Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 10:04)

To už budete chodit každýho půl roku?

Kača (Ne, 11. 4. 2021 - 10:04)

Druhá dávka vakcíny Astra Zeneca se dává po 12 týdnech.

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 11:04)

Já myslel že si měla první dávku Pfizera?

Kača (Ne, 11. 4. 2021 - 11:04)

To ne... Chytla jsem v lednu angínu, tak jsem o termín přišla a šla až za měsíc na Zenecu.

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 13:04)

Lallo je divný jestliže má známá potvrzený Covid že jí dávají antibiotika.Vždyť na viry antibiotika nefungují a naopak můžou oslabovat imunitu.

lalla1 (So, 10. 4. 2021 - 14:04)

Taky jsem si říkala. vysvětluji si to tím, že protože si covid test nechala udělat až po víc než týdnu, rozeběhl se zánět v těle a teď do ní lékař cpe vše možné, co by jí mohlo zachránit život. Takže asi i antibiotika a kortikoidy. Isoprinosine už nezabral. Každopádně až se z toho dostane a budu vědět více, upřesním. Ono je docela možný, že jak je pořád v horečkách, tak neví co bere.

Andrea (So, 10. 4. 2021 - 13:04)

Lallo, Bianco, když jsem na tom mizerně, pustím si jakýkoliv koncert Andreho Rieu,tenhle Nizozemec mě vždycky postaví na nohy.Vzpruha a energie.Navic pěkný chlap

Andrea (So, 10. 4. 2021 - 13:04)

Lallo, cítím mírné zlepšení u paní,no není hůř a to je dobře, manželovi přeji také klid.Zminila jsi Sokrata,v této době to sedí a mnoho lidí by si to mělo uvědomit.Bianko, zřejmě u dcery reakce na očkování.Take dodržujeme pravidla a musím říct, že nejsvedomitejsi jsou naše děti.

bianka (So, 10. 4. 2021 - 12:04)

Vím jen, že říkala, že i lékaři a sestry s kterými pracuje, měli problémy. Ale během tří, čtyř dnů to přejde. Jinak to moc nerozebíráme, má toho hodně v práci. Jinak já vyčkávám... jako Mia. :-) A dodržuji 4R. I když i tohle může zklamat. Tak jako testy.

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 12:04)

Napsala jsem meil, jestli nespí, odpoví.

bianka (So, 10. 4. 2021 - 12:04)

Myslím že ne, ale zeptám se ji večer. Vím, že její spolupracovníci měli také podobné problémy. Bolest ruky, teplota 37,2, zimnice. Celou noc nespala.

lalla1 (So, 10. 4. 2021 - 12:04)

To se mi ale zdá jako očekávatelná reakce po jakémkoli očkování. Děti by mohly vyprávět. Neboj se.

bianka (So, 10. 4. 2021 - 11:04)

Dcera včera dostala vpichnutou druhou
Modernu, která ji nesedla. Tak trpím s ní. Snad bude nějaký čas chráněna. I když coronu chytne, měl by to být lehčí průběh. Měl, prý.

lalla1 (So, 10. 4. 2021 - 11:04)

Ahoj Bianko, je to jak říkáš. Vkcína nechrání před samotným corona virem, ale těžkým průběhem. neboli, může to chytnout, ale nemusí o tom ani vědět. Prosím tě, než jí to bodli, nechala si udělat v laboratoři IG test, jestli už coronu neprodělala a jestli nemá imunitu neboli obranné látky v sobě? To by vysvětlovalo, jestli je jí blbě.

lalla1 (So, 10. 4. 2021 - 11:04)

Lidi, chrqňte se, není to sranda, jestli se sem řítí ta brazilská mutace, před kterou současné vakcíny nebudou chránit. A neveďte debilní žabomyší války mezi sebou, jedeme v tom všichni

lalla1 (So, 10. 4. 2021 - 11:04)

Andy, jestli tady jsi, kamarádka stále bojuje, dobírá antibiotika, je to ještě nadlouho ale snad se to už zvrátí. Snad už se nedopracuje do stavu, kdy by potřebovala ten ventilátor. Lékař její kamarád k ní dochází, ten rakouský partner o ni pečuje. ................Co se týká mého manžela. Je relativně vpořádku, i když záchvat může přijít každým dnem. Neoperují ho- není v akutním stavu. Až přijde záchvat ze zánětu, nebudou ho opět moci operovat. A takhle dokola, šílený.

Kača (Ne, 11. 4. 2021 - 09:04)

Ahoj Lallo, takhle na tom byl můj kamarád v říjnu. Do dnes není v pořádku, je tam nějaké poškození mozku...Je mi tvé kamarádky líto, ale nemáš si co vyčítat...ale máš pravdu, je potřeba o sobě vědět. U nás se začaly plánovat odložené operace, tak když se nic nesemele, tak by se mělo začít operovat "nonstop" přes léto, dokud to počty pozitivních dovolí nebo to s personálem nešlehne... Manžel ani není zařazený do plánu?

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 07:04)

Tvůj nick nemá nic společného s tvým posledním napadáním. A o té spravedlnosti - to by byla debatka :).

-Aleš- (So, 10. 4. 2021 - 07:04)

A tak von ten Aleš to má těžší, protože se neskrývá za různé nicky. Potom si kdejakej jouda o něj otře svoje špinavý boty. Pravda může být různá a je relativní, tu má každej svoji, ale spravedlnost ta je jenom jedna. Smysl pro spravedlnost má jenom málo lidí, protože člověk, který za každou cenu vyznává spravedlnost je v této pokrytecké společnosti dehonestován. Většina lidí jedná tak aby měli ze situace nějakej profit bez ohledu na to co je správné.

M. (So, 10. 4. 2021 - 11:04)

Aleši, co se ti stalo? Vůbec tě nepoznávám

Reklama

Přidat komentář