Reklama

Svazování partnera(ky)

Bára (Pá, 25. 6. 2021 - 21:06)

Záleži na Tvé psychice. Spoutání i roubík se dá vydržet, ale záleží zda to opravdu chceš. O uplynulém horkém víkendu jsem si užila od pátku plinku, celotělový latex (s kuklou, ponožkama a rukavicema), přes kuklu ještě latexovou masku ženy a paruku, kovovy vysoký obojek a nefukovaci roubík, který jsem sundala jen na piti a jídlo. Původně jsem si latex s obojkem chtěla vzít jen na cestu na chatu, ale po zacvaknuti obojku zůstal magnet na otevření doma na poličce. Skoro tři dny v tropickém vedru v latexu, docela šly, jen jsem v neděli večer latex musela opatrně sundavat, byl dost přilepený.

Mari (Pá, 25. 6. 2021 - 23:06)

Třeba jak moc si nafukujes roubík? Znám pár lidí co ho nafouknou symbolicky ale já ho mám nafouknutý až skoro na hranici v dávení. Já jsem spoutaná každý cely vykend vzdicky. A na roubík jsem si zvykla. Třeba když mám být ten den například v pátek odpoledne už chodím doma v latexu plene aby si tělo zvyklo. Naposled se napiju dám něco malého k jídlu. A už večer jsem spoutaná a přítel mě rozvazuje až v neděli v osm večer. Třeba já to beru jako psychicky relax. Vadil třeba tobě ten roubík? A tyto tropická vedra jsou pro mě v latexu easy já jsem trénovala tak dlouho že jsem latex měla týden pod oblečením normálním.

Bára (So, 26. 6. 2021 - 04:06)

Já také latex nosím víceméně stále i pod oblečením, je to moje druhá kůže. Přes den většinou tělové barvy s latexovou maskou (do práce bez masky), nejraději s obojky, které se v zimě schovají pod rolák a v létě pod šátek. Roubík také musí bít nafouknutý maximálně. Zkus jej s vysokým obojkem.

Martina (Čt, 24. 6. 2021 - 06:06)

V těsném spoutání jsem byla jen asi hodinu a ne , to není pro mě , víc mě dělalo dobře ležet na posteli ,plena, rozporka na nohách a ruce připoutané k bočnicím ale ne úplně na fest, ale s vůlí a na oči kuklu nebo nějaké omezení výhledu.od 8.00 do 20.00 to bylo něco

Mari (St, 23. 6. 2021 - 23:06)

Predevcirem byl velice nudný den pršelo a jít v tom ven kdo by to dělal.
Ráno ten den jsem se probudila a přítel mě přišel osvobodit. Pak jsem si jen sundala kuklu. Vzala jsem si latexové holínky plastenku. A šla jsem na nakoupit na snídani když jsem se vratila udělala snídani. Já si dala jenom čaj a šla jsem zpátky do svazovaci mistonsti nandala si zpátky kuklu a zavolala přítele. Nandala jsem si roubík nafouklá jsem ho a lehla jsem si do nafukovacího bondazniho pytle. Pak ho přítel nafoukl a pak se zeptal jestli sedí za jsem zahuhlala je jo sotva jsem to dorekla už se roubík nafoukl že jsem nemohla ani moc huhlat proste úplně mi zaplnil ústa. Takto jsem byla celí den klasika přítel mě kontroloval a dávám mi napit a hroznový cukr.

Mari (St, 23. 6. 2021 - 23:06)

Predevcirem byl velice nudný den pršelo a jít v tom ven kdo by to dělal.
Ráno ten den jsem se probudila a přítel mě přišel osvobodit. Pak jsem si jen sundala kuklu. Vzala jsem si latexové holínky plastenku. A šla jsem na nakoupit na snídani když jsem se vratila udělala snídani. Já si dala jenom čaj a šla jsem zpátky do svazovaci mistonsti nandala si zpátky kuklu a zavolala přítele. Nandala jsem si roubík nafouklá jsem ho a lehla jsem si do nafukovacího bondazniho pytle. Pak ho přítel nafoukl a pak se zeptal jestli sedí za jsem zahuhlala je jo sotva jsem to dorekla už se roubík nafoukl že jsem nemohla ani moc huhlat proste úplně mi zaplnil ústa. Takto jsem byla celí den klasika přítel mě kontroloval a dávám mi napit a hroznový cukr.

