Reklama

Penis dospělého muže pohledem malé dívky

Obřízka (St, 11. 8. 2021 - 11:08)

To vůbec netuším, kdy jsem na to přišel, ale vím, že mi bylo kolem 7 když jsem se na to poprvé zeptal táty. Ten mi na to nic neřekl. Mamka ta mi řekla, že o těhle věcech se nemluví. Takže jsem se jednou při čůrání zeptal spolužáka jestli mi ho ukáže, že mu ukážu svého. Tak jsme si je ukázali a divili se co to s ním mám. On to vykecal i ostatním klukům a všichni se divili. Někdy až v 6-té, nebo 7. třídě jsem se to dozvěděl od deváťáka, který mi to vysvětlil. Myslím, že byl také obřezaný, ale nechtěl nám ho ukázat, asi se za něj styděl.

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 17:08)

To teda muselo být zvláštní nevědět proč ho máš jinýho. To asi nebylo příjemný když se všichni divili a všem to vykecali i holkam. Záviděl si ostatním že mají kůžičku? Rodiče tě tím asi nechtěli zatěžovat, ale muselo jim být jasné že se stejně jednou dozvis pravdu.
Později si to asi ocenil že to u holek mělo úspěch.

Obřízka (Čt, 12. 8. 2021 - 08:08)

Proč by to nebylo příjemné? Spíš to bylo zábavné a byl jsem i trošičku za ot rád, že nevypadám stejně jako všichni ostatní. Jenom mě zajímalo proč to tak mám. V té době jsem ani nevěděl k čemu předkožka je. Ne. Rodiče se na mě vykašlali asi jako ve všem. Možná proto mi i nechali udělat předkožku, aby mě nemuseli učit si ho přetahovat a umývat... Jasně, že ocenil, ale i tak cítím, že bych chtěl vědět jaké to je mít předkožku. Cítím se být o hodně ochuzený.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 19:08)

Zase o tolik si nepřišel. Nemyslím si že mít předkožku je nějak bůhvíjak skvělý. Mě vždycky zajímalo jaké je když je žalud pořád odhalený, a pak jsem to tak začal nosit. A je to mnohem lepší.

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 16:03)

Zase o tolik si nepřišel. Nemyslím si že mít předkožku je nějak bůhvíjak skvělý. Mě vždycky zajímalo jaké je když je žalud pořád odhalený, a pak jsem to tak začal nosit. A je to mnohem lepší.

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 23:08)

To je zajímavý, to musel být šok se až ve škole dovědět že máš obřízku. Ja nevěděl jestli je to cool nebo ne, téměř u nikoho jsem to totiž neviděl a spíš se styděl když jsem s tím pak začínal. Mně to ale vždycky přišlo hezký a tajně jsem obdivoval ty co to měli. také si myslím že většině holek se to asi víc líbí. Synové to zkouší napodobit nebo ne?

obřízka (St, 11. 8. 2021 - 11:08)

Samozřejmě, že to kluci vykecali i holkám a ony nám vyvolávaly úmyslně erekci. Ukazovali nám prsíčka a další části těla a smáli se jak nám stojí. Ale říkali to, že ten můj se jim líbí nejvíc. Sice nebyl největší, jeden spolužák měl fakt obrovského ptáka, ale říkaly, že je nejhezčí. Měli jsme pak v devítce jedno propadlici, co každému klukovi ze školy kouřila a říkala, že ten můj obřezaný ji chutnal nejvíc. Nevím jestli to synové zkoušeli napodobit. Já jim odpovím na jakoukoliv otázku mají. Ale sám se jich na nic takového neptám. Myslím si, že je to takové pravidlo slušnosti mezi otcem a syny.

Obřízka (Út, 10. 8. 2021 - 16:08)

Nechci sdílet věk mých dětí online, ale Jeden chodí ještě na první stupeň a ten starší už chodí na druhý. Samotný bych je tam opravdu jít nenechal. Když jdeme do bazénu, tak ať tam jde vždycky nějaký člen rodiny s nima: Strejda, bratranec, děda atd... Z vlastní zkušenosti vím jak tihle 4%, umí být vlezlí!

Pavla (St, 11. 8. 2021 - 09:08)

A jaké máš zkušenosti,se 4%?

