Reklama

Svazování partnera(ky)

Mari (St, 9. 6. 2021 - 16:06)

Včera jsme měli s přítelem volno celý den. Tak jsem ho hned ráno ho poprosila o svázání tak jsem udělala klasickou připravu. Udělala jsem si klystýr aby jsem nechtěla u svázání na zachod. A vzala jsem si celotělový latex kuklu ponožky rukavice a šla do místnosti oddělené na spoutavani máme ji i klimatizovanou. Přítel připravil šněrovací vak na ruce já dala ruce za záda a začal směřovat pak dílo dokončil tím že to ještě stáhnul páskami. Úplně se mi skoro spojily ramena. Mandaly mi roubík zapnul prezku a začal pumpovat až mi zaplnil celá ústa. Pak jsem si lehla na zem a na nohy mi dal latexova pouta spojil je s vakem na ruce a ještě mě stáhnul pásky do úplného balíku. Takto jsem si užila celý den. Úplně miluju chytit v puse tu chuť gumy a vědomí že mě musí někdo osvobodit. Ještě mi pak přes den přidal pásku přes oči ať si to užijí víc. Zkrátka miluju znehybnění. A roubík je můj nejlepší kamarád.

Mari (Út, 1. 6. 2021 - 06:06)

Co je podle vás nejlepší způsob svázání na spaní? Je osobně mám nejradši v hotgie ale já to mám udělané jinak ne provazy ale pomocí směrovacího rukávu na svázání rukou a latexových pout na nohy. Jinak spím v latexu a roubík jsem si úplně zamilovala nafukovací motýlek a nikdy nejsem svázaná bez roubíku mám to tak ráda.

Návštěvník (Po, 31. 5. 2021 - 00:05)

Dobrý den.
Právě jsem před hodinou byl propuštěn z 60hodin připoutání v sexufixu k posteli , jak trávíte myšlenkama nadmíru času při čekání na propuštění? Jí přemýšlel o tom jak budu hodný ,poslušný, a uposlechu každý příkaz , jen abych zase neskončil s popruhy na zápěstí , kotnících a plenou mezi nohama.

Návštěvník (So, 29. 5. 2021 - 15:05)

Já teda raději spoutám jeho, a pak se dívám jak sebou mrská , to se mi moc líbí

libves 13 @ se… (Út, 8. 6. 2021 - 15:06)

ozveš se mi ... já 50 dík,

Martina (So, 29. 5. 2021 - 08:05)

V těsném spoutání jsem byla jen asi hodinu a ne , to není pro mě , víc mě dělalo dobře ležet na posteli ,plena, rozporka na nohách a ruce připoutané k bočnicím ale ne úplně na fest, ale s vůlí a na oči kuklu nebo nějaké omezení výhledu.od 8.00 do 20.00 to bylo něco

Návštěvník (Čt, 24. 6. 2021 - 06:06)

Stačí šátky a šedá izolepa z OBI

Mari (Út, 25. 5. 2021 - 12:05)

Take už neusnete když nejste spoutaní? Já už rok spím jenom spuotaná v latexu a roubíkem jinak neusnu. Miluju když me přítel sváže, nejraději bych měla nekonečnou hadičku s živinama a bya spoutaná 24/7. Obcas jsem byla svazana i cely den v neděli a nejradši mám sputání v latexové svěrací kazajce a jako nejoblíbenější roubík mám nafukovací motylek.

Návštěvník (Ne, 7. 11. 2021 - 08:11)

Holka,tebe bych chtěl poznat a mít tě doma na hraní!!!❤️

Bára (So, 29. 5. 2021 - 05:05)

To znám, jednou zkusíš a už tě to chytne na celý život. Latex a vysoké obojky nosím skoro stále, bez nich se cítím taková nesvá.

Petr (St, 19. 5. 2021 - 10:05)

Včera jela žena přyč jela za kamarádkama a já jsem normálně spoutaný v kozelci. Ale selfbondage neumim. Tak jsem si vzal aspon latex. Tak jsem po ranni hygiene zasel do skrine na latex a na bondage veci a vzal jsem si celotelový latex kuklu ponozky rukavice pres to latexovou plastenku takto jsem stravil cely den. A těšil se až se vratí žena a už jsem si připravil bondazni pytel a roubík a čekal až přijde. Když příšla tak me spoutala nandala mi roubík a rozvázala me az ráno.

