Reklama

Penis dospělého muže pohledem malé dívky

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 00:10)

Mĕ se stalo v bazénu že se předemnou chtĕl kluk předvádĕt a narazil. Šel jsem do bazénu a předemnou 2 kluci jeden asi 9 a druhý puberťák kolem 14 let. Nepospíchal jsem aby mĕli čas se převléknout a odejít. Puberťák se ale zdržoval a pak se dost ukazoval před bráchou i předemnou a hrál si se svým na svůj vĕk docela velkým lehce už chlupatým penisem. Zhruba 13/3. Brácha tam mĕl dĕtskou žížalu. Pak odešli do sprch a tam ten starší pořád mladšího zdržoval. Tak mĕ to po chvíli přestalo bavit a říkal jsem si že pokud se chce předvádĕt před dospĕlým či se kouknout na péro dospĕlýho ať je libo. Mám velký penis 18/5. Dal jsem si okolo pasu ručník a šel do sprch. Před sprchami staršímu jako by náhodou spadl ručník a předvádĕl se. Došel jsem k nĕmu a pak schodil ručník. Sledovat kluka jak mu málem vypadli oči z důlku když mi zíral na moje oproti té jeho žížalce pořádnĕ chlupaté a o kus vĕtší a tlustší péro bylo k nezaplacení. Brácha se mu smál že se předvádĕl a tak si honem nasadil plavky a zmizel do bazénu. Nemĕl se chtít předvádĕt...

Martin (Út, 29. 9. 2020 - 11:09)

Včera jsem byl na bazénu. Já brácha bratranec , ve sprše všichni nazí já trochu chlupatý kolem kořene bráška žížala a bratranec skoro velký jak můj táta. Doufám že mi taky vyroste

Tinka (Po, 28. 9. 2020 - 20:09)

Viděla jsem péro syna když močil. Vzbudilo mně to,už byl dospělý.

Petra (Po, 28. 9. 2020 - 20:09)

Kolik mu bylo

Vendy (Ne, 30. 8. 2020 - 08:08)

Ve dvanácti jsem viděla bráchovi ptáka jak spal nahý na zádech a ptáka měl na noze byl tak 15cm. v kidu . Bylo mu tenkrát 15 let.To jsem poprvé viděla mužský úd. Chtěla jsem mu na něj sáhnout ale měla jsem strach že mě vyliská.

gab.s (St, 26. 8. 2020 - 11:08)

s bratrem mame spolecny pokoj od mala, takze jeho pindika sem videla casto. dospely penis asi poprve kolem 12 a to tatuv. nebo tak od tech 12 sem to zacala tak nejak sledovat. byli sme na dovolene u more a on se sprchoval a ja mu tam omylem vlezla. no mel ho fakt velkyho oproti bratrovymu.

Z (So, 29. 8. 2020 - 18:08)

Z

No tak, (So, 29. 8. 2020 - 20:08)

ale už toho nech. Huš huš...

stařec (So, 29. 8. 2020 - 23:08)

on je trochu na hlavu ,myslí si že je Zoro :D

Monca (St, 26. 8. 2020 - 08:08)

Poprvní jsem viděla penis staršímu bráchovi, když jsem přišla z venku a šla se umýt a on neměl zamčeno v koupelně, ale řekl ať se v klidu umyji, že mu to nevadí. A potom jsem ho ještě přistihla při honění, nechápala jsem co si s tím dělá.

Marcela (St, 26. 8. 2020 - 08:08)

Libyl se ti penis.Vydela jsi ho i strikat.Ja vydela brachu ve 13 jak si ho predemnou honi a vystrika se.

Monca (St, 26. 8. 2020 - 11:08)

jo líbil, neviděla jsem ho stříkat, ale jak přetahuje předkožku jsem viděla

Návštěvník (Po, 24. 8. 2020 - 18:08)

Já si pamatuji, že tak v 6-ti letech jsem poprvé viděl dospělý penis. Ve sprchách v bazénu. Přišel mi obrovský. Velký jako moje ruka. A chlupatý. Zvláštní je, že ve vzpomínce mám, že ty chlupy nebyly jenom kolem penisu, ale i na penisu. Zvláštní co dělá naše paměť. V pubertě jsem se neustále Koukal na svůj penis a nikdy mi nepřišlo, že mi moc vyrostl. Je mi skoro třicet a stále mám pocit, že nejsem dost muž, protože to srovnávám se svou dětskou vzpomínkou. Mám v plánu jít do bazénu a strávit nějaký čas ve sprchách, abych se porovnal, jestli jsem dost muž, nebo jestli ostatní vypadají o hodně jinak než ten můj. S videi a fotkami se nesrovnávám, protože velmi zkreslují.