Dan (Út, 22. 6. 2021 - 07:06)

S přítelkyní jsme začali používat svazováni v posteli. Ona na to moc není jelikož není dominantní, ale vyšla mi vstříc s tím že si to občas vyměníme. Včera jsem se poprvé nechal svázat do X asi na 30 minut než si dodělá svoje věci a půjde si lehnout. Měl jsem na nohách i rukách kožené popruhy šátek přes oči a kuličkový roubík. Poté co mě rozvázala tak jsem byl nadšený jelikož sem si u toho parádně vyčistil hlavu a odboural každodenní stres. Tohle budu praktikovat častěji a delší dobu jelikož je to fakt uklidňující. Ale teď mám otázku na vás. Po pročtení této diskuze bych to chtěl v posteli posunout trochu dál a chtěl bych poradit do jaké polohy by mě mohla přítelkyně svázat aby jsme si u toho mohli užít i sex. Díky za každou odpověď.

Káťa (Út, 29. 6. 2021 - 16:06)

No se svazanym chlapem si holka moc legrace neuzije. To tak maximalne privazat o postel kdyz lezi na zadech, nasednout jak na koncicka a chlapa ojet. To v tomhle ma chlap s privazanou zenskou mnohem vic zajimavych moznosti...

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 19:01)

Se mnou si manželka hraje tak, že než me připoutá k posteli tak si musím vzít Hodně těsné kalhotky, silonky, podprsenku pořádně staženou a vycpanou a na vrch jednodílný plavky.
Pak mě připoutá ke krajům postele a ruzně si se mnou hraje, nejhorší je když položí ruku na rozkrok a čeká jak se do penisu navaluje krev ale nemůže se postavit. Když to udělá třikrát tak už to je hodně bolestivý, ale z plavek nejde vysunout.
Ona si uziva mim utrpeními

Milan (Pá, 28. 1. 2022 - 03:01)

U nás je to podobné. Manželka mi připraví na postel oblečení, vělšinou těsné body s korzetem, jednodílné plavky s nohavičkama a nafukovaci roubík, někdy mi přes plavky zamkne dámský pás cudnosti, přiboutá mě do "X" k postely a poté se dotýká či miluje, chudák se nemůže postavit. Většinou mě takto nechá do rána.

Mari (Út, 22. 6. 2021 - 12:06)

Z ženskeho pohledu je to prikurtovani k posteli ale u muže nevím

Mari (Po, 21. 6. 2021 - 14:06)

Před chvilkou jsem byla osvobozena z trošku delšího spoutání. Moje sporami začalo předevčírem večer kdy jsem celý den do večera měla zařizování. Potřebovala jsem chvilku oddechnout tak už ve dveřích jsem přítely řekla ať mě zase spoutá. Došla jsem si na záchod a nahá jsem pak šla do místnosti na spoutání tam jsem si vybrala latex vzala jsem si tentokrát kombinézu která je v jednom kuse a na místě na oči má jenom malé dírky takže skoro nevidím. Oblékla jsem se a váhala do čeho jít tentokrát jsem šla do latexového bondazniho pytle. Přítel mi ho rozepl a já si do něj lehla. Nejdřív ho zapnul na zip. Pak pokračoval tím že nás zipem utahl tkanici a pak stáhl pásky na prezku. Kdyz všechno dotáhl poprosila jsem ho aby to ještě pritahl o jednu dirku. Vahal ale nakonec to udělal předtím jsem se mohla omezené hýbat ale teď to bylo tak těsně že jsem se ani nehla. Položil mě na postel a vzal velké pásky a přivázal pytel k posteli abych nespadla a pak chtěl odejít. Naštěstí jsem včas řekla počkej roubík. Tak se vrátil vytáhl roubík já otevřela ústa zapl ho a začal nafukovat. Když bylo hotovo tak jsem zahuhlala dík. A on řekl koukam že to moc netěsní a vzal balónek na nafukování a prifoukl to tak že jsem pomalu měla problém i zahuhlat. Takto jsem byla do dnešních dvou. Byla jsem průběžně kontrolována dával mi napít a hroznové cukry a měla jsem plenu takže jsem byla v klidu. Zajímalo by mě zkusit takhle dát týden.myslite že je to možné nebo i tohle je moc

Mari (Ne, 20. 6. 2021 - 19:06)

Také myslite že by měla být zavislost bondage být jako diagnóza? Protože já bych nejraději byla spoutaná a umlčená celé dny a umlčená roubíkem. Už aby někdo vynalezl nekonečný zdroj živin . Byla bych první kdo by si to koupila.

