Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 7. 4. 2021 - 12:04)

Andy máme to nějaký podobný s tou hlavou.Mě bolívá 3-5x za měsíc.A jak píšeš tak přesně,někdy hodiny a někdy třeba tři dny.A už sem v práci,zatim dobrý.Věnuju se kolem nádobí a mam volnej nos protože tu sem sama a když jdu k někomu tak si to nasadim,takže tohle dobrý.Ale sem teď trochu v šoku,koukla sem co mi psal ten kámoš.A já už nevim kdy to bylo ale jak sem měla strachy jak sem se ptala i Luboše i kámoše jestli by semnou nějakej nebyl když Sergej nedělal.Tak mi dnes kámoš napsal že doma s jeho asi pujdou od sebe a že by teda rád to dal dohromady semnou.Jenže ten je opravdu sexuální magor,to je ještě horší než Sergej a já někdy sotva zvládam Sergeje když to chce denně-dokonce i po práci a kámoše bych v tomhle už asi nezvládla když sem si představila žít s nim.A jinak když Sergej dělá tak já sem pak spokojená a dnes když Sergej odcházel tak mi pohladil po hlavě,tak pokuď by takhle držel a nevyváděl už blbosti tak by mi bylo blbý ho nechat.Vše záleží na něm.

Andrea (Út, 6. 4. 2021 - 18:04)

Lallo,dej prosím občas vědět,jak se paní daří.Ač paní neznám, myslím na ní, přišla o syna, už to je hrůza.

Andrea (Út, 6. 4. 2021 - 18:04)

Milu, není to dobré, že jsi dnes nenastoupila.Ja to mám teď lepší, mám triptany,ty většinou zaberou.Ja jsem tedy chodila do práce i tak,jen jsem si odběhla se vyzvracet a byla jsem jak mrtvola.Piju čaj z řimbaby, odpočinek,ne moc spánku, žádná čokoláda, ořechy, plísňové sýry.Zitra se překonej a běž.Pri mém nejhorším migrenoznim období jsem vážila i 45 kilo, hrůza.Drz se!!!!!

Miluna (Út, 6. 4. 2021 - 22:04)

Že nejsou dobrý ořechy to sem nevěděla Andy.Plísňové sýry mi nechutnaji a čokoládu,jako na klasiku mi to ani nereaguje ale když si dam kakaový mléko v pitíčku tak mi hlava chytá.Zítra už dělat jdu ale i se bojim abych vše zvládala.A kolikrát za měsíc ty migrény tak míváš? Nebo kolik jich nejvíc? Já si je zapisuju.Je to hrůza že ti s tim šla ta váha tak dolu.Dnes se mi vrátili děti a holka v pohodě ale kluk je nějakej zarostlej a nechce se nechat ostříhat a vypadá to jak když má na hlavě hnízdo.

MS (Út, 6. 4. 2021 - 17:04)

chtel bych Milunce lizat picku kdyz ma MS

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 18:04)

To je strašný. Co si zač?

Miluna (Út, 6. 4. 2021 - 14:04)

No bylo mi hodně blbě no! Je to lepší až teď i když hlava ještě bolí ale už zase aspoň sedim a je to snesitelnější.Neviděli jste někdo Prostřeno před pár týdny? Vařil tam cikán Milan Demeter a mam podezření že je to brácha mýho bývalého.Ale musim říct šikovnej kluk ten Milan.Snad z mýho cikánskýho syna bude taky jednou takovej šikovnej kluk.

Roman (Út, 6. 4. 2021 - 15:04)

Tak jsem se na Demetera podíval. Byl tam nejsympatičtější. A psali že vyhrál diváckou soutěž ale najednou že se spletli a vyhrála to nějaká bubácká holka typu Gréty:). A počasí strašný z něco jako června jsme skočili do ledna.

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 13:04)

Když má Milunka krámky, bolí ji hlavička a venku je hnusně, tak zásadně do žádný blbý práce nechodí!!!!! To už byste měli vědět !!!!

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 12:04)

Miluno,kdyby ti bylo tak špatně, tak ležíš, bliješ a máš jiné myšlenky.

