Reklama

Penis dospělého muže pohledem malé dívky

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 03:10)

Každé dítě by se mělo vychovávat už od mala i v sexuální výchově, tak jako se učí jíst, oblékat, zavazovat tkaničky a jiné věci, tak by mělo vidět i rodiče nahé a milující. Pokud klade otázky, tak pravdivě odpovídat, nejhorší je odpovídat nesmysly nebo dítě za to trestat.

Kay (Út, 12. 10. 2021 - 16:10)

V sedmi letech u táty. Měl klasickou ranní erekci. Ležel v obýváku na gauči a lezl mu z trenek. Už jsem ho před tím viděla v klidu, a tak jsem nechápala, co se mu to stalo. Zeptala jsem se ségry, byla starší o tři roky a ta to vyzvonila mámě. Pamatuji si, že táta dostal vynadáno, že se vystavuje.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 17:10)

Přesně takhle ukazoval vercajk v erekci můj otec mé novomanželce. Řekla mu:"Nic vláštního. Váš syn ho má lepšího a nemá takovej pupek".

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 16:10)

Nevadí. Stejně bys ho viděla u jinýho. Máma nepoučila?

Kay (Út, 12. 10. 2021 - 16:10)

Poučila, ale až později. Tehdy nám se ségrou jen řekla, že to není žádná nemoc.

Petra (Po, 11. 10. 2021 - 05:10)

Jako malá jsem se koupala společně s mladším bráškou. Pindíka měl strašně malého. Pak jsem jednou vstoupila večír do obíváku a zahlédla jsem naše. Byli oba nazí a mamka měla v puse tátuv penis. Jak mě uviděla, tak ho z pusi vyndala a ptala se proč nespim. V tom jsem zahlídla otcův penis. Pŕišel mi obrovskí. Máma si oblékla župan a šla mě uložit spátky do postela. Byla jsem zvědavá a zeptala se mâmi co dělaly. Vše mi vysvětlila. Divila jsem se že ho táta má tak strašně velkýho a brâška tak mrňavího. Řella že až bude starší a dospělí že ho také bude mít velkýho. Pak mi řekla ať už spim. Jak odcházela, zeptala jsem se zda si ho de dát znova do pusi. Usmála se a řekla ať rači už spim. Ten večer jsem neusnula a pořád sem měla v hlavě tátův obrovskí penis a jak ho mâ mâma v puse. Časem jsem pak výdala spolužáky, jak se předemnou honí, ale ani jeden neměl takového maska jako táta. I jsem tajně naše sledovala když to spolu dělaly. Až jednou jsem vešla do koupelni a tam byl nahí otec a honilsiho. Chtěla jsem odejít, ale jak mě zahlíd zavolal si mě blíš k sobě. Vyděla jsem zblíska toho macka. Zeptal se zda bych mu nepomohla. Kívla jsem a on mi vzal ruku a položil jí na stopoření penis. Bil to strašně krásnej pocit. Ukázal mi jak mu ho mâm honit a já mu ho začla honit. Pak mě chitil kolem ramen a řekl že už bude. Pak jsem ucítila škubání a začal předemnou stříkat. Jak jsem mu ho držela tak jsem měla i semeno na ruce. Když byl hotovej pustila jsem ho a umila si ruku. On mi moc poděkoval . Byla jsem na sebe strašně hrdá, že jsem tátu tak uspokojila. Postupem času jsem ho honila pravidelně a dokonce i já pak ho měla v puse.a polikala jeho semeno

Default User Image
Milan (Ne, 19. 11. 2023 - 23:11)

A jak moc mrňavého ho měl bráška? A teď je bráškovi už kolik a jak ho má velkého?

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 20:10)

Místo pohádek choď raději do školy, a uč se gramatiku, ale to asi nevíš co to je

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 23:10)

To že někdo něco napíše, neznamená že se to děje. Ale na druhou stranu je lepší děti zaučovat od malá, pokud nic neznají, můžou být ve škole terčem posměchu a může to vést až k šikaně

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 02:10)

Doufám že dnes a zítra budete narušovat volby, to si nedovolíte, co ? Ale pod rouškou anonymity si dovolíte všechno, však i na udavače dojde.

