Reklama

Penis dospělého muže pohledem malé dívky

Míša (Út, 19. 5. 2020 - 03:05)

Zeptala sem se táty co má mezi nohama. Táta řek, že mi ukáže čůráka, když s tim bude máma souhlasit. Máma se cukala ale pak souhlasila. Tak mi ho ukázal. Eště si ho nahonil. Má ho pjeknýho, velkýho. moc se mi líbyl. Jak se honil tak i stříkal. To byla teprv paráda.

Steve (Út, 19. 5. 2020 - 18:05)

Hmm, jen jestli to nebyl jenom tvůj sen ... Moc se mi to teda nechce věřit že by jako normálně šel otec dceři zamávat ztopořeným penisem. Každej slušnej chlap otec má nějaké zábrany a hranice slušnosti. Pokud byl vožralej, tak bych to chápal že to udělal bez problémů ...

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 18:05)

jinak klid, "Míša" asi brzo vstává, o půl čtvrté. Nebo spíš někdo ponocuje a nechodí do práce. Ale ne dítě školou povinné. Sem chodí psát nemálo divných lidí, co je lákají prasečiny a fantazie nezná mezí. Policie nic šetřit nemusí, jsou to masturbační fantazie - nevím koho. Já třeba chodím do práce, vstávám mezi půl šestou a šestou. K tomu předchozímu, paní mu ho nehonila v pravém slova smyslu, jen občasným dotykem udržovala erekci, ne maximální, ale jasně mu stál, dotyky přes předkožku. Párkrát jsem zažil i souložení, lidi tam byli, to mi tak nepřijde, když je kus od lidí, nikdo nemusí koukat, nebo totéž ve vodě. Ale dělat to před vlastní pubertální dcerou mi přijde horší.

Míša (Čt, 21. 5. 2020 - 00:05)

Vy to máte pjekně vyčíhnutý. Ale je to jen váš dojem.

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 18:05)

Na nuda rodinka, ztopořený pán, paní se ho párkrát dotkla, aby neochaboval, oba nazí, vedle asi jedenáctiletý synek a vedle čtrnáctiletá dcera. Párkrát se zadu podívala, jak mamka taťkovi ho honí, nebo jak to nazvat. Takže lidi jsou prasata, holka byla stydlivá, kalhotky a zakrytý prsa.

Z (Út, 19. 5. 2020 - 18:05)

Z

Dobrej (Út, 31. 3. 2020 - 00:03)

Je mi 14 mam ho 19 cm je to dobrý pocit když ti na něj sáhne holka a holky mě už taky vyděli nyhýho a zčervenali

Z. (So, 9. 5. 2020 - 00:05)

Tak to bych chtěl vidět. Ve 14 takovou kládu. Jenom jestli nekecáš...

Božka (Út, 24. 3. 2020 - 22:03)

Všechny malé holky jsou zvědavé na to co je čeká. Pochopitelně i já byla taková. Nejdřív jsem se zeptala mámy jestli je pravda, že kluci mají pindíka. Ona zavolala tátu a ten mi ho ukázal. Viděla jsem jak mu rudne a zvětšuje se, až stál. Pak mu ho máma vyhonila abych viděla i jak fungluje. I semeno jsem mohla ochutnat. A bylo to.

Z (St, 25. 3. 2020 - 23:03)

Z

Návštěvník (Po, 2. 3. 2020 - 15:03)

Tak jsem o prázdninách vzal vnučku do bazénu.Sprcha nebyl problém,ona ví jak vypadají nazí kluci.Problém byl v dobře vyvynutém mládenci.Jak mi řekla vnučka,takový pták ještě neviděla,dobrých 23 cm dlouhý a 5 cm tlustý.

Návštěvník (So, 12. 3. 2022 - 17:03)

A to co tady pisou o przneni malych holcicek,to je hnus vazne ale stalo se mi ze jsme mneli navstevu,sestrenka s dcerou devitiletou a ta mala mrcha chodila porad na dvorek kdyz tam sel nekdo na wc,suchy,az nakonec jsem ji vymakl,vzdy sla za tu boudu a protoze byla derava tak krasne videla na chlapy jak curaji,uz jsem to zadelal,ale aspon je videt zvedavost deti

Návštěvník (So, 12. 3. 2022 - 17:03)

A to co tady pisou o przneni malych holcicek,to je hnus vazne ale stalo se mi ze jsme mneli navstevu,sestrenka s dcerou devitiletou a ta mala mrcha chodila porad na dvorek kdyz tam sel nekdo na wc,suchy,az nakonec jsem ji vymakl,vzdy sla za tu boudu a protoze byla derava tak krasne videla na chlapy jak curaji,uz jsem to zadelal,ale aspon je videt zvedavost deti

Z (St, 25. 3. 2020 - 23:03)

Z

Návštěvník (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

Hm tak to bych nechtěl vidět jak je "vyvynuty" když je vzrušený....Vypadá to že vnučka má míru v oku pochybuji že by mu ho měřila.Měla by zvážit jestli se nechce realizovat v technických oborech :-)

Návštěvník (Pá, 6. 3. 2020 - 07:03)

Míru v oku-porovnala podle otce a podle mne.

luci (Po, 2. 3. 2020 - 16:03)

Všechno je jednou poprvé , o prázdninách ho viděla a čas letí jako bláznivý , jednou ho tam může mít .

Majo (Čt, 27. 2. 2020 - 13:02)

No vzrusiva jsi teda poradne,znam pani u ni se staci priblizit jazykem pod ucho na krk a normalne straci sebekontrolu,neuveritelne a hned ma mokrou čarku,okamzite ji zacnu lizat,je to bozi chut a vune,neni nic lepsiho

Majo (Čt, 27. 2. 2020 - 08:02)

Zase je fakt ze mensi penis v klidu neni tak vraskaty jak ten vetsi,ja ho mam jako zmuchlany hadr

Majo (Čt, 27. 2. 2020 - 07:02)

Oprava,squirt

Reklama

Přidat komentář