Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 12:04)

Teď se méně testuje. S uvolněním to zase poroste.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 14:04)

Ale testuje se vlastně co? Vždyť Covid ani nebyl izolován.Začíná mi to připadat že jakékoliv onemocnění které vyjde s pozitivním testem je nazváno Covid,ale co přesně testy hledají když Covid nebyl izolován? Co když i kdyby lidi měli to co v minulosti ale test jim teď ukáže pozitivitu tak to nazvou Covid.Do toho začne pracovat psychika a stavy se zhoršujou.Má tady z toho ještě někdo stejný pocit?

? (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

Co?? genom viru byl izolován koncem r. 2019 a zveřejněn na začátku 2020. Nyní je dostupný skrze Evropský globální katalog pro archivaci virů a genový archiv NCBI.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 16:04)

Nevim už co je teda pravda. Každý říká něco jinýho.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 17:04)

Rozdíl je v tom co říkají ti, kteří s tím pracují a pak místní cvoci s IQ 70.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 16:04)

Dnes mi volala známá, že
Babiš ruší vakcíny a na covid se budou užívat jen prášky. Bylo to na
Seznamu, jen si pod titulem nepřečetla slovo satira.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

Určitě. Ota, Miluna, Aleš, Roman a Luboš. Ti určitě věří ty kravině, že sars-cov-2 nebyl izolovanej. Sice byl už asi v lednu 2020, ale proč se tím zabývat. Když pindat blbosti je tak snadné.

Luboš (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

Takhle si to nějak taky říkám. Ale zároveň neříkám že tu vůbec nic neni, jen toho třeba neni tolik. Ty lidi z videa od Milči to hezky rozebíraji. Je to k zamyšlení. Milčo jak dnes je? Tady den dneska úplně na hovno. Syn brečí že chce ven ale venku je hnusně a ta moje je zase mrzutá.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

A ty jsi kopec dobré nálady.

Ota (Po, 5. 4. 2021 - 12:04)

To je zase komedie. Ještě před týdnem jak je to v nemocnicích zlý a teď najednou přes Velikonoce prudce klesá počet pacientů a jsou propouštěni bezpříznakový a s lehkym průběhem. Miluško tovíže je to nejspíš tak jak říkaji ti lidé na videu.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

Místní blbci zase pokupě. 'Ano Miluško, rád se nechám od tebe pokadit'. Oťasi, tobě ušlo, že jsou 4 dny volna? Takže by spíš bylo divný kdyby čísla rostla? Uniklo ti, že byl 3 tejdny lockdown? Že se očkuje? A kterej mamlas zase vymyslel, že vir způsobující Covid nebyl izolovanej?

Ota (Po, 5. 4. 2021 - 16:04)

Tobě spíš uniklo že je lockdown půl roku.Tak říkalo se že už v nemocnicích nenechávaji bezpříznakový lidi nebo s mírnými příznaky a dneska zase psali že je pustili.Že vir neni izolován o tom začlo myslim Norsko a v Milušky videu tak tam to zas vysvětlují jinak.Prý je to udělaný počítačově a na základě toho ty testy,nějak tak to tam říkal.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 18:04)

Asi od úterý se ve velkých nemocnicích propouštělo ve velkém. Teda spíš se na to chystali, kdo půjde ve čtvrtek domů. Takže bezpříznakový, lehcí i středně těžcí pacienti s covidem šli na Velikonoce domů, do důchoďáků nebo do LDN. Ti lidi tam ale nebyly kvůli Covidu, ale např. se zlomenou nohou, po epileptickém záchvatu, onkologičtí co chodí ve všední dny na ozařko, ortopedičtí pacienti, co to holt už rozchoděj doma, gyndařské pacientky s pozitivitou, a podobně. A všechny tyto lidi odlifrovali pryč. Aby se nejen ulevilo přes svátky obyčejnýmu personálu, ale aby se udělaly kompletní dezinfekce prostor. A aby se nachystaly nemocnice na další pravděpodobnou vlnu. Je to stejný jako se propouštělo před Vánoci. Ještě něco nechápeš Otíku? Udivuje mě, že přiblblé Miluščino video chápeš, ale obyčejnou banalitu nepochopíš.

Ota (Po, 5. 4. 2021 - 18:04)

Když já v tom pořád slyšim strašnou blbost. Já si nemůžu pomoct. Lidi tam jsou jako jindy se zlomenou nohou,onkologičtí,maji problémy úplně jiný jako kdykoliv dřív ale že hledaji testama nemoc,tak tim jim naskakují ty čísla.Kdyby se nic nehledalo,nevěřim že by to bylo nějak zvlášť odlišný od dřív.Jako něco tu je co umí lidem zatopit ale různý pneumonie, byli vždy.Já jsem taky během života prodělal nějakých pár šmejdů co mi dali zabrat a musel jsem dýchat Ventolin nebo jak se to jmenovalo na průdušky ale dnes by řekli třeba Covid. Taky jako Luboš neříkám že tu nic vážnýho neni ale nějakou lévárnu v tom prostě cejtim. A můžete tu dělat ze mě vola ale je to můj šestej smysl.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 18:04)

Oto, toho vola ze sebe děláš sám. Zjisti si o kolik víc lidí zemřelo v roce 2020.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 18:04)

Kde nic neni, ani smrt nebere.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 17:04)

No tak když to říkaj u Milušky na videu, tak to jo.:))

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 17:04)

Ty místní blbe, cestovat mezi okresy je zakázáno chvíli. Proto šla čísla dolů. V Milušky videu můžou plácat co chtějí, třeba, že jsi pedofil.

Martina (Ne, 4. 4. 2021 - 17:04)

Je fajn, že jdeš do práce. Viděla jsem to video a to není k životu, takhle tam sedět vedle sebe a oba zíráte do mobilu. Bylo mi z toho skoro smutno. Milčo, hlavně se neupínej k otvírání okresů, situace za týden může být horší. Vidím to na sídlišti, samá návštěva. Obávám se, že se to projeví rychle. Státy kolem nás přitvrzujou, tak se máme na co těšit. Ale to středeční nakouknutí do léta, tady 25 stupňů, bylo skvělý. Tak aspoň na to teplo se můžeme už těšit. Líbí se mi Andrea, jak dodržuje Velikonoce. To je hezký. Já na vše letos kašlu, vůbec nemám náladu.

Miluna (Ne, 4. 4. 2021 - 18:04)

A ještě sem ho tajně natočila jak si ubaluje:-))

Reklama

Přidat komentář