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 20:10)

Má to být rozumná debata, i když je to na hraně či za hranou. Vždy se najdou nějací kteří to budou svými komenty narušovat

Adriana (Ne, 3. 10. 2021 - 22:10)

Mě ho ukázal otec v 6 letech,byla jsem z toho vyjevená a zároveň zvědavá. Řekl že si můžu i sáhnout a najednou se začal zvětšovat a tvrdnout. Bylo to zajímavé a otec řekl že to je mými doteky a zeptal se jestli mu chci udělat dobře. Nechápala jsem to ale ukázal mi jak to mám dělat a já mu ho začala honit. Za chvíli to vystříklo,řekl že už je hotovo a já byla ráda že jsem mu udělala dobře. Od té doby jsem mu to mohla někdy dělat,ale chtěl abych byla nahatá a hladil mi pipinu, někdy i lízal až jsem se z toho počůrala, bylo to takové příjemné lechtivé. Říkal že mu moje počůrání nevadí a olizoval mě. Nebylo to pravidelně a trvalo to až do mých 15 let, to už jsem poznala mého přítele a postupně s otcem tyto hrátky ukončila. Ale přesto ráda vzpomínám

Honza (Pá, 3. 2. 2023 - 18:02)

Opravdu na to máte hezké vzpomínky ?
Mě to přijde hodně zvrácené...

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 19:02)

Život poskytuje mnoho příležitostí i zvrácených.

Honza (Pá, 3. 2. 2023 - 18:02)

Opravdu na to máte hezké vzpomínky ?
Mě to přijde hodně zvrácené...

Klára (Út, 5. 10. 2021 - 04:10)

Tak to máš dobrý že z toho nemáš trauma, ono asi záleží jaký má dítě rodiče a pokud je pohoda v rodině tak to může být příjemný

Dáša (Ne, 3. 10. 2021 - 06:10)

Byla jsem malá holka. Hrály jsme si s dětmi v parku na písku. Přišel tam nějaký úchyl, vyndal ptáka a honil, než ho maminky zahnaly. Připadal mi nějak divnej, jako něco moc velkýho navíc, co jsem já, ani maminka neměla. Později jsem se zajímala o stejně staré chlapečky, ti ale měli čúráčky malinkaté a roztomilé. Úchyl ho měl hnusnýho. Když jsem dospěla už se mi líbili i ti "hnusní".

Hela (Ne, 3. 10. 2021 - 01:10)

Já jsem poprvé viděla pořádný penis když jsme byli na dovolené u moře a šli jsme na nuda pláž. Většina nahatých chlapů měla penisy svěšené. Když jsme se pak opalovali na dece viděla jsem opodál chlapa který koukal na nás nahé- já měla malé kozičky a holou pičku, ale máma měla venku své veliké kozy a chlupatou kundu. Chlapovi se postavil a on si ho ještě trochu pohonil, pak se otočil, čuráka strčil do písku a asi stříkal. Když jsem se ptala mámy, řekla mi no co je asi nadrženej a vidí kundy a kozy, tak se udělal.

Blanka (Út, 26. 4. 2022 - 06:04)