Obřízka (St, 11. 8. 2021 - 11:08)

Proč tě zajímají mé zkušenosti se 4%? Nenávidím 4% a mám k tomu důvod. Před lety jako mladý nezkušený chlapec jsem byl téměř zneužit touto kreaturou. Bylo mi kolem 15. Sprchoval jsem se v posilovně a přišel tam jeden 4% co byl dvakrát tak větší než já. Mohlo mu být kolem třicítky. Postavil se ke vchodu ze sprch, abych kolem něho musel projít, bylo vidět, že to nedělal poprvé. Vyvolal si erekci a pořád mi ji nenápadně ukazoval. Postupně se přibližoval ke mě. Když jsem chtěl kolem něho projít, abych od něho odešel, tak mě chytil za ramena a přitlačil ke zdi a začal mi ho honit. Naštěstí šla zrovna kolem uklízečka, tak povolil a já jsem zdrhnul. Večer jsem to volal majiteli posilovny a on mi řekl, že to není jeho věc, že jsem ho měl odstrčit, nebo mu jednu fláknout. Ale co zmůže 15-ti letý klučina co váží 60 kg, proti 100 kilovému dospělému chlapovi, který byl o hlavu vyšší než já. Nebít té uklízečky, tak jsem skončil s prošoustanym konečníkem. Fakt 4% nemám rád!

JA (St, 11. 8. 2021 - 12:08)

To ma teda mrzí, že máš takúto skúsenosť ale nie všetci 4% sú také prasce nadržané!

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 18:08)

a synové jsou taky obřezaní? Jestli jo, tak jak vnímají že to mají jinak než ostatní? A Jestli ne, tak jak na to koukali že otec ho má jinýho?

Obřízka (Út, 10. 8. 2021 - 16:08)

Tak to je jiná situace. V dámských šatnách by byla erekce vítaným jevem. Ale v pánské šatně ne. Pokud by tam byl nějaký jinak orientovaný jedinec, hrozilo by, že si týden pořádně nesedneš. Proto mám strach pouštět samotný děti do sprch a šaten. Co by se mohlo stát, když tam budou sami a bude tam nějaký jinak orientovaný chlap. Tak do 15 bych samotného syna do sprch nepustil.

Pavla (Út, 10. 8. 2021 - 16:08)

A můžu se zeptat kolik je dětem kluci mají 11 13 a chodí do sprchy spolu na ženské už to nejde

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 14:08)

Uvedu příklad z poslední doby. Byli jsme s manželkou na denní akci venku. Kapely, tanec, alkohol....Dámská volenka, a její nejlepší kamarádka při tanci kontrolovala rukou, jestli mi stojí. Jiná si sedla do rohu tak šikovně, že jsem na ní viděl jenom já. Měla ve spod jenom vyhrnutou sukni a nepokrytě přede mnou masturbovala a dívala se mi do rozkroku, co to se mnou dělá. Manželka, která seděla vedle mne na ní neviděla. To víš že mi stál. Kolegyně v práci mne často provokovaly oblečením, neoblečním, řečmi, pachem pohlaví, nebo doteky a moc je zajímalo jestli uspěly a mám erekci.

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 19:08)

Některé ženské umí opravdu až obscénně provokovat .

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 20:08)

No to mi povídej. Mě jednu dobu takhle provokovala učitelka. Věděla, že se mi líbí. Byla to taková starší blondýna s nohama jako Marlene Dietrich. Když si sedala do židle, tak se ji vyhrnula sukně a bylo všechno vidět (občas si sundala i kalhotky). Po očku koukala na ten můj postavený pubertální pindík. A naschvál mě vyvolávala k tabuli. Ale zase to mělo svou výhodu, že jsme si mohli s kámošem v zadní lavic každou hodinu vyhonit a vůbec ji to nevadilo. Spíš bylo vidět, že si u toho nenápadně zajížděla pod sukni (když seděla u katedry).

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 22:08)

Naše učitelka když vyvolávala některé kluky, obvykle seděla bokem katedry . Kluci říkali , že byla dole bez .

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 09:08)

Také jsem sedávala bokem katedry . Bylo zajímavé jak se kluci nezmohli odpovědět na danou otázku . Docela mne vzrušovalo jak je výhled který jsem jim umožnila rozhodil .

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 22:08)

Exhibicionistka !

Reklama

Přidat komentář