Leonidas (Út, 25. 8. 2020 - 16:08)

Stalo se mi něco podobného. Pořád si pamatuju, jak jsem jako malej kluk chodil s tátou do bazénu a koukal ostatním na péra, jak jsou velký a chlupatý, pořád jsem přemýšlel jestli budu taky takovej. Jednou si pamatuju na chlápka, kterej se začal sprchovat a přetáhl si předokžu. Já jsem měl fimózu (vyléčená pubertou a mastičkami), pořád jsem doma zkoušel přetahovat a nešlo to. Ještě mívám občas pochybnosti jestli jsem chlap, když se ve vzpomínkách srovnávám s těmi chlapy z bazénu.

Návštěvník (So, 29. 8. 2020 - 18:08)

Tak to s tou fimózou je mi líto. Dávám update ze svého experimentu. Šel jsem do bazénu a trávil více času než je obvyklé ve sprchách. Více méně, nenápadně jsem pozoroval ostatní. Pořád mám rozporuplné pocity. Je to tím, že ten svůj vidím z jiného pohledu, takže mi stále připadá menší než ostatní. Byli tam dvě rodiny s chlapci na začátku. Viděl jsem, že i oni pozorovali a vzpomněl si o toho na sebe, jestli i oni budou v hlavě řešit podobné věci jako já. Ale měl jsem tam i jeden nepříjemný zážitek. Když jsem tak ,,nenápadně” pozoroval ostatní tak jeden mladší kluk viděl, že ho pozoruji, tak si ho začal protahovat. To byl začátek konce mého experimentu. Potřeboval bych to ještě zopakovat, ale tentokrat by bylo třeba, aby vznikly nějaké fotografie mě a přítomných pánů, protože tímto způsobem bych se mohl porovnat. Ale tento experiment praktikovat nebudu, protože mi přijde neetické pořizovat záběry nahých mužů bez jejich vědomi.

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 07:05)

Ja jsem vydela tatku asi v 8 letech.Honil si ho.Mel ho vellyho asy 20 cm.A pak jsem vydela jak ho strka mamce mezi nohy a jak ji tam celej zajel.Nemohla jsem tomu uverit ze neco tak velkeho do ni vleza.Casto jsem nase i otce samotneho sledovala a ten jeho klacek.Ve 12 jsem mela moznost si na tatuv klacek sahnout.Vyhonila jsem muho a i vykourila.Pak se na me vystrikal.Nakonec po 15 narozkach mi ho tatka strcil mezi nohy.Postupne jsem ho tam mela celiho.Tet jemi 27.

Návštěvník (St, 26. 8. 2020 - 00:08)

V patnácti tě napíchl prvně a pustil ti to tam , co teď , pořád tě píchá ?

Návštěvník (St, 26. 8. 2020 - 00:08)

Ale ovšem, píchá a vesele u toho kýchá.

Z (Po, 24. 8. 2020 - 18:08)

Z

Abe (Čt, 21. 5. 2020 - 23:05)

Míša je dost nepravopisná, možná trošku ujetá, protože nespí, ale něco podobného mi vyprávěla moje velmi vnadná kolegyně, která uměla ptáka honit různými fantastickými způsoby a dokázala to na rychlovku i za dost málo vteřin. Prostě "trrt" a hned stříkal. Když jsem se jí ptal, kde se to naučila, řekla, že doma, protože rodiče, díky její předčasné vyspělosti měli obavy, aby příliš brzy nepřišla do jiného stavu. Byla díky tomuto umění bezdětná a ani mne nepřipustila. Moc mne to nemrzelo, protože že její hry s penisem byly neskutečně úžasné.

Reklama

Přidat komentář