Já jsem v 7 letech šmírovala rodiče. Oba byly nazí. Mamka kouřila tátuv penis a taťka jí lízal frndu. Tátuv penis mi přišel obrovskí. Pak mě mamka zahlédla, jak se naně dívám. Ihned mě zavolala k sobě. Přišla jsem knim a uviděla zblíska tátův penic. Jen se zeptapa zda bych se knim chtěla přidat. Moc jsem chtěla a tak jsem souhlasila. Mamka slezla s otce a přistoupila ke mě. Sundala mi tepláky, tričko a pak kalhotky. A nahá jsem si pak lehla vedle otce. Ten mě začal hladit po těle a líbat. Pak mi zajel mezi nohy a hladil mi jí. Pak mi mamka ukázala jak tátu kouŕí. Potom mě pŕedala jeho velký penis a já napodobyla mamku. Kouřila jsem mu ho a moc se mě to líbilo. Pak mě řekla že by se tátovy moc líbylo kdyby se moch naní vystříkat.Nevadilo měto. Lehla jsem si a pokrčila nohy. Otec přiklekl mezi mé nohy a začal si ho honit. Mamka byla vedle mě a říkala že se mě to bude moc líbyt. Pak táta řekl že už to bude. Máma mě řekla ať se pořádně dívám na jeho penis. Pak zněj vystŕíkla tekutina a dopadávala mi na tělo a i mezi nohy. Byla tepla a bylo to příjemní. Sâhla jsem na to a lepiloto. Když byl táta hotovej, mâma to převzala. Začla mi tu lepkavou tekutinu slízávat a polikala to. Pak přešla mezi mé nohy a začla mě slízávat tu tekutinu zmé kundičky. Bylo to příjemné jak mě tam dole lízala. Postupem času jsem už tátu kouřila a dokonce jsem i začla polikat jeho sperma jako mamka. Oba mě jí lížou a dokonce se dívâm jak spolu šukaj. Řekla jsem mámě že bych si moc přála, aby mě ho tam také táta strčil jako do ní, ale řekla mě že až mě bude 15 že mi ho tam dá, ale dřív né. Musím eště rok a pul počkat. Ale prozatím mě ho strká aspon do zadečku. Sice né pořád, ale aspoň tak. Už se na to moc těším, až ho ucítím v kundičce.

Blanka (Ne, 30. 1. 2022 - 03:01)

Já jsem v 7 letech šmírovala rodiče. Oba byly nazí. Mamka kouřila tátuv penis a taťka jí lízal frndu. Tátuv penis mi přišel obrovskí. Pak mě mamka zahlédla, jak se naně dívám. Ihned mě zavolala k sobě. Přišla jsem knim a uviděla zblíska tátův penic. Jen se zeptapa zda bych se knim chtěla přidat. Moc jsem chtěla a tak jsem souhlasila. Mamka slezla s otce a přistoupila ke mě. Sundala mi tepláky, tričko a pak kalhotky. A nahá jsem si pak lehla vedle otce. Ten mě začal hladit po těle a líbat. Pak mi zajel mezi nohy a hladil mi jí. Pak mi mamka ukázala jak tátu kouŕí. Potom mě pŕedala jeho velký penis a já napodobyla mamku. Kouřila jsem mu ho a moc se mě to líbilo. Pak mě řekla že by se tátovy moc líbylo kdyby se moch naní vystříkat.Nevadilo měto. Lehla jsem si a pokrčila nohy. Otec přiklekl mezi mé nohy a začal si ho honit. Mamka byla vedle mě a říkala že se mě to bude moc líbyt. Pak táta řekl že už to bude. Máma mě řekla ať se pořádně dívám na jeho penis. Pak zněj vystŕíkla tekutina a dopadávala mi na tělo a i mezi nohy. Byla tepla a bylo to příjemní. Sâhla jsem na to a lepiloto. Když byl táta hotovej, mâma to převzala. Začla mi tu lepkavou tekutinu slízávat a polikala to. Pak přešla mezi mé nohy a začla mě slízávat tu tekutinu zmé kundičky. Bylo to příjemné jak mě tam dole lízala. Postupem času jsem už tátu kouřila a dokonce jsem i začla polikat jeho sperma jako mamka. Oba mě jí lížou a dokonce se dívâm jak spolu šukaj. Řekla jsem mámě že bych si moc přála, aby mě ho tam také táta strčil jako do ní, ale řekla mě že až mě bude 15 že mi ho tam dá, ale dřív né. Musím eště rok a pul počkat. Ale prozatím mě ho strká aspon do zadečku. Sice né pořád, ale aspoň tak. Už se na to moc těším, až ho ucítím v kundičce.

Reklama

Přidat komentář