Mari (Čt, 17. 6. 2021 - 23:06)

Třeba doporučuju svázání na uklidnění myšlenek a odpočinek od starostí. Nedávno přítel někde sehnal takový nafukovací vak na svázání. Ale nejdřív jsem si udělala dukaldny klystýr. Nadala jsem si svou klasickou kombinézu kuklu ponožky rukavice a pak jsem dostala jenom roubík ale nenafukoval mi ho abych mohla říct jestli sedí ten vak správné na tele. Pak jsem si lehla doprostřed vaku dala ruce a nohy do vnitřních rukávů vaku a pak přítel zapl kompresor a vzápětí mě ta guma pevné obepnula a po plném nafouknutí jsem měla jenom díru na dýchání nosem kterou jsem měla protaženou hadičku roubíku, oči mi to prekrylo viděla jsem jen tmu. Pak se pritel zeptal jenom sedí ti to nic netlačí? Jenom jsem řekla tlumené v poho a vzápětí se mi začal v puse nafukovat roubík který mi v zápětí vyplnil ústa. Najednou jsem se cítila hodně uvolněné bylo to měkké jako madracka do vody ale nemohla jsem se vůbec hnout přítel chodil každou hodinu jestli vše v cajku a pokud jo ať zahuhlam jednou a pokud dvakrát tak ne. Nakonec z plánovanych dvou hodin se stal celý den a byl to nejlepší prostor pro uvolnění se a odpočinek v tomto musím být spoutaná minimálně 3 hodiny denně. Odtedka v tomto budu i přes víkendy když nečekame zadnou návštěvu proste tento vak bude moje spaní odpočinek a nafukovací roubík můj nejlepší kámoš.

Mari (St, 16. 6. 2021 - 06:06)

Kolik hodin ze dne strávíte vy svázání? U mě to je cca 5 hodin. Na spaní jsem spoutana pak odpoledne a pak zase na noc a když je volno tak jsem klidně celý den svázaná a umlcena.

Mari (Ne, 13. 6. 2021 - 23:06)

Předevčírem jsem ani jednou svázaná nebyla. Ne proto že jsem s tím přestala předvarila jsem příteli jídlo poklidila atd. Připravovala jsem se totiž na nehybný a umlceny víkend. Pak večer jsem si udělala důkladný klystýr a oblékla jsem si celotělový latex nanndala kuklu rukavice a šla jsem do svazovací místnosti. Tam ještě máme postel s latexovym prostěradlem a s oky na svázání. Nejdřív jsem dostala latexovou svářecí kazajku tu mi přítel utahl tak že jsem měla ruce skoro nehybně a prsty jakbysmet ale tím to ještě nekončilo lehla jsem si na postel a přítel vzal latexové pásky a latexová pouta. Nejdřív mi nandal latexová pouta na nohy u kterých druhý konec přidelal ke svazovacimu oku postele takto to udělal i u druhé nohy a pak ještě vzal segufixovy kurt a připoutal mi nohy v kolenou a pak na stehnech pak pokračoval nahoře a tam mou svěrací kazajku poutkky na zádech připoutal k posteli takže jsem nemohla hnout tělem. Pak klasika poslední slova před umlcenim doba spoutání a kolikrát denně mi přinese vodu a živiny. Pak mi mandala roubík a nafoukl ho. Pak ještě pásku pres oči a pak mi ještě poutkem na me latexové kukle protáhl poutkem na čele pásek kterým zafixoval hlavu a popřál mi ať si to užijí takto spoutaná jsem strávila den a třičtvrtě a byl to nejlepší způsob na utřídění myšlenek a odpočinku od starostí.