Petr (Po, 10. 5. 2021 - 14:05)

Tento víkend jsem si velmi užil. Celí víkend jsem byl subík a za celý víkend jsem měl roubík vyndaný pětkrát a to na chvilku a to když jsem dostával napít nebo najíst. V pátek po práci kdy začínal pro mě víkend. Jsem se svlékl dostal jsem plenu nandal pak jsem si nandal latexovou kombinézu s integrovanou kuklou která měla pouze otvor na nos a pusu a na místě očí měla pouze dírky. Byl jsem svázaný ve stanu na zahradě protože bylo pěkné počasí tak proč být vevnitř. Tam na mě čekala žena. Rozepla bondazní pytel zapla ho a stáhla ho páskama natěsno. Pak mě zvedla opřela o zeď a pak přes mě hodila latexové pončo nandala mi přes kuklu kapucu. Pončo mělo na sobě integrované stahovací pásky a ty utáhla také až se mi skoro zařezávaly. Pak mě dotáhla do stanu a ve stanu mi nandala roubík nafukovací nafoukla ho trošku více než používámě mormálně že jsem vůbec nemohl skoro huhlat. Nandala mi pásku přes oči a zapla stan pravidelně mě kontrolovala ale roubík jsem měl vyndaný jen když mi dávala napít a najíst. Byl to nejvíce užitý a propocený víkend.

Peter anonym (Pá, 23. 4. 2021 - 00:04)

Přítelkyně si nastudovala nové techniky japonské bondage. Ale zkusila to na mě po práci mi řekla ať si vezmu únor na svazování a ať si vezmu plenu protoze bude spoutání na půl dne. Přišel jsem čekal jsem. Že mě jenom sváže do bo státního pytle jak jsem zvyklý ale ona mi řekla že než mě sváže do normálu chce něco zkusit vzala lano a svázala mě do kozelce ale ne do ledajakého to byl kozelec na druhou byl úplně jinak vázaný a byl komplikovanější. Když své dílo dokončila posledně utáhla nemohl jsem se vůbec hnout tak jsem poprosil ať mě rozvaze a já si lehnu do bondazniho pytle a ať ho stáhne na max když v tom držela v ruce roubík a řekla že to byla léčka ať si užijí noc a než jsem stacil zařvat ten gumový vetřelec mi skončil v ústech a byl zapnut za zátylkem pritkyne me ani na minutu nesoustila z očí dokonce jsem spal vedle ní má posteli. Ránoe rozvalala Bolek mě celý člověk jako kdyby mě někdo bil holí 24 hodin v kuse. R zas to byl dobrý zážitek ale radši zůstanu u klasického svazani

Pavla (St, 21. 4. 2021 - 23:04)

Před časem mi po sexu přítel řekl že by někdy chtěl zažít zotročení,
nejdřív se mi ten nápad nelíbil, ale ale pak jsem si řekla že proč ne , máme si přece vycházet vstříc, a tak jsem si najela na internetu na nějaké bondage pomůcky.
Hmmm některé ty pomůcky a hračky se mi líbili tak jsem začala objednávat , a něco jsem si objednala i pro sebe.
Nejdřív došla kožená kukla, hned jsem si ji zkusila a bylo to fakt hnus.Nic jsem neviděla, neslyšela, hůř se v tom dýchalo a bylo to hrozně těsný , a ten obojek na tom , to byl pocit jako bych se měla udusit , ale jak jsem se uklidnila a přestala zmatkovat ,celkem to šlo, ale noc bych v tom fakt ztrávit nezvládla, pak došli kožené kopruhy na kotníky a zápěstí, když jsem si jedno to pouto dala na ruku, bylo to docela příjemné na omak, polstrované a opravdu to nešlo ani za použití druhé ruky sundat.
Pak jsem si hlavně pro sebe objednala el.dildu do zadku,anální sex provozujeme a je to dobrý, proto jsem si ho objednala abych mohla mít v zadku kolík a přitom mě přítel dělal penisem do vagíny, hned jsem to musela zkusit, bez vybrací nic moc ale jak jsem je zapla, bylo to ůžasný, hned jsem si musela lehnout a i bez sexu jsem se udělala.Plácačka, líbí se mi jak mě když jsem na psa pleská po zadku a prsách , tak to teď vyzkouším na něm, ať ví jaké to je. Pro sebe jsem si objednala krásné body s čelenkou králičí uši, vypadalo to super(snad mě nesežere až zjistí kolik to stálo) . a pár dalších kousků které okusí.
Jak jsem byla ze začátku proti , začínám se těšit.
On o tom ještě neví.