Miluna (Út, 6. 4. 2021 - 12:04)

Dnes sem měla nastoupit do té práce ale je mi jak naschval zle! Dostala sem včera MS,dnes migrena jak prase,bliju,nejsem schopná ani dojít nakoupit.Andy já se bojim že sem se hned na začátek ukázala v blbim světle.Já se omluvila a řekla jak mi je a řekl mi ať dam vědět zítra a ještě se ptal jestli sem si práci nerozmyslela a já mu říkam že ne.Je mi zle i když sedim,já už nevim jak se toho zbavit.Prášek zatim nepomohl,je to dnes silný.Do toho šílený počasí.Tady -1 a vichr.To se posrali v dubnu s timhle!! Jdu si zase lehnout a zavřít oči,to je zase šílený tohleto.A Sergej v práci je ale ohledně Kovidu z těch chlapů tam nosí respirátor jen jeden z těch chlapů a Sergej se přidal k většině takže asi tam nemá nic,moc ho nechápu když se tak dřív bál a když se dotýká věcí přinesených z krámu tak si ruce desinfikuje.Vlastně sem ho jen z bytu viděla odcházet s rouškou,tak nevim.

Anonym (Po, 5. 4. 2021 - 20:04)

Jo a pár debilů řeší respirátory

Andrea (Po, 5. 4. 2021 - 20:04)

Tak ta paní si zaslouží žít a rozdávat radost, smutný osud

Andrea (Po, 5. 4. 2021 - 19:04)

Milá Lalo, přeji moře zdraví a životní pohody.Nic si prosím nevyčitej,bylo to její rozhodnutí.Zřejmě nechtěla obtěžovat, kdoví.Ač paní neznám, myslím na ní a posílám sílu, říkají, že v sobě mám zvláštní sílu a tu posílám.

lalla1 (Po, 5. 4. 2021 - 20:04)

Děkuji Andy, ona to moc potřebuje. Takový nešťastný příběh, mladá vdova, pak se jí v 22letech zabil syn. Velmi pracovitá a spoustu toho dokázala, navíc z prostředí, které znáš, mimo jiné roky pracovala na UCL.

lalla1 (Po, 5. 4. 2021 - 19:04)

Přátelé, mám dnes narozeniny a ráda bych vás oslovila trochu z jiné strany. Každý z nás má spoustu kamarádů blízkých i vzdálenějších, přítel, příbuzných. Mně se v těchto dnech stalo, že kamarádka, která není moje nejbližší, ale jsme v takovém celkem pravidelném kontaktu, se odmlčela, já to nějak nezaregistrovala. Pak jsem jí napsala, odepsal její partner. Je v těžké stavu, covid, jehož příznaky první dny naprosto oba podcenili. Nyní je ve stavu, že nechodí, on ji krmí, myje ji, podává léky na horečku, která neklesá a vše okolo. Nakonec si nechala udělat test, na isoprinosine už je pozdě prostě jí nazabírá. A já si říkám, jestli kdybych jí bývala nezavolala dřív, kdybych reagovala na to, že zmizela z FB, že jsem jí mohla pomoci, dokopat ji na testy dřív. nějak její stav ovlivnit. Co tím chci říci? Vnímejte své okolí, nikdy nevíte jestli někdo z vašich přátel nepotřebuje pomoc. Zdraví vás všechny Lalla.

Miluna (Út, 6. 4. 2021 - 12:04)

Nevyčítej si to Lallo.Jestli si v kontaktu s plno lidma tak se snadno přehlídne že se někdo neozývá.Ale jako zase hrozný jinak.Takže je doma s horečkama co neklesaji? To je pak pro tělo pěknej zápřah.A co tvuj manžel jak je na tom? Já si zas říkam že Mia o sobě nedává vědět.

lalla1 (Po, 5. 4. 2021 - 19:04)

Mio, hlubokou upřímnou soustrast, já vím, jsou to jen slova...ale známe se tady už roky a já vnímám, jak těžké dny prožíváš.

Anonym (Po, 5. 4. 2021 - 19:04)

Ota přece nemůže pracovat a už vůbec ne v respirátoru, víte co je to za hrůzu pracovat v respirátoru?

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 18:04)

Běž do nemocnice na brigádu a zjistíš jak to je.

Reklama

Přidat komentář