Mari (Ne, 13. 6. 2021 - 23:06)

Předevčírem jsem ani jednou svázaná nebyla. Ne proto že jsem s tím přestala předvarila jsem příteli jídlo poklidila atd. Připravovala jsem se totiž na nehybný a umlceny víkend. Pak večer jsem si udělala důkladný klystýr a oblékla jsem si celotělový latex nanndala kuklu rukavice a šla jsem do svazovací místnosti. Tam ještě máme postel s latexovym prostěradlem a s oky na svázání. Nejdřív jsem dostala latexovou svářecí kazajku tu mi přítel utahl tak že jsem měla ruce skoro nehybně a prsty jakbysmet ale tím to ještě nekončilo lehla jsem si na postel a přítel vzal latexové pásky a latexová pouta. Nejdřív mi nandal latexová pouta na nohy u kterých druhý konec přidelal ke svazovacimu oku postele takto to udělal i u druhé nohy a pak ještě vzal segufixovy kurt a připoutal mi nohy v kolenou a pak na stehnech pak pokračoval nahoře a tam mou svěrací kazajku poutkky na zádech připoutal k posteli takže jsem nemohla hnout tělem. Pak klasika poslední slova před umlcenim doba spoutání a kolikrát denně mi přinese vodu a živiny. Pak mi mandala roubík a nafoukl ho. Pak ještě pásku pres oči a pak mi ještě poutkem na me latexové kukle protáhl poutkem na čele pásek kterým zafixoval hlavu a popřál mi ať si to užijí takto spoutaná jsem strávila den a třičtvrtě a byl to nejlepší způsob na utřídění myšlenek a odpočinku od starostí.

Mari (So, 12. 6. 2021 - 00:06)

Před dvěma týdny jsem s přítelem byla v karanténě. Když nám na konci vyšel negativní test a pak jsme na to doma připíjeli řekli jsme si jak dlouho jsem byla volna a spoutaná a umlčená. Zjistili jsme že jsem byla spíš spoutaná ale to byly nejlepší momenty v když jsem byla v karanténě. Můj normální den probíhal tam že mě ráno přítel odpoutal z kozelce a já jsem doma udělala základní práce uvařit uklidit klasika pak ve dvě jsem zase se šla připravit na svázání ale tentokrát do svěrací kazajky samozrejme z latexu roubik jsem používala stejny nafukovací. Svázaná jsem byla do večeře kterou dělá přítel najedla jsem se a pak jsem zase byla svázaná do kozelce na noc. A celou dobu jsem nosila catsuit z latexu. Takže jsem většinu karantény strávila odpočinkem svázaná v hotgie a s roubíkem.

Mari (So, 12. 6. 2021 - 00:06)

Před dvěma týdny jsem s přítelem byla v karanténě. Když nám na konci vyšel negativní test a pak jsme na to doma připíjeli řekli jsme si jak dlouho jsem byla volna a spoutaná a umlčená. Zjistili jsme že jsem byla spíš spoutaná ale to byly nejlepší momenty v když jsem byla v karanténě. Můj normální den probíhal tam že mě ráno přítel odpoutal z kozelce a já jsem doma udělala základní práce uvařit uklidit klasika pak ve dvě jsem zase se šla připravit na svázání ale tentokrát do svěrací kazajky samozrejme z latexu roubik jsem používala stejny nafukovací. Svázaná jsem byla do večeře kterou dělá přítel najedla jsem se a pak jsem zase byla svázaná do kozelce na noc. A celou dobu jsem nosila catsuit z latexu. Takže jsem většinu karantény strávila odpočinkem svázaná v hotgie a s roubíkem.

Mari (So, 12. 6. 2021 - 00:06)

Před dvěma týdny jsem s přítelem byla v karanténě. Když nám na konci vyšel negativní test a pak jsme na to doma připíjeli řekli jsme si jak dlouho jsem byla volna a spoutaná a umlčená. Zjistili jsme že jsem byla spíš spoutaná ale to byly nejlepší momenty v když jsem byla v karanténě. Můj normální den probíhal tam že mě ráno přítel odpoutal z kozelce a já jsem doma udělala základní práce uvařit uklidit klasika pak ve dvě jsem zase se šla připravit na svázání ale tentokrát do svěrací kazajky samozrejme z latexu roubik jsem používala stejny nafukovací. Svázaná jsem byla do večeře kterou dělá přítel najedla jsem se a pak jsem zase byla svázaná do kozelce na noc. A celou dobu jsem nosila catsuit z latexu. Takže jsem většinu karantény strávila odpočinkem svázaná v hotgie a s roubíkem.

Reklama

Přidat komentář