John anonym (Po, 19. 4. 2021 - 01:04)

Včera jsme s přítelkyní počítali jak dlouho jsem ji strávil svázaný a kdy volný když jsme byli v karanténě. A můj den v karanténě trval takto spal jsem do devíti svázaný většinou v kozelcii nebo v koženém vaku. Pak jsem se zvedl napil najedl jsem se došel na záchod klasika přes den a pak v jednu jsem si nandal plenu ublekl latex a zase mě na nějaký způsob přítelkyně svázala a vzdicky večer mě zkontrolovala dala napít a zase mi dala zpátky roubík. A nechala mě takto do rána. Ale jednoho dne jsem zase klasický poprosil přítelkyní aby mě zase svázala večer. Normálně jsem šel zase na postel a zase mě svázala a ten den jsem byl svázaný v nafukovacím bondaznim vaku a ráno čekám že mě osvobodí a klasický proces ale jenom sfoukla kousek pytel sundala mi roubík dala mi napít a já se už chtěl zeptat jestli mě rozvaze nebo ne tak řekla že jí štve mě pořád rozvazovat a svazovat ať si to užiji celý den a dala mi zpatky roubík a zase prifoukla vak ale udělala ještě něco jiného ten vak jsem si nevšiml má zip nad otvorem na hlavu a v tom mi řekla užij si to a ten zip zapnula takže jsem viděl uplnou tmu zkoušel jsem řvát ale roubík to změnil v pouze mhhhh a pak v tom slyším jak to prifukuje tak že nehnu ani prstem. Jednou denně mě zkontrolovala a večer rozvázala tentokrat jsem spal jednou jako normální člověk za tu dobu co jsme měli karantenu

Peter anonym (Pá, 16. 4. 2021 - 09:04)

Před chvílí mě pítelkyně rozvázala ze spoutání. Včera mi přítelkyně řekla že jsem si nikdy nezkusil být svázaný s ní v posteli a že bysme to mohli zkusit. Dostal jsem celotelovy latex který ale byl divný neměl prostory na prsty a měl na zádech pezku a když jsem se podíval blíž zjistil jsem že se jedná o svěrací kazajku integrovanou. Pod to mi dala plenu a já si to oblekl a pak mi přítelkyně zavázala ruce do svěrací kazajky utála pořádně a dnandala mi latexovou kuklu pásku na oči nafukovací roubík a velký obojek abych nemohl hybat s krkem. Pak jsem došel na postel lehl jsem si a ještě mi pevně spoutala pásama nohy abych snimy vůbec nemohl hnout takto navlečený sem strávil celou noc a řeknu vám zkuste to já už spím jedině vlatexu nebo svázaný a umlčený.

Tábor (Čt, 15. 4. 2021 - 15:04)

Rád bych se zeptal těch, kdo praktikuje svazování do X. Blíží se jaro, partnerka souhlasí, aby byla svázaná do X na zahradě. Už jsme to zkoušeli, jí i mně se moc líbí, když má nohy uvázané co nejdál od sebe do široka. Samozřejmě že to nesmí být do bolestiva a nemůže to být pod přímým sluncem. Partnerka sama řekla, že když bude mít nohy od sebe co nejvíc a na co nejdelší dobu, tak bude nejspokojenější. Protože nevíme, tak se ptáme: na jak dlouho může být takhle uvázaná? Na několik hodin? Na půl dne? Od dopoledne do večera?

