Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

Vždyť ty ani nevíš co morální kredit je. :))))

Miluna (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

Nevim no ale tak když mě pochválil že mam něco lepšího než ten chlap tak je to pro mě milý.Ale slovo morální znamená že budu na tom líp v morálce,nebo morálně líp,třeba v chování k lidem,něco takovýho v tom vnímam.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Téměř po 7 letech jsme došli k tomu, že Milunka má morální kredit. Jdu to oslavit.

-Aleš- (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Tak na rozdíl od tebe píše registrovaná. Už to o něčem svědčí.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Právě.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Milunko taky máš lepší nemoc, než mám já a máš lepší chování k lidem, jsi taková rozdavačná. I když rodičům jsi zase sebrala, ta nevim .

-Aleš- (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Přesně tak.

-Aleš- (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

Mě vzbudí sebemenší zvuk. Když jsem teď byl v nemocnici, tak první co jsem na pokoji udělal bylo, že jsem vzal ze stěny hodiny a vyndal jsem z nich baterku, protože mě rušilo jak se překlápěly ručičky. Já jsem si na mobilu vypnul všechny zvuky kromě vyzvánění. V noci mi nikdo nevolá, tak jsem si to nechal takhle nastavený abych to nemusel ráno zapínat. On si asi vzpomněl, že jsem tady psal, že jsem opak tebe, ale já jsem to tehdy myslel jinak než teď na něj. To nevadí že si tady s někým nerozumím, vidíš že se mnou rádi diskutují :-)

Miluna (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

To si mě pobavil s těma hodinama:-) a říkal ti někdo něco? Tak to je dobře že už sis to na mobilu vyřešil.To ja mam právě všechny zvuky vyplý neustále.Já se toho lekam a sem schopná ten mobil upustit když se leknu tak je to pro mě tak lepší.To ja už si nepamatuju v čem si psal že si opak mě.

-Aleš- (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Já jsem ty hodiny dal do skříňky vedle postele a našla je tam ráno uklízečka. A hned na mě spustila že je chci ukrást. A já jsem jí pak vysvětloval, že mám doma takový hodiny tři a všechny poschovávaný ve skříni. Ona se zamyslela a přišla na to, že teda hodiny nemusí být na stěně, ale musí být na viditelným místě. Tak jsem je dal na okno. Tehdy myslím šlo o to, že ty jsi extrovert a já introvert. Taky že s tebou cloumají emoce a já jsem bez emocí. Tak to jsem myslel, když jsem psal že jsem opak tebe. Jinak mě baví tě číst a líbí se mi tvoje názory a to jak umíš popsat svoje zážitky.

Miluna (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Jo tak už sem si vzpoměla.Jo,je to fakt.V něčem se lišíme a přesto si rozumíme.Já sem třeba z 80% s výraznýma emocema a pak se mi někdy stane to co máš ty a začnu cítit naopak bez emocí a to mi vyhovuje víc kdybych to měla taky bez emocí.A jak si myslela že chceš ukradnout hodiny to mě pobavilo,když si to představim jak někdo táhne z nemocnice hodiny:-) Já tě taky moc ráda čtu,já mam moc ráda lidi kteří umí popisovat.Aspoň si pak jde udělat představa.Právě ty krásně vše popisuješ i Andy.V každym z vás mam jinej styl života a to mě baví.Akorát se k sobě tady z těch lidí právě hodíme nejvíc k sobě my dva.Protože já si dovedu představit kdyby jsme spolu bydleli tak každej budem zalezlý uplně v jinym pokoji protože každej potřebujem svuj klid a soukromí a dělat si věci podle svýho.Já bych chápala tebe a ty mě.Ale zase třeba u Andy vidim když je někdo rodinnej typ tak jak to vypadá,jak zase ty lidi fungujou jinak než my dva.Teď sem si psala se synem,měl svátek ale nejde to s nim psát jako stebou.Já se mu vypíšu několik větama a on mi odpoví třema slovama.Tak sem zjistila jak sem tady viděla nedavno podobnýho kluka jemu že to on nebyl.Tak aspoň že to.Jinak by to vypadalo že už si nepoznam ani svoje dítě.No a jinak mi ještě napsal že už je to i pro něj divný že už se do školy možná v prváku nedostanou.Tak už je to i na něj dost a Zdenu to mrzí ještě víc.

Evik (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

Miluno,co Jaroušek z hospody?

Miluna (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

To si s někym pleteš.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 16:04)

Kolik lidí zemřelo zbytečně jen proto, že někteří nejsou schopni pochopit, že roušky a respirátory byly a zatím ještě jsou nutnost?!

-Aleš- (So, 3. 4. 2021 - 16:04)

Milunko, tak jsem to našel, vypnul jsem zvuky pro média. Jestli se to povedlo, tak tě budu mít rád. Mně stačí k vděčnosti málo :-)

-Aleš- (So, 3. 4. 2021 - 14:04)

U nás je takový typický aprílový počasí. Ráno chvíli pršelo, pak padal zmrzlej déšť a mezitím svítilo slunce. Teď taky svítí. Jo a koupil jsem si novej mobil, první chytrej co mám, za 6 litrů, do teď jsem mě jenom tlačítkový. Myslel jsem si, že to bude složitý, ale naučil jsem se na něm rychleji než na těch předchozích. Dělá pěkný fotky a videa, přemýšlím, že si natočím kamarádku při kuřbě. Ale asi nebude souhlasit, leda když připlatím.

Miluna (So, 3. 4. 2021 - 15:04)

Jo přesně aprílový nestabilní počasí.Tak je to už všude.S mobilem si mi překvapil,to sem nevěděla že si používal starej ale je fakt že ty si víc na pc.Tak teď se ti možná zalíbí být i na mobilu.A zajímavej nápad s tim natočenim.To by se mi líbilo se na to video podívat:-)

-Aleš- (So, 3. 4. 2021 - 15:04)

Právě, já jsem k internetu připojenej přes počítač, tak jsem mobil neřešil. Ale už jsem si připadal trapně, když vidím že všude mají všichni v ruce smartfon. I ty cigánky mají všechny chytrý mobily. Dobrý je, že se doma můžu připojit na wifi a tak můžu být dole v pokoji v posteli a nemusím sedět na židli u PC. Já jsem si už kdysi jednu holku natočil jak si to dělá, ale smazal jsem to. Ale teď mám novou hračku, tak bych to chtěl vyzkoušet. Akorát mi vadí, že někdy ten novej mobil zahraje sám od sebe asi sekundovou melodii. Nevím co to je a ještě sem nepřišel na to jak se to dá vypnout. Nevíš něco o tom?

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 15:04)

Čím větší socka, imigrant, nepřizpůsobivej tím dražší mobil.

-Aleš- (So, 3. 4. 2021 - 15:04)

Asi jo, tihle lidi kladou důraz na okázalost. Kompenzují si tím svoje postavení na okraji společnosti.

Reklama

Přidat komentář