Já si jako holka vzpomínám, že poprve, kdy jsme šli do školy vyletnění byl 1. máj.

-Aleš- (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Já jako starej chlap jsem zblbl z mladý a pro mě krásný holky. Ona mě jenom využívala, tak jako ještě několik dalších chlapů. Akorát já jsem měl výhodu, že jako jedinej jsem ji nechal u sebe bydlet a vozil jsem ji po celé jižní Moravě k jejím příbuzným. Proto ke mně přilnula víc než k ostatním a mně se to líbilo, protože mě vytrhla ze stereotypu zalezlýho jezevce. Jinak ten náš vztah za nic nestál. Ovšem kdyby se zase ozvala, tak jí zase pomůžu.

lalla1 (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Jo byl jsi neskutečně zamilovanej a si dvakrát jsi si ji znova nastěhoval tuším...A taky blahopřeju, ještě že to Kača připomněla :)

Anonym (Út, 13. 4. 2021 - 15:04)

No Miluno, začínají problémy s dětmi,to co prožívala tvoje máma budeš mít teď ty.No alespoň uvidíš co si tvoje máma zkusila, ještě že máš jen dvě

Miluna (Út, 13. 4. 2021 - 15:04)

To já ale nebyla až taková býčí hlava jako kluk.A Zdena je v pohodě,ta i říká že až jí padne 18 tak se osamostatní.A kluk to je horší,on je z něj nějakej samotář.Je jen zalezlej a ta zima vše kurví že ani pak se mu nechce ven.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 16:04)

Zdena bude v 18 ve třeťáku na střední. Těžko se osamostatní. Čekaj jí dlouhý studia jestli chce ve zdravotnictví něčeho dosáhnout.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 15:04)

Jo, ty jsi v jeho věku už ošukala půl Žatce a měla dvě děti.

Miluna (Út, 13. 4. 2021 - 15:04)

13:36 ale copak nevidíš jak sem se v něčem změnila? Povlečení mam a bylinky dal do truhlíku Sergej.Byt udělat hezčí nevim jak.Je to tu malý,přeplácaný věcma.Teď mi ještě dorazila máma,volala a pořád jí dělá starosti muj kluk!! Začla brečet do telefonu,no na to nemam nervy.Tak jdu za klukem vše mu říkam,ten mi jen posílá pryč a vyhazuje mi.Chybí jim režim a jezdit do školy no.Ale co já zmůžu,snažim se ale neni to s nim snadný už s takhle velkym klukem! Od zítra mu rozdam úkoly ale teď jestli je splní.No a já asi dnes dam garáž po delší době.Chci mít klid a ven se zase nedá.No tak tim hůř že mi žádnej nemá rád jako člověka,možná jedinej Alešek ale ostatní jen prostě v hlavě sex.Je smutný nemít dobrýho kámoše,kterej by dal mužskej pohled,popsal by nebo popovídal o čemkoliv ale nemotal do toho sex.Nejde to s žádnym.Nebo mam smůlu že sem takovýho nepotkala.I Ota ve skrytu čeká na sex Martino.A vy máte nějakýho chlapa kterej by vás bral jen na svěřování bez ničeho sexuálního?

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Tak proč za Alešem nejedeš? Udělej si celodenní výlet, dáte si někde venku kafe, ukáže ti Brno. Když je to kámoš a nechce po tobě jedinej sex tak na co čekáte ?

-Aleš- (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

To by bylo drsný, kdybych vlezl sem na diskuzi a přečetl si příspěvek od Miluny, že přijela do Brna na hlavní nádraží. Fakt nevím co bych dělal. Asi bych zpanikařil a hrál mrtvýho brouka :-)

Anonym (Út, 13. 4. 2021 - 15:04)

Jo ale chce plachnout

Anonym (Út, 13. 4. 2021 - 15:04)

Miluno na sex by tě chtěli všichni,ale domů ani jeden

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 15:04)

Ale ona má doma chlapa .

Miluna (Út, 13. 4. 2021 - 15:04)

Tak se Sergejem je to taky nějaký divný skrze povídání.On se třeba zasměje něčemu co mě nerozesměje a když se směju něčemu já tak mi řekne že je to trapný.Pak třeba se něco rozpovídam a on mi řekne ať si to říkam s ženskýma že ho to nezajímá.Tak pak přestanu mluvit a on mi vyčítá že nemluvim a mlčim.Nevim,tohle je o hovnu prostě.

Miluno (Út, 13. 4. 2021 - 14:04)

Žádnej mužskej, který tě zná tady z diskuze nechce být jen tvůj kamarád. Osloví tě jen kvůli sexu.

anka (Út, 13. 4. 2021 - 14:04)

ale jo,jenom sukejte.poradne se prosukejte. milunka potrebuje do picky ocasky,jeden za druhym dnu a ven

Anonym (Út, 13. 4. 2021 - 13:04)

Miluno s tebou je to těžký.Žadný zájmy,nic tě nebaví,doma svinec.Co třeba udělat být hezčí, něco si přečíst aby jsi nebyla blbá,koupit konečně povlečení a nespat jak cikáni, zasadit kytky a bylinky do truhlíků.Jsi jen do tý hospody.Jo a o morálce nemluv, děti v adopci, krádež peněz vězení, AIDS

Martina (Út, 13. 4. 2021 - 14:04)

To mi připadá, jako by mi někdo radil, ať začnu poslouchat dechovku, chovat králíky a místo cestování mám trávit dovolenou na zahradě. Tyhle rady zbožňuju.

bianka (Út, 13. 4. 2021 - 12:04)

Miluno, ty si odporuješ. Chceš být čistá od těch věcí, ale ještě nedávno jsi chtěla rozjet erotickou živnost. A nevymlouvej se, že to bylo nedostatkem peněz. Už tehdy jsi mohla stát u myčky.

Reklama

Přidat komentář