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 21:04)

rozhodně neroztahovat nohy na maximum , po několika minutách by měla křeče a nebylo by to pro ni příjemné , jinak může mít nohy od sebe nepřetržitě .
Teď jde ale o to jestli to bude na posteli - pozor na proleženiny a zápal plic , nebo na kříži tam je omezení jak dlouho dokáže stát s nohama od sebe . půl dne je obecně v pohodě

Tábor (Pá, 16. 4. 2021 - 00:04)

Chceme to zkusit venku na zahradě vleže, ve stoje na kříži jsme to ještě nezkoušeli. Každopádně díky za radu.

Petr (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Dnes jsem nahodou nasel tuhle debatu a zaujalo mne, ze vsichni pouzivate pri dlouhodobych hratkach pleny. Taky jsme to s partnerkou zkouseli, ale zcela nas odradila nemoznost jakekoli eroticke stimulace nebo hry s pripoutanym partnerem v kombinaci pleny s latexovou kombinezou. Kamaradka zdravotnice nam poradila zkusit pouziti urinalniho kondomu pro mne a katetru pro partnerku. Nakonec mi Lucka koupila slipy s navlekem na penis a varlata a ja jsem pro ni zabudoval mocovy katetr do latexovych kalhotek s dvojici vibratoru. Diky tomu muzeme zustat zamceni v kombineze treba i vic nez 48 hodin. Pro takove blbnuti ale predem resime vyprazdneni strev pomoci klystyru, aby jsme nemuseli zachod resit vubec.

Posunuli jsme diky tomu nase hratky na zcela novou uroven. Partnerka i ja jsme inzenyri elektro a uz dlouhou dobu jsme oba experimetovali s elektrostimulaci. Takze kdyz jsme objevili tuto vymozenost, moje draha mi "elektrifikovala" slipy pomoci nekolika elektrod umistenych na penisu, varlatech a zadku, zatim co ja jsem stejne vylepsil jeji vibracni kalhotky.

Takze kdyz mam blby tyden a potrebuji relax, nebo ma ma draha sve dny a nemuzeme mit normalni sex tak v patek kdyz prijdu domu poresim WC a sprchu a pak mi Lucka oblece slipy s navlekem, nekdy dostanu i analni kolik, na sebe navlecu latexovou kombinezu a podle nalady dostanu nekdy i masku, sluchatka nebo deprivacni kuklu a jsem privazan k posteli bud roztazen do X pomoci remenu jake se pouzivaji v nemocnicich, nebo zasnerovan do kozenneho bondage spacaku. Nekdy mi Lucka ponecha rozepnuty zip v rozkroku kombinezy, jindy pokud jsem zlobil a chce mne potrapit, tak necha penis uveznen uvnitr a ven vytahne jenom hadicku a draty. Dokonale mne znehybni a pripoji krabicku s elektronikou pomoci ktere muze na dalku ovladat elektrody a vzrusovat mne az k vyvrcholeni nebo mne trapit neprijemnymi elektrickymi vyboji. Pak si se mnou hraje, strida vzruseni s tyranim, nechava mne uvezneneho klidne i vic jak 12 hodin. Nejhorsi je, kdyz mi necha penis zazipsovany v kombineze nebo mi na nej navlece klec a zacne mne vzrusovat jemnym elektrickym simranim na varlatech a penisu. To primo silim rozkosi, ale s uveznenym penisem proste nemuzu nijak vyvrcholit. Dovede mne tak trapit cele hodiny. Nebo kdyz ma sve dny, tak mne donuti vystrikat se i nekolik krat za sebou a ja pak nemam nejmensi chut na sex nejblizsi tyden.

Na dalsi vikend zas ja obleknu Lucce kalhotky s vibratory, pridam vibracni elektrody na prsa a uveznim ji na cely den do pytle nebo pripoutam roztazenou na postel. Necham ji cele hodiny vzrusenou tesne pred orgazmem a nedovolim ji vyvrcholit, nebo ji naopak dopreju maraton orgazmu az do uplneho vysileni. Jednou jsem musel delat celou sobotu na projektu, tak jsem ji nechal v peci pocitace, do sluchatek jsem ji pustil ezoterickou hudbu pro sexualni uvolneni a nastavil vyvrcholeni kazdych 60 minut. Pak jsem na ni jen zpovzdali dohlizel a kochal se tim jak si to uziva.

Reklama

Přidat komentář