Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Andrea (Čt, 8. 4. 2021 - 14:04)

Milu, mám 0.Dnes, bramboráky a maso se zeleninou.Jsem ráda, že ti to jde.Ja mám dnes ještě volno, sloužím víkend noční.Zitra řízky a víkend vaří manžel.Kdy končíš?Jak to máš daleko do práce? Musíš Mhd?

Miluna (Čt, 8. 4. 2021 - 21:04)

Takže my máme Andy stejnou skupinu krve:-). Končila sem v 16h..Do práce to mam trochu dál, tak musim Mhd..Ale v práci dobrý,vyhovuje mi to.Uplně já prostě si toho vážim že můžu tam být sama a bez respirátoru.Jako potom vietnamci kde se mi dělalo v tom blbě je to očistec.Já vim že to máme uplně opačný a že ty v tom v pohodě vydržíš ale každej člověk jsme jinej viď.Akorát od pondělí mi chtěji dát i na prostřídání k výdeji tak tam to zas budu muset mít ale tak neni to jako v krámu.Bramboráky jsou taky moc dobrý,já dělala Kuřecí v kokosovosmetanové omáčce na kari a basmati rýže a ještě sem udělala pudinkový poháry.Až teď sedim.Po pravdě když mi netrápí migrena tak po tom strašnym roce proválenym v garáži pořád něco musim dělat.Já mam teď hrůzu z válení a z chlastu.Zanechává to ve mě zlý vzpomínky a zlej pocit.A taky zdravim Aleška.A na to co psal Luboš ještě kouknu.

Miluna (Čt, 8. 4. 2021 - 13:04)

Andy jakou máš ty krev? A sem v práci a odsejpá mi to od ruky a vážim si že tu sem sama a mam volný nos.A nevrátíme se k typum na jídla?

Andrea (St, 7. 4. 2021 - 17:04)

Milu, já alkohol nepiju, nechutné mi a vyvolává migrénu.Davam si míchané nápoje,nealko.Něco dobrého k snědku, většinou pak jdeme s holkama po obchodech a já po knížkách.Jo a hrozně nám s manželem schází divadlo,koupila jsem si nádherné boty do divadla a leží v krabici.Milu, chodíš na zkrácený úvazek? Máš tam myčku nebo děláš ručo?

Miluna (St, 7. 4. 2021 - 22:04)

Mam to na 6h..Mam tam myčku.To mi teda tady zase dávaji odhady.Přitom mě nic jinýho nezbývá než tohle vydržet.Vypadá to že můžu dělat bez respirátoru jen tohle a nebo ještě uklízečku ale to jen někde mimo hlavní provoz a Sergej je na tom stejně.Taky v tom dělat nevydrží,říká že to je tak pro někoho v kanceláři kdo se nepohybuje a spíš sedí v tom ale že když se fyzicky hýbe a hodně chodí a tahá těžký věci,tak říkal že se v tom nedá vydržet.A to byl dřív na to přísnej na ty opatření a teď to vzdal a dělá bez když vidí že to nezvládá,tak jsme na tom s nim i Aleškem stejně.Akorát teda sem mu připoměla že má blbý že má rizikovou krev nejspíš skupiny A a on mi odpověděl že je mu to u píči i když dřív nesnesl když vedle něj v krámu stál někdo s nosem venku a teď mávl rukou.Já mam zase například tu nejlepší krev nulu plus.A nevíš jakou máš ty Andy? V alkoholu už sem taky abstinent jak sem Andy nedávno psala.Ne že by mě nechutnal ale už ho nesnášim.Jestli jste byli zvyklý na divadla tak se ti nedivim že ti chybí.Dnes psali že do restaurace jen s negativnim testem.Tak ti Andy nevim jak si to představujou? Nějak si to neumim představit.Jako když někdo bude chtít do rest.tak si bude muset zajít někdy na akreditované místo na test a pak až ho pustí??? Já si myslela že třeba stačí samotest nebo před rest.bys udělala test ale takhle asi ne ty jo.Budou chtít z nějakýho akreditovanýho místa ale to mi přijde kvuli Rest.strašný.Nemáš šanci se rozhodnout spontáně.A peněz co to sežere navíc.No nevim nevim.

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 23:04)

Sergej má píču?

Miluna (Čt, 8. 4. 2021 - 12:04)

A ty si slyšel někdy chlapa říkat "je mi to u čuráka?

?) (Čt, 8. 4. 2021 - 12:04)

No, já neslyšela říkat ani jedno ani druhé. Tvoje děti a rodiče tak taky mluví?

:) (Čt, 8. 4. 2021 - 13:04)

Nedostatek slovní zásoby?

?) (Čt, 8. 4. 2021 - 13:04)

:))

Miluna (Čt, 8. 4. 2021 - 12:04)

To řekl Sergej.Rodiče ani děti to neříkaji.

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 14:04)

Pivko?

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 14:04)

Můj tip. 14 DNÍ. Nejdýl.

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 14:04)

10 dní za mě. O co hrajeme:) ?

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 17:04)

Pracovních? Můj tip je 20 dní. Ode dneška za 20 dní.

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 17:04)

To nedá

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 17:04)

Nemyslím pracovních. Myslím celkem.

Andrea (St, 7. 4. 2021 - 14:04)

Milu,jsem ráda, že se ti líbí, vydrž.No ten kámoš ani náhodou,to by bylo z bláta do louže.Se Sergejem jste se trošku užili, teď oba pracujete, vše se venku uvolní a ty se dočkáš těch svých hospůdek.Take se těším, až si s holkama sedneme na zahrádku na něco dobrého.Moře letos zase rušíme,bude to po vlastech českých

Miluna (St, 7. 4. 2021 - 15:04)

Jako bylo to pro mě překvapení co z kámoše vyrostlo.Tenkrát když sem tady psala před lety tak bych se k takovýmu hodila.Byla sem denně ovládaná sexem a chtěla sem to denně několikrát a teď Andy uběhlo několik let a já zjišťuju že už to neni takový.Kdybych to měla vysvětlit tak prostě už sex neni pro mě středobod,už mě až tolik nebaví.Ale před chlapama to tajim.Nevim čim to je,jestli je možný že věkem? Nebo já nevim jestli nejsem těch chlapů nějak jako přejedená.Trochu mě to trápí ale nevim jak se k tomu probudit.A co si třeba ráda dáš na zahrádkách? Já teď spíš potřebuju hlavně do vlaku a jet někam dál,to je asi co mi nejvíc chybí.Ale tohle žádnej chlap nechápe.Tak to se ti nedivim že moře rušíte.

Andrea (Út, 6. 4. 2021 - 22:04)

Milu,tak 5krat za měsíc, někdy hodiny, někdy dny.Milu, zítra na tebe budu myslet a neboj, zvládneš a nestresuj bude tě bolet hlava,tak zítra pravou nohou!!!!!

Reklama

Přidat komentář